0 oy
432 göst.
Moda kategorisinde (200 puan) tarafından
Akşam nişan var topuklu gıyecem ama normal zamandada cok seviyorum 33 haftalık hamileyim giymiyorum ayaklarım agrıyor siz hamıleyken gıyebılıyormusunuz

24 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Hayır ayaklarım ağrır ☺️ 

Babet giy güzelce sonra ağrısından duramazsın 
(200 puan) tarafından
Ozel gun ya bide yakın akraba sade kacmazmı
(4,875 puan) tarafından
Yavrum sen hamilesin sadede ziyade rahatlığın önemli. Ben kaynımın düğüne elbise giyip altına babet giydiğim halde bacaklarım ağrıdı
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ben normaldede sevmiyorum topuklu ya hep spor giyiyirum çok nadir giyerim topuklu:) hamileyken düğüne gittim yine spor giydim benim rahatlığım önemli olan
0 oy
tarafından

Dogum yaptim ama hamileyken giymedim topuklu rahatliktan oturu bi numara buyuk apor ayakkabisi aldim onu giydim hep

Zaten belime cok baski vardi bebekten dolayi 
0 oy
tarafından

Ben düşerim diye giymiyorum :D

(200 puan) tarafından
Düşe kalka giyersin swnde :D
tarafından
Ya bebişime biesey olursa :D
0 oy
(501 puan) tarafından

Ay içim gidiyo hic sorma topuklu botum var geçen eşime giyicem diye tutturdum :D iyikide giymişim arabayla gittik geldik  zaten hevesimi aldım  :)) 

0 oy
tarafından
Hamilelik boyunca giymedim hep içime oturmuştu :/ bence gitme ayakların şişer ve ağrır 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Anam neyin şaşmış topuklu giyecen o halde düşersinde allah korusun:O

0 oy
tarafından
33 haftaliksiz madem ilk 1 saat topuklu giy sonra babete dön resim gelinirken tekrar topuklu giyersin bütün gün topuklu ile durulmaz 
0 oy
(9,153 puan) tarafından
Dolgu topuk giymiştm ben bir kaç kere sorun olmamştı
0 oy
tarafından
Ben giydim ama dolgu topuk rahat ettim valla kaynanam çok kızmıştı ama giymistim yine de
0 oy
(947 puan) tarafından

Ben 31 haftalık hamileyim spor  ayakkabı giyerken bile zorlaniyorum bacım helak olsun topuklu ii cesaret :D

0 oy
(2,172 puan) tarafından
Ilk zamanlar giydim ama son zamanlar kendi spor ayakkabimi bile giyemedim esimin ayakkabilariyla gezdim :D
0 oy
tarafından

Giyiyodm ben ama kendine guveniyosan giy amam döndürme ayaklarini :)

0 oy
(71 puan) tarafından

Ben hamileliğimi ilk 3 ayı topuklu giydim hep. Ama etrafımdakilerin baskısından dolayı bıraktım :)doktorda giyme dedi. Nişanda eğer oynarsan felan senin için topuklularla çok yorucu olur 

0 oy
(716 puan) tarafından

Evde ayakkabısız terliksiz zor yürüyorum kaldı topuklu en son 7aylikken giydim ama şimdi son 5 gün topakkaya topallaya yürüyorum:D

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Düğünümde bile giymedim hamileyken mi giycem :D nefret ederim rahatlığı severim ben
0 oy
(141 puan) tarafından
Hamileyken 2 sefer falan giydim başka da giymedim. Bence siz de rahat bi şeyler giyin sonuçta gebesiniz  ve benim fikrim hamilelere topuklu hiç yakışmıyor tuhaf duruyor yani o yüzden tavsiye etmiyorum açıkcası 
0 oy
(249 puan) tarafından

Valla ben normalde bile giyemiyorummm:'(

0 oy
(99 puan) tarafından
Ben giymiştim ama 16 haftalik falandim :)
0 oy
(1,374 puan) tarafından
İlk aylarda giydim ama sen 33 olmuşsun canım Allah korusun giyme bence

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 326 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gebe olmayan (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,345 göst.
17 Eylül 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 728 göst.