0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (1,074 puan) tarafından
Kızlar ilk gün bugün .sabah ilk önce elma sirkesi 1 yemek kaşığı içtim üstüne su .

Şuana kadar 2 litre su içtim .

Kahvaltı 12 de yaptım ,yulaf tost domates salatalık 3 siyah 2 yeşil zeytin .küçücük parça peynir ,roka maydanoz dereotu birde .

Sonra 14:00 gibi yeşilçay sade ictimm

16:00. Dada tarçınlı türk kahvesi yanına kuru kaysi bı tane 7 tane de fındık yedim

.akşam yemeği hiç bilmiyorum ne yapacam salata kesin var ama gerisi yok

16 Cevaplar

0 oy
(6,240 puan) tarafından

Ben yarın şu orucuna başlıcamm:D

Kendine akşama çorba salata bir kase yoğurt sebze yemeği veya et alabilirsin et için 3 yumurta boyutu sebze yemeği 8 kasik

(1,074 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kzuum
(224 puan) tarafından
Su orucu nasıl yapılıyor
(1,074 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ama tahminen sadece sıvı besleneceksin ayran kefir çay çorba gibj
-Reklam-
0 oy
(596 puan) tarafından
Bu sağlıksız bir diyet aksma avuç için kadar tavuk eti yemelisin proteinsiz diyet olmaz karbonhidratı da komple kesme şeker hazır bakkal ürünlerini kesip ekmeği de yarım ekmek yap mesela ama sadece sebze yersen de olmaz ekmek az da olsa şart çavdar ekmeği bana kötü geldi sisirdi sen tam buğday unlu ekmek al 
(1,074 puan) tarafından
İstiridye mantarı , taze kabak dereotlu 2 tane köfte yanına büyük bir kase salata yedim
(596 puan) tarafından
İstiridye mantarı zehirler mi ya şokta görmüştüm
(1,074 puan) tarafından
Yok kız niye zehirlesin ben çok seviyorm bı B12 ondan alıyordum vucudum
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Saat 08:00  1 lira boyutunda 5 adet lavaş peyniri dilimi

Saat 14:civarı şekersiz Türk kahvesi, yanında minnacık çikolata
Saat 17:06 şuan açım ve hala birşey yemedim. Ben senden daha az yemişim :)) 
(4,163 puan) tarafından
Ben anne zayıfmisin peki az yemene rağmen
(3,681 puan) tarafından
52 yim, bana göre zayıf değilim.
(4,163 puan) tarafından
Boyun kaç kilo yok gibi ama. Bende motıve olup başlayamadım henüz çok kılom var :((
(3,681 puan) tarafından
1.57 boyum var. Bence var kilo ya, bi 48 olsam tamamdır
(4,163 puan) tarafından
Anladım cnm.
0 oy
(94 puan) tarafından
Tavuklu salata güzel olur bence bende 1 haftadır yapıyorum hafiflik hissettim diyet gibisi yokmuş cidden. Ben emzirdigim  için bitki çayları içemiyorum yeşil çayı içmen güzel olmuş mutlaka protein ekle menune hem tok tutar tok tutucu diyetler daha uzun süre götürüyor benim tek hatam ekmek seçimlerim kepekli mi daha iyi oluyor acaba zaten bir iki dilim yiyorum ama kepekli mi yesem tam bugdaymi ☺️
(1,074 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
(224 puan) tarafından
Emzirme dönemendiysen rezene cayı ic güzel süt yapıyor
(1,074 puan) tarafından
Yok kız bizim emzirme hiç olmadı gibi bişe
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Diyetimin 2.gunu uyandığımda sirkeli su ardından çay 

1 litre su 

Kahvaltı 13:00 da 1yumurta haşlama ,3 siyah 2 yeşil zeytin ,deoru roka maydanoz azcik, çeyrek domates salatalık ,

Ara öğün yeşil çay 

Tekrar 1 litre su 

Şekersiz tarçınlı türk kahvesi 6 fındık 1 kuru kaysi 

Akşam yemeği ,semizotlu yeşil salata üstüne 1 parça yağsız tavuk ızgara ,5 tane patates kızartması 

Maydanoz suyu 

Tekrar 1 litre su 

Kiraz sapı çayı 

100 tane ip atlama

Son olarak ,yoğurt kürü günü bitiriyoruz.(Gün gün yazmayi düşünüyorum burda kalsın die .)
0 oy
(1,074 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Diyette 3.gunum 

Sabah sirkeli limonlu su 

1 tane şekersiz çay 

1 litre tarçınlı su 

12,30 da kahvaltı ,1 yumurta haşlaması salatalık ,3 siyah zeytin ,maydanoz dereotu ,bı tane biber közlenmiş.

Maydanoz suyu 

Kirazsapi cayi

2 litre su

100

Ara öğün 3 tane çilek 1 dilim elma

Sade şekersiz tarçınlı türk kahvesi yanına 1 tane kuru kaysi 3 tane fındık 1 tane ceviz .

(kaçamak olarak 1 tane poğaça)

17 ,45 Akşam yemeği ,kıymalı patlıcan yemeği 2 yemek kaşığı ,2 yemek kaşığı ev yoğurtu 2 yemek kaşığı bulgur pilavı üzerine bir tane salatalık.

Limonlu çay 

22,37 Yoğurt kürü (zerdeçal ,nane ,limon,karabiber ,keten tohumu,pulbiber)
100 tane ip atlama
Ve günü kapatıyoruz  
(288 puan) tarafından
Peki tartildinmi canım kilo vermişmisin
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Diyetimin 3.gunu 

Sabah ,8 ,00 sirkeli limonlu su .

Limonlu çay 

1 litre su çubuk tarçınlı

Yeşilçay 

12,30 kahvaltı ,yulaf tost ,roka dereotu maydanoz 3 siyah 2 yeşil zeytin 1 tane salatalık ,azıcık peynir .

1 litre su 

2 elma kurusu ,2 çilek 

Sade tarçınlı türk kahvesi yanına ceviz ve kuru kaysi 

Akşam yemeği .yeşil salata ,3 yemek kaşığı bulgur pilavi ,1 yemek kaşığı yoğurt,patlıcan yemeği 2 yemek kaşığı .çeyrek dilim ekmek ,4 tane acı turşu biber 

Kiraz sapı çayı.

1 tane salatalık 

Günü kapatıyorum .
(6,240 puan) tarafından
Tarcinli şu yerine dukan birasi yap
(1,074 puan) tarafından
Onu bı ara yaptım icemedim ama yaparım tarif alabilirmiyim
0 oy
(1,074 puan) tarafından

4.gun 

07:00 sirkeli limonlu su 
1 litre su
Şekersiz limonlu çay 
 Yeşil çay 
12:30 kahvaltı ,1 yumurta haşlama ,dereotu roka ,maydanoz ,çeyrek domates ve salatalık ,kibrit kutusu kadar peynir .3 siyah 2 yeşil zeytin .

Ara öğün ,2 çilek ,

Türk kahvesi sade tarçınlı yanına ,kuru elma 2 tane .kuru çilek 3 tane .

1 litre su

Kiraz sapı çayı.

Akşam yemeği .kabak havuç rende , zeytinyağında sotelenmis yanına yoğurt. Tavuklu salata 

100 tane ip atlama 

Sade türk kahvesi 1 ceviz eşliğinde 

Kaçamak (1 tane şeker 1tane çikolatalı şeker )

Ve günü kapatıyoruz.
(4,163 puan) tarafından
Kiloda düşüş oldumu cnm az da olsa
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Diyette 5 .günüm 7:30 sirkeli limonlu su 

Şekersiz çay 

1 litre su 

Yeşil çay 

12:30 yulaf tost,yeşillik domates salatalık ,3 siyah 2 yeşil zeytin .1 tatlı kaşığı peynir 

1 litre su 

Tarçınlı sade türk kahvesi ,yanına kuru elma 

4 tane çilek 

18:30 Akşam yemeği ,İzmir köfte ,2 tane köfte 2 patates ,3 yemek kaşığı pirinç pilavı ,2 yemek kaşığı taze fasulye ,1 kase salata ,3 yemek kaşığı cacık 

Kirazsapi çayı .

Yoğurt kürü 

50 ip atlama 

Ve günü kapatıyorum 
(6,240 puan) tarafından
Hem salata hem cacık hem patates hem pirinç hem köfte hem sebze oheyyyy
(1,074 puan) tarafından
:)))) bugün biraz kaçamak yaptım olur o kadar kız porsiyonlar küçüktu ama bilerek burayada gün gün yazıyorum ki kilo verirsem egerki ,burdan bakarim
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Diyette 6.gun 

Saabh 8:00  sirkeli limonlu su 

1 litre su

Şekersiz limonlu çay 

Yeşil çay 

13:30 kahvaltı ,haşlanmış yumurta 1 tane ,4 dilim domates 4salatalık  4tane siyah zeytin . yeşillik 

Ara öğün 2 dilim ananas 

Tarçınlı sade türk kahvesi 2 kuru kaysi 

Yarım litre su

Kiraz sapı çayı 

Akşam yemeği .3 brokoli ,3 karnabaha haşlama ,6 parça küçük,yağsız tavuk ızgara .1 küçük domates köz ,2 tane kornişon turşu .yanına 1 çay bardağı kefir

100 ip atlama 

Mekik 

Yürüyüş 

Bacak hareketi

Bisiklet hareketi .

Limonlu sade cay

Son olarak yoğurt kürü yiyip bu günü bitiriyoruz.
(1,074 puan) tarafından
Yok hiç tartilmadm korkuyorum bide daha 6 gün kız 6 günde kilo gidermi ki :)) yarın sabah aç karna bı tartılaym
(88 puan) tarafından
Haber ver bana canım merak ettim bende yarın başlıyorum Allah'ın izniyle motive olurum
(1,074 puan) tarafından
2 kilo gitmiş kuzu şimdi tartıldım :)) çok mutlu oldum .aslında tartilma gibi bı niyetim yoktu 1 aya kadar şükür gitmiş 2 kilo devam
(88 puan) tarafından
Yok canım haftada bir gün tartıl. Tartıl ki gittiğinde mutlu ol daha çok motive ol. Bugün bende başladım. Ama ben öyle her öğün değil aralıklı oruç yapicam. 12. 6 iki öğün
(1,074 puan) tarafından
Bol bol eksiler kuzuum.
0 oy
(414 puan) tarafından
Bnde bugun 5.günü bitirdim  cnm 1400 grm vermişim 
(1,074 puan) tarafından
Maşallah bol eksiler canim.sende listeni yaz buraya istersen
(414 puan) tarafından
Sabah aç karna limonlu su içiyorum yarım saat sonra birhaslanmıs yumurtadan salata yapıyorum yeşillikli bazen avakado da koyuyorum yanı
Na 1 dilim pey nir ile 1kask kadsr zeytin yagı koyuyorum ve baya tok tutuyor ardına n sade filtre kahve.. Öğlen cacık bol dereotu yada cok acıkırsam corba salata aksamda köfte et tavuk vs salata bol limonlu birde emziriyorum 3litee kadar su içiyorum öğün aralarında kuru kayısı 1 2 tane 1küçük kare bitter cikolata yada yarım elma muz bunlardan biri ni yiyorum
0 oy
(288 puan) tarafından
Spor yaptinmi canım 
(1,074 puan) tarafından
Benmi yaptım evde spor disardada az bişe yürüyüş
0 oy
(1,074 puan) tarafından
7.gun.

7:30 sirkeli limonlu su

Şekersiz limonlu çay 

1 litre su 

Yeşil çay 

.

12:30 yulaf tost ,4 dilim domates ,3 zeytin yeşillik küçük parça peynir 

Ara öğün ,2 dilim ananas

1 litre su 

Tarçınlı sade şekersiz türk kahvesi ,1 ceviz 2 kuru kaysi 

Akşam yemeği ,sade şekersiz çay ,1 domates ,2 zeytin ,2 adet marul ,1 közlenmiş biber,2 dilim haşlanmış patates ,kabak tost 2 yemek kaşığı.

3 su bardağı su

Ve gün kapandı 
0 oy
(1,074 puan) tarafından
8.gun sabah 8sirkeli limonlu su

Şekersiz çay 

1 litre su 

Yeşil çay .

(Misafirim olduğundan)

1 tane fırında tavuk but 1 yemek kaşığı pirinç pilavı cacık küçük kase ,salata .Harput köfte 

Çay şekersiz ,çok küçük dilim kek 

Türk kahvesi sade .

20:30 Akşam yemeği büyük kase salata ve gün bitti
0 oy
(966 puan) tarafından

Afiyet olsun bol bol eksiler canım 

Ben de 3 ay geçti diyet yapalı 

İlk zamanlar zor oluyor kaçamak da yapabiliyorsun hiçbir zaman yapamıyorum diye diyetini bozma:)

(1,074 puan) tarafından
Sağol kzuum Asla bozmam helede 60 dan 57 ye düşmüşken
0 oy
(4,163 puan) tarafından
Canım nasıl gidiyor dıyet, 2 sorum olcak şana yogurt kurunu kapanış yapmadan yemeğin hemn arkasına mi yiyorsun ve içinde ne var. Tarcınlı Türk kahvesinde ne kadar tarcın atıyorsun? Bunları cevaplarsanız sevinirim. Kolay gelsn sana
(1,074 puan) tarafından
Aynı devam kuzum diyete .

Tarçınlı türk kahvesi ben bı fincan yerine yarım kupa bardak yapıyorum kuzum ,bı çay kaşığı kupa bardağa bırakıyorum kahvemi pişirip karıştırıyorum.

Yoğurt kürüde yemek 6 yada 7 de yiyorum sonra gece 10 yada 11 uyumadan yarım saat önce yiyorum yada 1 saat .içerisine .limon suyu ,zerdaçal ,nane,pulbiber ,karabiber ,keten tohumu bırakıyorum (eğer o gün açlığım varsa içine yarım salatalikta dilimliyorum.)zaten pulbiber bağırsakları çalıştırıyor.
(4,163 puan) tarafından
Anladım cnm cok sagol ❤️ ben aralıklı oruç yapıyorsun malum yemegı erken kesiyoruz ya bu yogurt kürsüde yatmadan yenilir diyorlar ondan sördum cok sagol devam ınsaallah.. Kac kılo gıttı kac Gunde. Dün basladm bende 800 gr gitmis cok sukur

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 303 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 12 göst.
36 dk önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 348 göst.
10 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

379,793 soru

11,368,903 cevap

34,851 kullanıcı

...