0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Eşimle şu siralar çok sorunlar yaşıyoruz kızlar dükkan açtı kapattı derken 40 milyar borç yapmış kredi çekmiş ama gözle görülür hiç birşey yok ortada Bnde annemlerde kalıyordum bi kaç gündür kaynanam aradı kocanın naptigini duydun mu dedi napmış dedim içim de bi korku var aldatmış seni dedi zaten boşanmanın eşiğindeyiz ilk önce asla inanmadım eşimden herşeyi beklerim ama bunu asla beklemem neden derseniz karakteri gerçekten çok düzgün bi adam inanmadım tabi hiç oralı bile olmadım nerden öğrendin falan dedim gel buraya konuşuruz dedi gittim kaynanama ağlıyo hasta falan olmuş bu konu yüzünden kaynanamda kayinpederimde bni çok sever hem yaşım küçük hemde hiç bir saygisizligim olmadı onlara eşimin arkadaşı en yakın arkadaşı demiş kaynanama aldatiyo demiş bir senedir kadına düzenli para gonderiyo resimleri falan var demiş hemde kadın evli demiş inanamadım tabi kaynanam tembihliyo kimseye bişy deme takip et kocanı boşver got süslen evinde otur alttan al kızım ya  bi durum alttan alınacak bi durum değil hemen araştırmaya başladım buldum söyleyen kişiyi ilk önce mesaj attım mesajlarda dogruluyo evet vardı hala daha görüşüyo falan diyo bastım çocuğun evini tutum konuş dedim ne biliyorsan yeminler ediyo bn bilmiyorum diye e mesajlarda öyle demiyodun dedim meğer bnim kaynana gitmiş çocuğu tembihlemiş böyle bi iftira at demiş ama niye sorunlar yaşıyoruz ya zanentmis ki biz eşimle daha çok baglanicaz birbirimize ulan ya bn katıl olsaydım al şimdi eşimi bütün doğrularını sorguluyorum beynim durdu bu kadının yaptiklarina

11 Cevaplar

0 oy
(2,267 puan) tarafından

O nasıl iş ya :) kafayı mı yemiş senin  kaynana o an sinirle ya bişey yapsaydın Allah akıl fikir versin

(350 puan) tarafından
Bn yapsam ne yapicam en fazla bosanicam ama eşim ya gidip en yakın arkadasina vursa bi kavga çıksa bişy olsa nefret ediyorum artık ay bir değil iki değil yaptığı ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anam kanim dondu kiizzz kaynananin yaptığı tam delilik
(350 puan) tarafından
Herşeyi bekliyorum artık bu kadından nefret ettim inanki
tarafından
Kocan seni aldatsa birbirinize mi baglanacaksiniz Allah askina o nasil bi düşünce ya.
(350 puan) tarafından
Zannediyo ki bn görmezden gelicem kocama daha çok baglanicam resmen büyü gibi bişy bu yani öz oğluna iftira atan bi kadından herşeyi beklerim artik
tarafından
Aynen cok haklısın
0 oy
(382 puan) tarafından
ay Allah ım böyle şeymi olurya gerçek olmadıgına sevindim bu nasıl bi mantık Aynısı bana yapılsa deli olurdum
(350 puan) tarafından
Inanamadim ya daha bn kaynanama tepki gösterdim senin yuvani kurtardım bn diyo manyak şey bozarak yuva kurtarıyo  hele eşim deli oldu ya gidip o arkadaşını öldürse bi kavga çıksa allah korusun eşim ölse bunları düşünmeden hareket ediyo
0 oy
tarafından
Çok saçma  bir durum olmuş 

Böyle bir şey yapılır mı.... 
(350 puan) tarafından
Hemde nasıl saçma beynimden vuruldum resmen
0 oy
(382 puan) tarafından
Bide birbirlerine  baglansınlar diyemi yapmış yalandır kesin bilemem ama töbe Yarabbi 
(350 puan) tarafından
Bencede yalan hem gotumun dibinden ayrilmiyo hemde bunları uyduruyo nasıl hayal dünyası var kendisi yaziyo kendisi oynuyo
0 oy
(266 puan) tarafından
Yanii kaynanan heralde oglunun mutlugunu istemiyor yaww bu ne kaynanalardir yaw
(350 puan) tarafından
Cahil insanlar bunlar öyle düşünüyorum artık kendi kocası aldatsa evde oturup süslenip kocasını bekliycek heralde
0 oy
tarafından

Tövbeler olsun ağzım açık kaldı gözlerim portledi okurken :O

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Nasıl bir kadın o yahu, hayret ettim yaa Allah ıslah etsin 
0 oy
tarafından
Yuhhhh inanmıyorum yaabunu kaynanan mı yapmış allahım nerelere gidelim nerelere allahım sen doğru insanlar karşımıza çıkart yarabbim yaa 
tarafından
Rabbim annenin de hayırlısını vermiş aldatılan bir kadın nasıl alttan alsın saçmalığa bak yaa sen annene durumu anlatsaydın annen de öyle bir şey olmadığına inandiramasaydin ne olacaktı
(350 puan) tarafından
Hepsini geçtim ya bn o çocuğa inanamasaydım bi inatla gidip boşanma davası açsaydım bunun vebalini nasıl oduycekti eşim bi duydu delirdi gidip öldürcem o çocuğu gözümün önünde ağladı adam ya yapmadım diye
tarafından
Rabbim yuvalarımızı yıkmaya çalışanlara fırsat vermesin allahım sen koru yarabbim yaa anne de bunu yapıyorsa el niye yapmasın ki
(350 puan) tarafından
Kesinlikle öyle allah herkesi iyi  insanlarla karşılaştırsin valla bu devir artık o kadar iğrençlesti ki insanlar kendi öz evlatlarına iftira atiyo tecavüz ediyo artık soyluycek birşey bulamiyorum
tarafından
Zor bacım zoe allah kolaylık versin sana
0 oy
(249 puan) tarafından
Aahh eski kafalar beyinleri nasil çalışıyor anlamis değilim çözemedim gitti 
(350 puan) tarafından
Bnde çözemedim inanki hala daha ne süprizle karşılaşacağımı bekliyorum
0 oy
tarafından
Tovbe yarabbim ya eee hani seni seviyolardi ikiside eşine anlattinmi bunalri kadina bak ya kusura bakma ama ruh hastasi gibi zaten oglu aldatsa asla soylemez oraya okurken sasirdim hatta tam teris gizlemeye calisir
(350 puan) tarafından
Işte kaynanam zannetmiş ki hani ayrı yaşıyoruz eşimle ya oda böyle bişy uydurursam gelinim evine gelir kocasına daha bağlı olur diye düşünmüş zaten oğlu böyle bişy yapsa direk oğlunu tutar sen ittin onu dışarıya falan der bnim üstüme yürür
tarafından
Boyle bir akil yook. Bu nasil bir dusuncedir. Ben heralde oracikta bayilirdim kac yasina gelmis bu ne ciddiyetsizlik boyle peki aradinmi kaynani ne dedin kizdinmi valla agzina geleni soyleseydin ne dedin
(350 puan) tarafından
Geçtim karşısına açtım ses kayıtlarını hepsini sen uydurmuşsun dedim kayinpederimde var yanında ay nasıl guluyo kaynanam napayım canım diyo baş türlü barismiycaktiniz diyo sen kendi dünyanda yaz çiz oyna bizi dahil etme dedim bundan sonra ne ölüme nede dirime gek dedim torun yüzüne hasret bırakıcam seni dedim vurdum kapıyı çıktım kayinpederim geliyo görüyo çocuğumu yok bu bir değil iki değil her seferinde başka bi tantana yeter yani
tarafından
Iyi yapmissiniz valla haklisiniz sonuna kadar insallah birdaha yasamazsiniz

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 1,192 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eranur (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 393 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 913 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (481 puan) tarafından soruldu