0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Arkadaşlar size bisey sormak istiyorum çünkü bu durumla ilgili kimse beni anlamıyor ben sanki kendimi herseye nazar ediyormuşum gibi düşünüyorum mesela güzel bisey görünce içimden nazar duası okuyorum hep ama yinede içimdeki ses susmuyor nekadar güzel ve mesela bebeğim bana çok güzel geliyor içimden bildiğim nazar duaları bütün sureleri  okuyorum ama yine içimden o ses susmuyor eşim bize iyi davransa esin ne kadar iyi ve içimden hep Bi ses geliyor ve eşim daha sonra kötü  davranyr bebeğim durmuyor kendim içinde aynaya baksam yüzümde yarın bsyler çıkıyor bu huydan nasıl kurtulabilirim kimseye nazar filan etmek istmeyrm zaten hep nazar ayeti okuyorum hersey için ben böyle birisi olmak istemiyorum ya lütfen bunun Bi çözümü varmi içimdeki o ses hiç susmuyor bu ne kadar güzel bu niye böyle senin bundan niye var niye  yok Allah rızası için yardım edin çok dua ediyorum böyle biri olamamak için sizce benim için dua edermsnz kimseye kötü gözüm filan değmesin öyle Bi kötü gözüm varsa kurusun kaybolsun insAllah

8 Cevaplar

+1 oy
(526 puan) tarafından
Bence kendine fazla anlam yüklüyorsun bu kadar dusunmene gerek yok güzelse güzelmiş de geç biraz da psikolojik oluyor senin 
(25 puan) tarafından
Evet herseye anlam yüklüyorum galiba inşAllah kurtulurum bu haydan
(526 puan) tarafından
Bunun vesvese olduğun farkındasın degil mi o yüzden o vesvese gelince şeytandan geldiğini bil Allah'a sığın Yeter
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
Hic bilgisi olan yokmu arkadaşlar 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ayy o ne öyle kendi için susmuyor canım psikolojik olarak kalmış sende öyle düşünürsen zaten öyle olur düşünme olmasın
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Ay valla beni anlatmssn resmen ya saka gibi bende ayniyim icindeki o seyi asla susturamiorm kimseye kotu gozle bakmiorm asla ama nie boyleyk bilmiorm bebegim  hakknda guzel buldgm seyi icmden bi geciriorm hop hemen cocuk patlior nazardan ve bunu istemsiz yapiorm ayni esimle ilgili guzel bisj dusunuorm hop sonra aramiz bozuluor rabbime siginiorm ama yok yok durmuor icimdeki o seyi susturamiorm alt edemiorm piskoljik deil ama ne onuda bilmiorm istemsz oluor cok dualar ediorm bildgim butun sureleri okurumki yasinden tut tebarekeye kadr ama yok yok
(25 puan) tarafından
Aynen öyle cnm Bi yönetimini bulursan geçerse babada haber ver lütfen ama büyük ihtimalle vesvese her geldiğinde Allaha sığınalim geçecektir inAllah
0 oy
(213 puan) tarafından
Bu ben aynı senin dediklerin gibi kötü niyetli değilim ama oluyor işte özellikle çocuklarım güzel tatlı dediğim an cosuyorlar hemen nazara geliyorlar
0 oy
(15,269 puan) tarafından
Bence sen vesvese yapıyorsun. Aslında normal durumlari sen abartıyor olabilirsin. Herşey senin nazar etmenle alakalı değildir. Sivilcenin cikasi vardır mesela. Sen duanı oku maşallah barekallah sübhanallah de geç 
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Biraz da psikolojik canım. Kötü düşünme nazar değecek diye de yorma. Tabi ki nazar var buna hepimiz inanıyoruz ama sen herşeyi nazar değecek diye yorup beklersen olur
0 oy
(1,716 puan) tarafından

Seninki artık psikolojik probleme dönmüş destek almanda fayda var 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 213 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,151 göst.