+1 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Arkadaşlar biraz özel bir konu hakkında endişelerim var ben evlendim doğum kontrol hapı kullanarak korundum düzenli saatinde içtim ve hamile kaldım iyiki de kalmışım doğurmuşum her ne kadar anne olmaya hazır hissetmesem de kendimi iyi ki olmuş orası ayrı tabi doğumdan sonra eşim ile birlikte olmaya korkmaya başladım bşr kaç kez olduk ve bebeğim bir yaşına girecek hamile kalırım korunsak bile dşye korkuyorum o korundu ama böyle o kadar az oldu ki eşimle arama girmeye başladı bu konuyu nasıl aşarım

9 Cevaplar

+1 oy
(372 puan) tarafından
Neyle koruyorsun ki korunmuyosan kork zaten
(101 puan) tarafından
Elim korunuyor şu an ama hamile kaldığımda hap kullandım Yazz tablet şimdi eşim korunuyor ama korunurken hamile kaldım diye yine olur diye korkuyorum
(372 puan) tarafından
Yani prezervatif yırtık değilse yada hapı kullanirkem aksatmazsan hamile kalman için mucize olması lazım yanlış korunma yonetmi yada eksik korunma ile hamile kalınır.
-Reklam-
+1 oy
(2,089 puan) tarafından
Canim olacağa çare yok Allah evlatsizlikla sınamasın benim kizim da hiç beklemediğim bir anda oldu çok.sukur olmasaydı hiç cesaret edemezdim. Korunmayı artırın yine de olursa nasip dersin bebekler nasibiyle geliyor korkma 
(101 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum
+1 oy
(636 puan) tarafından
Doktora giderek. 
+1 oy
(320 puan) tarafından
Cesitli yollari  var niye korkuyosun 3 aylik igne sipiral onlara bi bak istersen biz 8 sensdir prezervatifle korunuyoruz istedigimiz zaman oldu cocugumuz hic kaza falan yasamadik
+1 oy
(252 puan) tarafından
Doğum kontrol hapını düzenli kullandıysanız gebe kalmanız çok zor. Hem spiral taktırıp, hem hap kullanabilirsiniz isterseniz.
(101 puan) tarafından
Düzenli kullandım ama oldu
(985 puan) tarafından
Halam iki yöntem kullandı kızı şu an 1 yaşında ..
Ama hamilelik ilk zamanlar çok zordu spiral  çok kanama yapıyordu ve hap bebeğe gelmemişti ama çok şükür şu an ikisi de iyi
+1 oy
(119,343 puan) tarafından
tekli korunma yintemi yetersiz
+1 oy
(609 puan) tarafından
Yaz hapı nasıl kullandın hergun aynı dk de mi içtin yani bir gün bile atlamadin mi beyaz haplari da aynı dk aldın mı bunlar önemli 
(609 puan) tarafından
Ayrıca hapi kullanmaya başladıktan en az 7 gün sonra ilişkiye girilir 1 ay kullanmak önerilir
+1 oy
(13,134 puan) tarafından
Hapı belirli bir süre kullandıktan sonra korumaya başlıyor bu  kadar istemiyorsanız sadece prezervatife güvenme git spiral taktir 
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Valla oyleyapmaya hakkın yok bu bi ihtiyaç o kadar istemiyorsan baglatcan 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 128 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
0 oy
6 cevap 133 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,973 cevap

34,882 kullanıcı

...