+2 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (1,561 puan) tarafından
Kızlar kızımın ateşi vardı dun aksam ilaç verdim odasında siyah kıyafetli birilerinin olduğunu söylüyor yüzünde maske vardı diyor çok kizginlardi diyor sizce bu niye olur korktum açıkçası 

17 Cevaplar

+2 oy
(1,561 puan) tarafından
Kızlar kimse yok mu 
-Reklam-
+2 oy
(2,720 puan) tarafından
Ateşin etkisiyle görmüş olabilir
(2,720 puan) tarafından
Bizimkide oyle canavar gördüm hirsiz gördüm diye bazen sallıyo sen oku bunun olmuycagini evinize kimsenin giremiycegini söyle gerekirse kapilari kilitle guven alıyolar
Ben o canavar hırsız girmisti diyince  yatarken ona göstererek kapiyi kilitledim bak biz izin vermeden kimse giremez hadi uyuyalim dedim unuttu
(1,561 puan) tarafından
Valla canım ilk defa söylüyor falzada sallayan bir çocuk değil diyor ki siyah kıyafetler giymiş işte siyah maskeler takmış çok kizginlardi acaba atesten mi oldu yada korktu mu bir şeyden
(2,720 puan) tarafından
Ateş etkisiyle biz samramak deriz olurya büyük insanda türlü çeşitli hikayeler görür rüya olabilir gerçek bile olabilir sen iste korkmamasini saglaki etkisi olmasın
(1,561 puan) tarafından
Tamam tatlım bir deneyim
(2,720 puan) tarafından
Bence ise yarar
+2 oy
(195 puan) tarafından
Ateşini neyle düşürmye çalıştın canım  
(1,561 puan) tarafından
Duşa soktum canım bide colpol verdim
(195 puan) tarafından
Anladım canım
Benim oğlumda bi ara böyle oldu benden korkuyodu beni farklı görüyodu ateşin etkisilyle fakat ben yanlış yapmıştım sirkeyle düşürmye çalışmıstım oda iç ateş yapmıstı
Gećmiş olsun bu arada
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım sirke kötü ya ben bugün onu bir sağlık ocağına götüreyim bakayım ne diyecekler birden siyah kıyafetli siyah maskeli bana kızıyor falan deyince korktum bende
(195 puan) tarafından
Ateşin etkisidir merak etme unutur  iyi olunca
(1,561 puan) tarafından
Ay inşallah ya bugün acile gidecem valla benimde bogazlarim ağrıyor hava değişimi oldu acaba ondan mı hepimiz birden eşimde aynı durumdaymis
+2 oy
(312 puan) tarafından
Okuyup ufle bi suya kures suresi oku 7 defa onu icir
(1,561 puan) tarafından
Onu yapayım bugün canım korktum bende birden anlatınca ne oluyor dedim
(312 puan) tarafından
Cocuklarda oluyo malesef boyle durumlar oglumda 3 bucuk yasindayken eve girmek istemiyodu ozellikle geceleri sanki biyeri kirilmis gibi agliyodu bu saatler suruyodu en son cami hocasini aradi esim o ordan okudu biz yaninda okuduk oylelikle gecti hoca cevsen vermisti onu cikarmadim baya boynundan
(1,561 puan) tarafından
Bende bir hocaya götürecem canım
+2 oy
(246 puan) tarafından
Ateşten kaynaklanan bir durum 
(1,561 puan) tarafından
Bugün acile götürecem hava degisimi oldu acaba ondan mı oldu ki bide birden bire oldu
(246 puan) tarafından
Cocuklarin ne zaman nerede hasta olacağı belli olmuyor ki canım geçer  gün içinde yemesine içmesi ne ve ateş düşürücü şurubunu ver ama antibiyotik kullanması gerekir belki götür melisin yinede
(1,561 puan) tarafından
Bir götürecem canım bende hastayım bogazlarim agriyir burnun tikali
(246 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bugaz ağrısına sirke ile suyu azcik karıştırıp içersen bugaz şişkinliği iniyor ben hep öyle yapıyorum yapmak istersen eger
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım yapacam
+2 oy
(2,094 puan) tarafından
Ateşi olan insanın halisülasyon görmesi çok normal 
(1,561 puan) tarafından
Anladım tatlimn
+2 oy
(305 puan) tarafından
gündüz izledigi bir cizgifilmden etkilenmis olabilir canim. benim kizlarda 3 yasinda bir kac kere o sekilde söylediler kapiyi kitleyip anne yada baba acmadan evimize kimse giremez size kimse dokunamaz biz yaninizdayiz korkmayin deyip sarilip öptük. simdi arada korkarlarsa anne kapiyi kitledin kimse gelemez degilmi diye soruyorlar giremez kizim deyince tamam o zaman diyorlar. sende konus canim evin icinde güvende oldugunu senin yaninda kimsenin ona dokunamayacagini korkmamasini sürekli söyle . gecmis olsun bu arada
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım bu tarz çizgi flimler izlemiyor sanırım ateşten oldu
(305 puan) tarafından
olabilir canim, ama mesela bebek can diye bir cizgifilmde polisin meslek tanitiminda bisiklet calan siyah kiyafetli ve gozleri siyah bantli biri vardi benim bebeklerde ondan cok etkilenmislerdi. yani bizlerin ögrensin diye actigimiz birseylerden bile bebekler etkilenebiliyor
(1,561 puan) tarafından
Valla canım inşallah geçer
(305 puan) tarafından
insallah canim
+1 oy
(99 puan) tarafından
Benim oglumda ateşlenince öyle seyler goruyor. Ateş yapior cnm endiselenme eşimdede vardi kucukken diyor. 40 derece olduysa eger atesi normal ben acile gitmistim halinasyon gecirdi kendi kendine duvarda olmayan seyler goruyor deyince anlamiolardi dalga gectigimi zannediolar fakat normal bisey
(1,561 puan) tarafından
Anladım canım saolsin
+1 oy
(7,249 puan) tarafından
Ateşin etkisi canım bende kucuklenki gördüğümü hiç unutamadım ama bildiğin odadaydi hatırlıyorum da olur öyle korkma 
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım benim
(7,249 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzuya
(1,561 puan) tarafından
Valla canım hepimiz kotuyuz doktor hava değişimi dedi bilmiyorum ki kalkmaya halim yok
+1 oy
(372 puan) tarafından
Gece duşa sokmasaydin keşke ıslak bezle silseydin ateşin etkisi ile korkmuştur
(1,561 puan) tarafından
Canım dusuremedjm mecbur son çare suya soktum
+1 oy
(1,122 puan) tarafından
Ateşi varsa halisünasyon görmüş olabilir 
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım sanırım öyle
+1 oy
(5,960 puan) tarafından
yüksek ateş halüsinasyona sebep olabilir
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım evet öyleymiş
+1 oy
(2,479 puan) tarafından
Biz nasıl hastayken acayip rüyalar görebiliyoruz. O da daha yaşı küçük uyku arasında rüyada gördüklerini gerçek zannedebiliyor. Bir de tv telefondan gördüyse ya da kuzeninden falan böyle şeyler duyduysa o da rüyasına girmiş olabilir ateşin etkisiyle. 
(1,561 puan) tarafından
TV de izlemiyor böyle şeyler telefon hiç vermedim bilmiyorum ki sanırım ateş etkisinle gördü
+1 oy
(7,005 puan) tarafından
Canım atesliyken halisulasyonlar görmek normaldir sen o hasta oldukça yanında ol gerekirse birlikte uyuyun ki korkmasın bol bol okuyacaksın besmelesiz yatirmayacaksin evinde de sürekli kuran okunacak namaz kılınacak ve boye seylerden korkmayscaksin korkuyla beslenir bazı varlıklar rabbine emanet et korkma 
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım dediğini uapacam
+1 oy
(812 puan) tarafından
Cnm yüksek ateş olunca baktın düşmüyor hemen çocuk aciline götür derim Allah korusun havale olur bsy olur bz kucukken sansa yaşıyorduk ya atşlensek ne bi müdahale eden olurdu hep korkunö ruyAlar haliliosyonlar annem babam hiç umursamazdı eski kafalılık işte ay snir oldum hatırladım 
(1,561 puan) tarafından
Götürdüm canım hastaneye hava değişimi hava carpmis dedi
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Yüksek ateş halüsinasyon görmesine sebep olmuş. 
(1,561 puan) tarafından
Evet canım öyleymiş
0 oy
(6,336 puan) tarafından
Yüksek ateşi vardı demek ki. Ateş halüsinasyon görmesine sebep olur korkacak bir şey yok canım rahat ol. beyin insana oyun oynar 
(1,561 puan) tarafından
Saolsin canım inşallah oyledi rvalla bizde rahatsiz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 848 göst.
0 oy
8 cevap 245 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde nur.99 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy