0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
Kızlar hergun dip köşe silip süpürmeme rağmen evim çok kötü kokuyor huzursuz bir ev üstelik ısınmıyor ve 90 metre kare buz gibi 

2 yıllık evliyim eşyalarımın çoğu odanın birinde depo şeklinde duruyor kullanamıyorum kullanım alanı yok cünkü evin diğer bölmelerindede herşey üst üste duruyor sanki taşınacak gibi koridora bile sandık koydum yer olmadığı için konumuda çok kötü biryerde otobüs dolmuş her 40 dakikada bir var ama eşim burdan çıkmak istemiyor hep erteliyor sinir krizi geciriyorum bu ev yüzünden aklımdan eşimden boşanmak bile geçiyor iyice bıktım tiksindim gelmek istemiyorum buraya gidip annemde kalmak istiyorum sevmiyorum sevemedim benimseyemedim 27 haftalıkta hamileyim bıktım çok yoruldum badana yaptık herşey yaptık rutubet kokusu gitmiyor eşimin taşınacak maddi gücü var ama sırf üşendigi için burda oturtuyor bizi 

10 Cevaplar

0 oy
(12,277 puan) tarafından
Üşemem adamlara ayar oluyorum 

Rutubetli ev kokar tabi  

Düzeni  sevmeyen biri demek ki 
(491 puan) tarafından
Artık ben çok yoruldum sabrım falan kalmadı
-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm. O rutubet bebeğin içinde iyi değil. 
(491 puan) tarafından
Hep gün  atıyor şu gün bu gün diye diye 2 yıl oldu evin neyi var kutu gibi diyo eşyalarım cehizlerim burda mahfoldu hurdaya döndü
(71 puan) tarafından
Bebeğini bahane et. Deki doktor nemli ortamda bulunmamın çok sakıncalı olduğunu söyledi de.yani eşin nasıl biri bilmiyorum bire bin katarak anlat böyle.
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Bebekten girsen olaya hani koku rahatsiz eder üsür desen
(491 puan) tarafından
Şuan bile sinirden oturdum ağlıyorum sabah kalktım kokuyo tuaf bir koku var evde
(2,172 puan) tarafından
Hamile olmadan oncede kokuyomuydu
(491 puan) tarafından
Cnm kokuyu eşimde farkediyo oda kokusu alaçam diyo bide iyice çıldırıyorum
0 oy
tarafından
Bebeğimiz için gidelim desen yani onun en azından rahat bir yasam sürmesi için desen ikna olmaz mı 
(491 puan) tarafından
Kaç kere dedim yazın gideriz diyo anca yaz gelince bebek büyüsün der
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Artık nakliyeciler var siz eşyaları topluyorsun onlar eski evden alıp yeni eve götürüyor. Hamileliğin ilerleyince hiç taşınamazsınız. Bebek de doğunca rutubetli ortamda durmasa iyi olur
0 oy
tarafından
Valla hergün huzursuz ediceksin sürekli dile getir evin olumsuzluklarını sen huzursuz san oda olsun ya vedüd oku günde 400 kere istediğin oluyor 
(491 puan) tarafından
Hergun diyorum inan şuan bile kavga ediyoruz yemin ederim uyanıp söyledim kokudan midem bulandı kahvaltı yapamadım camida açsam usuyom hava çok soğuk
tarafından
Ne diyor peki
(491 puan) tarafından
seni bu akşam annene götürcem ben evi taşıyana kadarda sakın gelme artık yeter bu muhabbetten tiksindim ne istiyon ya sen ne başka biyere gidince çokmu iyi olacak he ne sanıyon sen he sen cahil halden anlamaz ukela birisin sen bunları yapıyon ya
tarafından
Hiç aldırma annene gidebilecek gibiyse git ki bir evde hanım olmayınca neler oluyor görsün
(491 puan) tarafından
Ni ara aynı olay yüzünden gittim bulamadı yazı bekleyelim dedi bekledik kurban kesecez tasinamayiz dedi tmm dedim biraz daha bekle dedi kış geldi hamile kaldim üstünü kapattı
Bebegimin beşiğini koyacak yer yok biyere sıkıştıriz diyo utanıyorum artık ya ne yapcamı şaşırdım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bebek için rutubetli ev çok tehlikeli bunun farkında mı acaba eşin. Kıyamam Sana ya
(491 puan) tarafından
Evet doğru haklısın bende diyorum anısını
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Bebek olunca nolcakmis peki rutubet kokusu valla bizim evde tavana rutubet olunca denize yakindik dedim ev buldum sahibinden bianda tasinma karari aldik cuma evi bulduk vumartesi pazar tasindik valla cocuk herseyden onemli  :angry: 

0 oy
(16,036 puan) tarafından
Diyesin evi o sırtında taşıyacak temizleyecek yerleştirerek 

Hem rutubet bebeğe de zararlı 
0 oy
(121,293 puan) tarafından
Üsenen adama gicik kapiyom yaa 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 231 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynepysza (82 puan) tarafından soruldu
0 oy