0 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,156 puan) tarafından
Kızlar 3 aylık bebeğim var emziriyorum mama da veriyorum çok şükür orucumu hepsini tuttum bayramda ben dikkat etmeye çalıştım ama eve geldiğimden beri sürekli yemek istiyorum kendimi tutamıyorum dün çok kaçırdım yemeği bugün sözde dikkat edelim dedim ama yine yedikçe yiyesim geliyor abur cubur çikolatam yemek nasıl durduracam  kendimi bilmiyorum sizde de öyle oldu mu Ramazan'dan sonra

6 Cevaplar

0 oy
(1,903 puan) tarafından
Doğumdan sonra oldu emziremedim ondan kaynaklı değil ama şekerim vardı dikkat ettim hep hamilelikte hiç bişi yiyemedim nerdeyse doğumdan sonra içemediğim sigralara gömüldüm resmen hiç içmezdim kola cips fln aşırı tükettim bende anlamadım
(2,762 puan) tarafından
O kadar zehire kimysala ragmen nasıl yaşıyorsun kuzum :D yanımdan sigara içen biri geçse ben ölecek gibi oluyorum :D
(1,903 puan) tarafından
Ay valla bilmiyorum ramazanda da oluyo bazen mahrum kalma psikolojisi sanırım  sigara kullanıyodum ama bu kadar çok değil hamileyken hiç içemedim ya süt de veremeyince maalesef tekrar başladım
-Reklam-
0 oy
(680 puan) tarafından
Bende doğumdan çıkalı çok.olmadi 

Ama şöyle diyim tatlısız duramıyorum hiç yemrzdim dayanamıyorum uyuyamıyorum neden bilmiyorum 
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Ben dün 8 tane çikolata yedim düşün yani
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Ben Ramazanda çok dikkatli yedim normalde her Ramazan alırdım bu sefer beş kilo verip kapattım Ramazanı ama Bayramda bir hafta felaket yedim sonra iki gün sıvı diyeti yaptım baktım hala aynı kilodayım almamışım yada sıvı diyeti sayesinde attım ödemi bilmiyorum.
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Bende böyleyim ya çok canım istiyor. Bende emziriyorum orucumu tuttum 6 kilo verdim kıtlıktan çıkmış gibi kim gelse onlarla sofraya oturuyorum. Bir tepsi baklavayı oturdum kendim yedim
0 oy
(129 puan) tarafından
Kendine sinir koy ama bir kere de değil yavaş yavaş vücudun alışsın , zaten kendine kisitlama yapınca psikolojik olarak beyin istiyor , bebeğim üç aylık ve bir aydır diyet yapıyorum, bu haftada aralıklı oruça başladım, her şey beyinde bitiyor, bende vücudumu dinlersem dediğin gibi yerim , ama yapmıyorum, yaz geliyor hazırlıkli olalım dme :⁠-⁠)

İlgili sorular

+2 oy
10 cevap 143 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,006 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,263 göst.