+2 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
Düşündüm bişey bulamadım anlatacak aklıma gelince yazcam

27 Cevaplar

+1 oy
(158 puan) tarafından
Lise zamanı kuzenimle yolda yürürken telefona dalmıştım hem oynayıp hem yürüyordum birine çarptım gibi oldum kusura bakmayın görmedim dedim kafamı bir kaldırdım mağaza mankenine çarpmışım mağazanın sahibi de kapıda etraftakiler nasıl gulmuslerdi ya rezillik diz boyuydu :D
-Reklam-
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Büyük ihtimal daha rezilleri vardır ama aklıma ilk eşimle sevgiliyken bı cafede oturmustuk üst katında ayağımda topuklu ayakkabı vardı merdivenlerde tahta dar biseydi inerken eşimde arkamdaydi ben iki-üç basamak kala takildim o basamakları dizlerimin üstünde indim gibi birşey oldu sonunda yerde oturuyor pozisyonda kalmıştım bayada kalabalıktı eşimde sağolsun hem kaldırıp beni hem gülüyordu çok utanmistim :D 
0 oy
(8,032 puan) tarafından
Komik değil ama benimki rezillik kocamla basılmıştık:)
0 oy
(894 puan) tarafından

Kuzenlerimle lunaparka gitmiştik :D kamikaze var bilir misin en tepeye fırlatan oyuncak ona bindik tabi yabancılar da var ben çığlık atarken inliyormusum tabi korkudan :D ama farkında bile değilmişim inince herkes bana bakıyordu kuzenlerim rezil ettin bizi o nasıl çığlık öyle djkdkd ama KESK’e hatırlamasaydım ölüyorum gülmekten

0 oy
(3,781 puan) tarafından
Ben değil ama yengem. Kabız bebeğinin altını değişti. Ardından çikolata açtık yedik. Paketleri atmak için kalkarken, ne biçim yedin yerlere dökmüşsün deyip ağzına attı yerdekini. Çığlık attı b.k yedim b.kkk diye :) 
0 oy
(7,483 puan) tarafından
Dayım bokluğa dikat et inek kaçmasın dedi tm dedim oda sırayla inekleri alıp bağlıyodu ben ineği bokluğa kacırdım sonra anlaşıldı kızmıştı küsüp gitim  sonra barıştık öxür filedi
0 oy
tarafından
Ben lise zamanı feyzullah diye iğrenç bir şarkı vardı :D +18 neyse kızlarla iddiaya girdik kaybeden zil sesi yapar diye kaybettim markette kasaya telefonu bırakmışım önde poşetliyorm telefonum arkamda ama ben başkası sandım hani söyleniyorum herkes de bana bakıyor :D en son döndüm ayıp falan derken telefonu görmemle başımı eydim kaçtım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 441 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Z. (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 774 göst.
0 oy
30 cevap 761 göst.
0 oy
13 cevap 610 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Umut un annesi (76 puan) tarafından soruldu

382,021 soru