+2 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde (132 puan) tarafından
Düşündüm bişey bulamadım anlatacak aklıma gelince yazcam

27 Cevaplar

+8 oy
(19 puan) tarafından
KYK yurdunda oturup çekirdek kola yapıyorduk iki arkadaşımla. Arkadaşlarımdan biri adı Ayşenur, aaa cekirdegin içinden bir şey çıktı bu nee!! Diye haykırdı. Ben de ver bakayım dedim inceledim ağzıma falan aldım taş gibi dedim . Arada çekirdeğin içinden çöpler çıkıyor bilirsiniz. Taş dedik. Neyse aradan 10/15 dakika geçti . Biz çekirdege devam ediyoruz. Ayşenur birden bağırdı dişim dişim diye. Megersem dişi kırılmış. Ben de ağzıma aldım falan. Çok komikti o gün . 
(110 puan) tarafından
Heyy Allahım ya sonunu okuyunca  çok güldüm:)))))
(19 puan) tarafından
Sorma bayağı gülmüştük, opusseydik daha az bakteri bulasirdi:)
(110 puan) tarafından
Hajjjjsj:))))))
-Reklam-
+6 oy
(132 puan) tarafından
Dedem rahmetli tarlada sıkışmış yapmış üstüne de toprak atmış.Az sonra yanına birisi gelip len Ahmet emmi senin bu tarla ne güzel çok tavlı diye toprağı alıp sıkmış.Parmaklarının arasından boklar fışkırmış.Dedem de ulan Veli tarlayı sıkarken bokunu çıkardın demiş :)))
(2,094 puan) tarafından
Güzeldi
(761 puan) tarafından
Hamile hamile benim suçum neydi yaramaz çocuk bunu okudum azıcık gülim diye geldiydim
(110 puan) tarafından
Okuya okuya gülmekten ölcem galiba:)))
+5 oy
(1,465 puan) tarafından
Bende okumaya geldim :-)
(119,345 puan) tarafından
aay tesadufe bak bende okumaya geldimdo
(1,465 puan) tarafından
Gel kız gel yamacıma gel ☺
+5 oy
(4,320 puan) tarafından
Koca bir öbek inek bokunun içine düşmüştüm. 8-9 kişilik bir ekip ile birlikteydim :D
ahahahahahaa kokusu kac gun etkili dior kadar kalicimi ☺️☺️
(4,320 puan) tarafından
Ya şükür üzerimizde tulumlar vardı :D kafam saçım falan girmedi :D ama yine de baya lifledim kendimi :D o dönem o ekibin içinde erkek arkadaşım da vardı. Ona baya büyük rezillik oldu :D bir de o pohla baya gezdim :D
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
+5 oy
(10,972 puan) tarafından
Ay hangi birini ?

Daha yeni evliyim düğüne gittik ma aile .yuvarlak bir masada akraba olan ama benim tanımadığım insanlar var daha orada tanıştık yani.yqni eş tarafını dahanyeni tanımaya başlıyorum.dugunde de bir amca nasıl oynuyor ama o tictoka düşenler gibi .kendini yerden yere atıyor.bende adamı pür dikkat izliyorum.yanimdaki akraba ile de sohbet ediyoruz bir yandan .kadın bana nerelisin nasıl tanıştınız vs diye soruyor.ben birden kadına gülerek döndüm ve su amcaya baksana nasıl oynuyor diye kahkaha atıp hiç mi bur yakini yok durdurmuyor dedim.Kadinin erkek kardeşiymis.

Anlatacaklarım bu kadar :D
(102 puan) tarafından
Ahahahaha :)))) sonrasini tahmin edebiliyoruz
(10,972 puan) tarafından
Yok kiz birşey de olmadı.
(102 puan) tarafından
Yani illaki bi bakis olmustur :)
(10,972 puan) tarafından
Hee o oldu ya.oyle bir donuk bakış yaşadık ta kadın tepki vermedi.gerci bir daha ne bir mevlute birşeye de gelemedi :D
+3 oy
(102 puan) tarafından
Bi gun ise yeni baslamistim ve daha yeni 18 yasima girmistim sigorta islemleri icin evrak cikarmamiz gerekiyodu arkadasimla gitmistik gidecegimiz kurumun yerini bilmiyorduk megerse kapisinin onundeymisiz yolda birini cevirip sormustuk adama saskin bi sekilde burasi diye basiyla isaret etmisti ve biz cok gulduk sonra kendimize 
+3 oy
(7,254 puan) tarafından

Vardır illakide akşam ne yediğimi unuttuğum için hatırlayamıyacam :D

+3 oy
(372 puan) tarafından

Rezillgimi anlatıp kimseyi kendime gulduremem :D

tarafından
:DDD yaa  kötü olmuş
(372 puan) tarafından
Baya ;)
tarafından
Erkek kız karışıkmıydı
(372 puan) tarafından
Evet;)
tarafından
Aman aman üğğf :D erkekler neler kurmuştur kafa da ahahha
+2 oy
(2,094 puan) tarafından
Hasancan kaya gibi fantezini veya sıçma hikayeni anlat der gibi:) :) benim o kadar çok komik ve o kadar çok rezil olduğum şeyler oldu ki bi anda soruyu görünce aklıma gelmedi ama gelşrse yazarm 
+2 oy
(584 puan) tarafından
Yurt çıkış işlemlerinde dosyami almak için emniyete gitmiştim saatlerce dosyami bulamamistik polislerle yurda gidiyom yok orda yok en son buldukki adımla soyadimi yanlış alanlara yazmıştım okulun ilk günü heycandan öyle olmuş sanırım çok mahçup olmustim
+2 oy
(286 puan) tarafından
Benimki küçükken olmuştu okulda sjsjsj hala gülerim 

Orta okuldaym çok fena sıkışmışm tuvalete gitmem lazm hocaya diyorum gidebilir miyim çok sıkıştım hayır gidemezsn diyoe ama çok sıkıştım altıma kaciricm diyorum hayır otur tenefüsü bekle dedi kadının gozlerinin içine baka baka o ortaya işedim arkadaşlar kendisi de bir güzel temizledi yere dökülen idrarı

Herkes bana bakmisti gülmüştü ondan snra adım baya sidikli diye kalmıştı ‍♀️çok sinir bozucuydu 
(110 puan) tarafından
Bende utancımdan tuvalettim geliyor diyemiyordum altıma kaçırdım sonra arkadaşım koluma girdi beni eve götürdğ;))
(286 puan) tarafından
Valla bidigin saldım ben
+2 oy
(432 puan) tarafından
Asıl   s ı ç m a   hikayesi bende esimle nişanlıyız esim.yozgatli ben ankaraliy yozgata düğün davetiyesi dagitmaya gittik falan laf acildi hayvanlardan falan arabanin icinde sohbet ederek gidiyoruz dedimki sivasin kangalları mesur falan guzel hayvanlar dedim neyse konu kapandi biz bi eve girdik esim dediki dikkat kapının önünde kangal kopekleri var dedi tamam dedim baktik yoktu eve girdik sohbet muhabbet falan ev sahibi esime dediki oglum yukariya çıkıyoruz kangallari kesip kesip yioz dedi benim elim ayağım titremeye basladi bembeyaz oldum neyse bunlar iyice ilerletti iste yumurta kirip yioz kuru kuru gitmiyo dedi bende ohaaa çüsss siz kopekmi yiosunuz dedim o yuzden kapının önünde kopek yokdu dedim allahim ben nereye gelin geliyorum dedim  bunlar kahkaha atmaktan gulmekten konusamiyolar ama elim ayagim titriyo kadin dediki kizim korkma benim koyde kangal otu var dedi biz toplariz ayitlariz kavururuz dedi hayir inanmıyorum mustafa kalk beni eve gotur dedim kadin dediki dur kizim bal getiriyim gosteriyim sana kangali dedi gitti getirdi megerse otmus internetten falanda baktim ama benim tansiyon 15 e çıktı herkese rezil olmustum adamlarin yüzüne karsi dedim ya
+2 oy
(7,744 puan) tarafından
Bekarken çarşının ortasında ayağım kayıp düşmüştüm birde kalkıp kimse bakıyor mi kimse gördü mü diye soruyorum ula çarşının en kalabalık yeri nasıl kimse gördü mü ☺️¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯┐⁠(⁠ ⁠∵⁠ ⁠)⁠┌
+2 oy
(129 puan) tarafından

33 yaşındayim ortaokul 6 sınıfta idim ozaman bilmiyorduk regal ne olduğunu kimsede anlatmadı bize sınıfta regal olmuştum görünce kan sınıf ortasında dersin ortasında ölüyorum kan geliyor doktor çağırın diye bagırıp okulun koridorun da koşup tüm okulu ayağa kaldırmıştim o günü ömrüm sonuna kadar unutamam:D

(580 puan) tarafından
Okuyunca aklıma geldi bizimde bı akraba abisiyle tartismi ne o oturuyormuş galiba abiside sırtına tekme atmış oda tuvalete gidince k.n görmüş ilk kez hasta olmuş ama bilmediği için abisi sırtına vurdu diye kan kendigini düşünmüş
+1 oy
(2,094 puan) tarafından
Rezil anım. Mahkemeye gitmiştik bi tane ***** adam bana muh muh yaptı el hareketiyle anlık refleksle çığlık attm  qvukat lar savcılar ordaki insanlar bana bakıyordu. Ay çok utanmıştım

Komik anımda.  Bi Futbolcu var rodeagomu ne ismi  yanlışlıkla rodvaydır demiştim köpek cinsiymiş meğersem 
+1 oy
(1,450 puan) tarafından
Hiç unutamiyorum 13 14 yaslaırmdaydım sınıf arkadaşımın doğum gününe gitmiştik cocuklarıa beraber , eve geri geldiyimde pantolonumun arkasının yırtık olduğunu annem gordu buyukce bi kısım. Koyun icinde herkeisn icinde oylece gelmisim haberim bile olmamış nasıl yırtlımış hiç anlamamışım
+1 oy
(15,235 puan) tarafından
Dedem 2 hafta önce vefat etti. Vefat etmeden 2 gün önce babamdan et istemiş. Babam da götürmüş. Et 500 TL tutmuş. Dedecigimin de gözleri coook az görürdü. Parayı gözüne yaklastirmis bakmış. Babama 30 TL uzatmis. Babam kardeşimle bakisip hafif gülüşmüşler. Caktirmamislar. Yazık 600 TL veriyorum zannedip 30 TL vermiş. 10 TL de 200 TL de aynı renk ya. Renklerden karıştırıp öyle yapmış. O gün babamlar bize geldiler anlattı kardeşim gülüştük ettik. 2 gün sonra vefat etti dedem. O gün de bana 200 TL harçlık göndermiş. Hep sakliycam o parayı 
(759 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun inşAllah canım
(15,235 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun dostum
tarafından
Parayı parçalamadın sürece yazıyor bankacılar vs kız
(15,235 puan) tarafından
Tamamdır sağol dostum ☺️
tarafından
Rica ediyorum efem mutlu günler
+1 oy
(265 puan) tarafından
Bebem aşırı memeci kaynimlar eltimler hepsi bizde mutfak salon bir ben kahvaltı hazırlıyorum bebemde meme meme diye beni çekiştiriyor bir dakika bekle hemen halledicem dedim durur mu yok iyice sinirlendi beklicek diye donumu aşağıya bin indirdi altımda da tanga vardi nasıl toplayacağımi şaşırdım kıpkırmızı oldum eşim De durmuş izliyor :)) rezil ama komik bi durumdu:)) 
(10,529 puan) tarafından
Ohaaaa en çok buna güldüm kızzzzzzz
(265 puan) tarafından
Etkisinden çıkamadım kıpkırmızı oldu suratım bir anda valla doğru bir çamaşır olsaydı altımda bu kadar utanamazdım :)))
(1,465 puan) tarafından
Aboooooo kız ne etti senin uşak ☺☺☺
(10,529 puan) tarafından
Kız tanganin üstüne tayt falan gecireydin ya ;)))) ay erkekler olmasaymis ;)
(265 puan) tarafından
Donumun düşeceğini tahmin edemedim:))) 3kaynim da gördü ayyy ne kötüydü düşünunce bile kötü oluyorum:))
+1 oy
(949 puan) tarafından
Ya benim düşmeler meshur hem de sakar değilim normalde. Üniversite de moladaydik sınıftan 6 7 kişi kız erkek karışık o gün de iyi hazırlanmıştım arkadaşım fotoğrafımı çekiyordu. Ayağım arkada ki kaldırım taşına takıldı dimdik yerden aşağı yuvarlandım, bildiğiniz 1 kat aşağı uçtum ama bacaklarımın üstüne düştüm çok şükür elim koluma hep diken battı akşam da bel ağrısından gidip serum yedim. O an düştüğümde iyi ki diğer insanlar dersteydi herkes önce şoka girdi sonra ben acidan kahkaha atmaya başlayınca onlar da gülmeye başladı. Diğeri de derste sedyeyi kaldırmayı hoca öğretiyordu. Biz 2. Sınıftik 1. Sınıflar online izliyordu. Sonra arkadaşıma ağır geldi birden bıraktı tüm ağırlık bana gelince sedyenin üstünden atlayarak uçtum sedyede de öğrenci yatıyordu üstüne düşüyordum az kalsın 1. Sınıflar da izliyordu derste sisteme kaydoldu hahahaha rezillik ya
+1 oy
(926 puan) tarafından
Lisede sahneye çıkmıştım şarkı söylemeye utancımdan şarkıyı söyleyemedim m@l gibi kalmıştım çok utanmıştım okulun önünde ya 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 440 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Z. (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 772 göst.
0 oy
30 cevap 731 göst.
0 oy
13 cevap 604 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Umut un annesi (76 puan) tarafından soruldu

380,253 soru