0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (12,513 puan) tarafından

image

image

Ağlattı beni şu satırlar .. :’(

10 Cevaplar

0 oy
(372 puan) tarafından
Ahh zaten duygusallim göz yaşım pit. ;(
(12,513 puan) tarafından
Bende okuduğumdan beri ağlıyorum:((
(372 puan) tarafından
Ben kızımla oynardım hatta babam şey derdi kızım o senin çocuğun kardeşin yada oyun arkadaşın değil derdi ;(
(12,513 puan) tarafından
Onlar da öyle gördüğü için öyle zannediyorlar:(
-Reklam-
0 oy
(9,615 puan) tarafından
Beni de ağlattın sağol 
(12,513 puan) tarafından
Defalarca okuyup sürekli ağlamak:’( özür dilerim ağlattığım için :(
(9,615 puan) tarafından
Tamda bu akşam kızıma bağırmıştım sonradan kötü oldum baya bide bunu okudum :(
(12,513 puan) tarafından
Aah annelik ah:(
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Tam olarak bende durum böyle büyük oğlum evlendi ortanca oğlum 16 yaşında koca koca adam oldular bende onlarla büyüdüm aslında bnde onlarla ergenlik geçirdim bende onlarla okudum eğitim aldım şimdi gelin yanıma yatın desem yatmazlar hadi biyere gidelim desem gitmezler gelin oynayalım desem oynamzlar bebeklerinizin miniklik zamanlarını iyi değerlendirin kuzular
(3,400 puan) tarafından
37 yaşımdayım canım
(12,513 puan) tarafından
Gençmişsin abla sende :) kaç yaşında anne oldunuz :)
(3,400 puan) tarafından
16 yaşımda anne oldum ama iyiki diyorum hepp
(12,513 puan) tarafından
Ooo :) Rabbim hep iyi ki dedirtsin inşallah :)  o zaman siz çok tecrübelisiniz son postuma bakabilir misiniz :(
(3,400 puan) tarafından
Hemn bakiyrm
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Şu hayatta en cok korktuğum şey sunları yaşamak.  Hergün kendime söz verip her gün kendime gene yeniliyorum. İş güç dursa ne olur sanki. Her aksam Ah edip öyle yatiyorum. Gene @ynı. 
(12,513 puan) tarafından
Vücudumuzu programlamışız sanki vazgeçemiyoruz bazı şeylerden ..
0 oy
(993 puan) tarafından

Kızımla vakit geçirmemek için asla bahanem olmadı çok şükür ❤️ ama çok duygulandım çünkü bebeğim büyüyecek ve ben bu hallerini çok özleyeceğim :'(

(12,513 puan) tarafından
Aynen öyle :( masallah canım Rabbim daim etsin ❤️
0 oy
(609 puan) tarafından
Ay ben de bütün ömrümü çocuğuma adadım öptüm sarıldım gezdirdim oynadım şuan onun yanında uyuyorum her zamanki gibi cidden zaman aşırı hızlı geçiyor seneye beni yanında uyutmaz 
(12,513 puan) tarafından
:( masallah canım Rabbim hep güldürsün ❤️
0 oy
(3,697 puan) tarafından
Elin Fransız kadınına bak, Türkleri ağlatacak bir dille ne güzel duygu vermiş şiirine. Güzel şiir, ağlamadım ama ruhen sendeledim.
(12,513 puan) tarafından
Mesele insan olmak dedikleri bu olsa gerek :) anne her yerde anne , baba her yerde baba , gerçekten hakkıyla olana ❤️
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Ayyy vurdun kalbimden ask ola Anneliğim agir basıyor ağlatmyasin beni kuzu
(12,513 puan) tarafından
Ağlama hiç :)
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Her gece dua ediyorum. Rabbim bu hallerini bana asla unutturma diye... Pıt pıt oldum şuan.
(12,513 puan) tarafından
Amin ..:(
0 oy
(584 puan) tarafından
İlerde böyle hissetmemek için şimdi gece gündüz dağınık duran oyuncaklarla onlarla oturup evcilik bakkalcilik oynuyorum akşama kadar elimi işe sürmüyorum çamaşır bulaşık süpürge dursun gönüllerini fethediyim yeter diyorum onlar akşam uyudumu 2saatte bitiriyorum işlerimi kaynanam bazen çıkıyor bune dağınıklık herşey heryerde biri gelir şimdi diyo yanıma gelipte oyuncaklarimizi dert edecek olan gelmesin evime diyorum benim evim benim hayatım kimseyi ilgilendirmez diyorum 
(12,513 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ..
(584 puan) tarafından
Burda hergun bir sürü post görüyorum delirmek üzereyim çıldırmak üzereyim çocuğum durmuyor iş yaptirmiyo diyolar o çocugun istediği tek şey ilgi alaka buda en doğal hakkı tabi bırakın her işiniz bitmesin oturun onlarla cocuklasin bakalım yine ağlayıp delirticekmi sizi iş bitmez asla sonu gelmez ama cocuklarimizin çocukluğu biter birdahada geri gelmez şuan babaevimiz boş kaldığı gibi birgün bizimde evlerimiz bosalicak dağıtan olmicak sese hasret kalıcaz bayramdan bayrama gorucez birbirimizi değmez iş için
(12,513 puan) tarafından
Çok haklısın kesinlikle canım , doğru söze ne hacet

İlgili bir soru bulunamadı

380,158 soru

11,380,603 cevap

34,871 kullanıcı

...