+1 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Evlendiğim insanla ünv tanıştık 12 yıldır birlikteyiz 6 yıldır da evliyiz biz evlenmye karar verdiğimde eşim markette çalışıyordu memur falan bir şey değildi evlendik evimde tv bile yoktu hiçbir şey istemedim benim tek hayalim onunla evlenmekti biz evlendikten sonra askeri personel oldu 6 yıl boyunca şiddet hakaret ile geçti hayatım neden böyle yaptıgını bir türlü anlamıyordum asla düzelmedi defalarca babamın evine gittim akıllanmadı en sonunda anladım neden böyle yaptığını meğer beni aldatıyormuş memur kadın bulmuş kendine büyük sorun benim maaşlı olmayışımmış çocugumu ve beni bir çırpıda attı başından memur değilken kendi ailesi bile sahip çıkmıyordu memur oldu işk sattıgı insan ben oldum Allah hakkımı koymasın onda yazıklar olsun...

17 Cevaplar

+1 oy
(387 puan) tarafından
Sorunun cevabı KOCAN 

Aldatanlar mutlu olamasin prostat olsunlar inşallah 
(5 puan) tarafından
Evet Allah mutlu etmesin onu hadi ben el kızıyım attım insan para için evladıını atar mı
-Reklam-
0 oy
(816 puan) tarafından
6 yıldır mı aldatıyormuş?
(5 puan) tarafından
Ne zaman o üniforma sırtına geçti bu insan sırtını bana döndü ama bizim onunla kuru ekmek yediğimiz günleri unuttu
(816 puan) tarafından
Kimseye güvenmeyeceksin canım ve herkes herşeyi yapabilir diye hazırda bekleyeceksin ki büyük hayal kırıkları yaşamayasın. Seni bırakmayacak tek varlık Allah. Ona tutun ve kimse için yapmaz deme. Yemişim dünyasını insanlarını inan ki boş çocuğundan başkası oda emanet yani oda senin değil oyüzden herkes herşeyi yapabilir..
(5 puan) tarafından
Evet kesinlikle ama ben hep şunu diyordum hiçbir şeyi haketmeyecek kadar kötü birimiyim ki ben bu insanın ailesi sülalesine kadar hepsi beni çok sever ben kötü olsam beni severler miydi bana cehennemi yaşattı onun bunun verdiği eşyanın içinde yaşadım yeter ki mutlu olalım dedim o da olması size kaşık ucuyla dahi verilmeyen sevginin başkasına çabalamadan kepçe kepçe verilmesi insanın zoruna gidiyor
(816 puan) tarafından
Ederinden fazlasını verdiğinde kazık sokuyorlar arkadan. Oyüzden yerinde dozajında herşey. Sen iyi bir insan olabilirsin. Ama karşı tarafın bu umrunda olmaz. Özellikle erkek nasıl olsa bu cepte keyfime bakayım diye düşünür aldatılan insan asla ama asla aldatan insanı affetmemeli. Aynı kitabı defalarca okumak gibidir. Oyüzden birkere okudun mu aldatıldın mı o kitabı yakıp atacaksın.
(5 puan) tarafından
Evet aldatan bir daha aldatır
0 oy
(655 puan) tarafından
Layigini bulacaktir emin ol. Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Er , geç pişman olacak tır. Sen onsuzda gayet mutlu yasayabildigini göster kendi yoluna devam et . Gün gelir devran döner.
(5 puan) tarafından
İnşallah yaşadığı her şeyde beni hatırlar bana yaptıgı zulmü ve haksızlıgı Allah öyle büyük ki helallik almadan ölmesin
0 oy
(12,957 puan) tarafından
Biz ona para kudurttu diyoruz 
(12,957 puan) tarafından
Sen memur olsaydın yine aldatırdı kadın senden genç diye aldattı olurdu veya bakımlı güzel diye derdi belki ama tek sebep şu mayası bozuk iflah olmaz ki
(5 puan) tarafından
Kadın ne benden genç ne güzel evlenmiş boşanmış çocuklu bir kadın benden tek farkı çalışıyor olması
(12,957 puan) tarafından
Bu kadın senden genç güzel demedim zaten sen çalışıyor olsaydın da o aldatacak başka birini başka bir sebeple bulurdu askeri personel ikinci bir maaşa mı ihtiyacı var ? Karekteri adam olmayınca üzerine geçirdiği üniforma ile kendini bir şey sanmış
(5 puan) tarafından
Yok yok sen demedin ben açıklama yaptım sadece işte o güvendiği maaşı bir adamlık almaya yetmedi kardeşim
(12,957 puan) tarafından
Sen evladınla yoluna bak onu da Rabbime havale et kimsenin yaptığı yanına kalmaz.
0 oy
(408 puan) tarafından
Hemen oturup kpss çalış tek derdin atanmak olsun atandıktan sonra paşalar gibi çocuğunla yaşarsın.
(5 puan) tarafından
Başarabilir miyim bilmiyorum bana yaşattığı hayal kırıklığından sonra elim ayağım bile tutmuyor
0 oy
(10,877 puan) tarafından
O üniforma ,o memur kadın başına öyle büyük bela açar ki ,o marketteki günlerine donemk için ağlar.Dur bacım kimse yaptığını ettiğini görmeden gitmiyor bu dunyadan
(5 puan) tarafından
İnşallah inşallah ahım yaksın onu bizi değiştiği para bile derdine deva olmasın yattığı yatakta yan tarafı dolu olsa bile yalnız hissetsin kendini hiç sevilmesin memurlugunu kaybettiği gün o kadın yanında kalacak mı acaba
(10,877 puan) tarafından
izle bak neler gelecek onun başına.Rabbim öyle bir vurur ki yere
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Kocan şey gibi oldu hani körün gözü açılınca kırdığı ilk şey bastonudur.
(5 puan) tarafından
Evet tam olarak öyle
0 oy
(90 puan) tarafından
Kaplumbağa kabuğundan çıktığında gene ilk kabuğuna tükürürmüş canım öylelerini hayatından çıktı diye sadaka vermen gerek üzülecegij tek şey geçen yılların olacak ama iyi yanından düşün böyle haysiyetsiz bir adamla bir ömür de devam edebilirdin Allah korumuş böylelerin ilişkileri sağlam olmuyor seni bunun için aldatan başkasıni da başka sebeplerle aldatır mesele maaşlı olman değil canım adamın şer.fsizligi tutmuş 
0 oy
(482 puan) tarafından
Kadının iyisi darlıkta erkeğin iyisi varlıkta belli olurmuş. Allah hiç bir kulunun kötülüğünü istemez. Ezeli ve ebedi adil olan tek odur. Ona bırak yoluna bak kardeşim.  Herkes layığını bulur. 
0 oy
(4,211 puan) tarafından
Ahh be bacım niye 6 yıl katlandın ki. Bir de çocuk yapmışsın. Ha evladın yanına kâr orası ayrı. Ama ne bileyim ya. 
0 oy
(8,152 puan) tarafından
İnsan sonradan görmesin işte. Bulunca sapıtıyor çünkü Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Allah kulun ahını kulda bırakmaz 
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Çok  büyük haksızlık ben inanıyorum ki Rabbim bu yaptığını karşısına cikarcak... 

Kurban olduğum Rabb'im az verip aratmasın çok verip şaşırtmasın 
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar cnm demekki kendine bi orospuyu layık görmüş seni hak etmemiş üzülme rabbim asla yanına koymaz
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Çocuğun yoksa sevin kendi hayatına bak verilmiş sadakam olsun de 
0 oy
(659 puan) tarafından
Genelde öyle oluyor bunu çözemedim sıkıntısını sen çekiyorsun sefasını başkası sürüyor 
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Senin memur olup olmamanla alakası yok . Eşin okacak adam pisliğin tekiymis. De senin haberin yokmuş. Sana cektirdiklerinin hesabını Allah sorar. İyi ki kurtulmussun o adamdan

İlgili bir soru bulunamadı

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...