0 oy
717 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Ailesiyle yaşıyorum eşim ben asla ayrı eve çıkmam ölsen bile ben kendime bakamam diyor 6 sene oldu. Necolursa olsun annem ne dese desin sakın ses etme karışıklık verme diyor ..  hakszda olsam haklida  olsa süs diyor susmasam annesi istemiyorum ayrı eve çıkın diyo buda eşimin işine gelmiyor tabi eşimde bana kızıyor  üstüme yürüyor süs diyor. Konuşma cvp verme diyor . Nesye iste kavgadan bı gün sonra hasta oldum Boğaz yolu enfeksiyonu oldum adam bana ***** diyor dün hastaneye gittim gelmedi ilaçları bile almadım daha . Neden bu adam bana böyle yapıyor . Tamam anneyle aram iyi olsa adamda bana iyi  davranıyor ama en ufak biseyde ama resmen bana  düşman oluyor.

33 Cevaplar

+13 oy
(91 puan) tarafından
Kaç kurtar kendini anasının memesinden ayrılamamış insandan olmaz
(1,398 puan) tarafından
++++ arkana  bakmadan kaç ömrün çürüyor
(153 puan) tarafından
Sussam herseye  adam bana iyi  davranıyor ama  karşılık versem hemen düşman oluyor adam bana hastayım  ***** diyor
(1,398 puan) tarafından
Pısırık kocan  senin sesin çıkmayınca tabi iyi olur daha hakli olduğunda annesine seni savunmayip haksiz görüyor hasta olma lüksün bile yok hasta olduğunda ***** diyecek  bi varlıkla ne isin olabilir
(4,146 puan) tarafından
olsem bile ekndime bakamam ne yav. evlenmek femek buyumus olur bir evi gecindirmek ev acmak anlaminda zaten.  kendine  esine ccguna bakamayacak kisi zaten cocuktur . cocuk da zaten evlenemez yani. bastan niye hayatininkararrtmiski senin
-Reklam-
+3 oy
(841 puan) tarafından
Hala niye ayrılmıyorsun.Bu kadar mı kocaya muhtaçsınız bilmem ki
(4,183 puan) tarafından
Adam karısına ayrı ev bile tutamıyor bunun da nesine maddi olarak muhtaç olunur bilmiyorum.
+1 oy
(10,313 puan) tarafından
Kusura bakma da bacı bu şartlar altında Niye evlilik yapıyorsunuz bunlar ile ben aşkından ölsem ana babasının eteğinden çıkmaya cesareti olmayan adamla evlenmezdim mesela. Bu nişan vs döneminde anlaşılır yani anasının eteği de değil rahminden çıkamamış seninki daha
+1 oy
(3,849 puan) tarafından
canim zorla mi evlendirdiler seni ? evlenmeden once bu adam hic kendini belli etmedi mi ? beraber yasamayi nasil kabul ettin ? 
+1 oy
(7,696 puan) tarafından
Sen kukla misin yazık sana da Allah kurtarsın inşallah 
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Maddi olarak mı bakamazmış
(153 puan) tarafından
Evet... Ondan  ayrı ev babanin evi olur diyor ayrı evde istemiyorum artık adam ufak bı tertismada düşman oluyor
(2,932 puan) tarafından
Evlenince ayrı eve çıkamayacak erkekler mümkünse evlenmesin ya bu nedir
(1,001 puan) tarafından
Evet ya keşke baştan kabul etmeseydin ama en azından bu şekilde gitmez diyorsan başka ev için çabala
0 oy
(527 puan) tarafından
Olmaz böyle hayat kendilerine hizmetçi almışlar resmen 
0 oy
(12,920 puan) tarafından
Evlilik değil bu. Yani evlilik böyle bir şey değil anamla beraber yaşa ama anam sana ne derse ne yaparsa alttan al sen sus cevap verme o zaman huzurlu mutlu olalım oh iyi ve kim mutlu gelinine istediğini diyen ama hiç cevap almayan egosunu tatmin eden kaynana anasının eteğinin dibinde karısıyla yaşayıp sorumluluk almayan dünya umrunda olmayan eş. Peki ya gelin ? Senin mutluluk ihtimalin var mı bu hikayede ? 
(153 puan) tarafından
Aynen ne güzel  yazmisiniz  işte hayatım  anlattığımız. Gibi
0 oy
(1,545 puan) tarafından
İnanirmsn bizde dün eşimle ailesi yüzünden tartıştık zamanidna yaptığım fedakarlığı hiçe sayarak okdr haksizligq ugradigimi bildiği halde bana aileme hizmet etmek zorundasın dedi bende son noktayı koydum olmuyorsa evliliği zorlamayalim dedim
0 oy
(107 puan) tarafından
Kaç yaşında eşin. Madem kendine bakamıyorsa ne diye evlendi. Evliliğin bi sorumluluğu var bunu taşıyamıyoda hiç ebvlenmeseydi senin günahını niye aşdı
0 oy
(964 puan) tarafından
Sevmediği için canım erkekler işlerine gelmezse dönüyorlar arkalarını 

Şimdi herkes boşan ayrıl der uzaktan davulun sesi kulağa hoş geliyor tabi söylemek kolay 
0 oy
(7,519 puan) tarafından
Öncelikle asla kaynana yanında falan kalmam kendi rahatım için sonra kalsam dielim bana böyle davransalar hepsini sittir ederim anam deil bişey deil laf diyemez bana 
0 oy
(1,913 puan) tarafından
Daha kendine bakamayan ev geçindiremeyen adamları niye evlendiriyorlar yaaa
0 oy
(225 puan) tarafından

Senin için çok üzüldüm. 

Annesi yalnız mı ? Kaç yaşında? 
0 oy
(48,620 puan) tarafından
umarim çocuğun yoktur varsada baska yapma sakin
(2,460 puan) tarafından
İnşallah yaa ay yazsa da içim rahat etse umarım çocuk yoktur
0 oy
(478 puan) tarafından
Bence bırak git.  En kötü A101 BİM e falan girersin çalışır kimseye muhtaç olmazsın. Ne demek ayrı evde bakamazmis sana evelenmeseydi o zaman süt çocuğu. Daha sana bakamayan bi adama çocuk dogurmamışsındır inşallah 
0 oy
(380 puan) tarafından
Abovvv vv ben şok anacı adamla tövbe estağfurullah kaç kurtul arkana bile bakma anasına güvenip senle evlenmiş
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sen ordan kendini kurtarmaya bak. Eşinden adam olmaz. Kendime bakamam nedir ya? Niye evlendi ki bu böyleyse madem. Yani cekilecek dert değil.
0 oy
(8,890 puan) tarafından
Sen böyle Bi adamla niye evlendin be kardesim yazık değil mi sana 
0 oy
(722 puan) tarafından
Böyle düşüncesi varmışta niye seni almış 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,447 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.