0 oy
1,021 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kizlar eşimle çok sık tartışmayın ama taryistigimizda ne o Altan alır nede ben Altan alırım dün kötü tartstik konuda eski sevgilisinden bahsediyor sürekli şaka diyor ama benim nevrim dönüyor o bahsederken gözüne terlik attım gözünü morartim bana a.k orus... Dedi bu bana ikinci söyleyişi ilkinde affetim ama içimden hiç affetmek istemiyorum dün kapıyı kitleyip yattım gidicek yerim olsaydı iki dakika kalmazdjm bebeğim var 8 aylık ailem uzakta zatne babam yok annem çok zor geciniyor ona yük olamam başka kimsem de yok napmam lazım bu olayı böyle kapatmak istemiyorum

29 Cevaplar

+7 oy
(4,078 puan) tarafından
Çocuğa üzüldüm.
-Reklam-
+4 oy
(15,598 puan) tarafından
İyide bacım adama terlik atmışsın hemde gözüne donup aşkım ne yapıyorsun demesini mi bekledin evet kelimesi kavgada dahi soylenmez tariznda ama bence ikimizde alttan alan değilsiniz ve bu şekilde ise diyalog kavga anında birbirinizden uzak durun. Eşinde ergen herakde eski sevgilisinden bahsediyor 
(2 puan) tarafından
Benim ne kadar kiskanc olduğumu bilip damarıma basıyor gene olsa gene yaparım ben ona öyle küfür etmiyorum ama
(3,000 puan) tarafından
Ben terliği kasıtlı attığını gözüne gelsin  de morartayim diye yaptigini düşünmedim açıkçası ama kocası gayet kışkırtıcı kasıtlı bir şekilde ortam gererek davranmış o zaman dilini tutacak çünkü eşini biliyor tartışmayı körükleyen kocası bana göre yaptığı yalnis şiddeti her türlüsü kötü ve kabul edilebilir değil ama psikolojik şiddet bir ömür devam eder şuan bosansa bile tanıştığı her kişide  eskisi sevgilisinden bahseden herkes yarasına tuz basacak
(2 puan) tarafından
Aynen öyle bazen çok canımı sıkıyor
+1 oy
(49 puan) tarafından
Bence ilişkiler de kavga da tartışma da bile bir saygı çerçevesi içinde olmak gerekiyor tabi o anlık sinirle farklı olabiliyor herşey ama sen o cizgini net bir şekilde çizmesen arkası gelir kendi sınırlarını belli et hiç bir zaman sana o kelimeleri kullanmaması gerekir ayrıca eski sevgili muhabbeti nedir ergen gibi sende aynısı yap bak nasıl oluyormuş 
(2 puan) tarafından
Ben kocama eski sevgilisi muhabbeti yapmam benim yapıma ters ama o bu aralar çizgisini aştı. Dün soyledigim şey seni affetmiyorum gidecek bir kapım olsa ne kendimi gösteririm ne kızımı
+1 oy
tarafından
Allah o kocana akıl fikir versin inşallah hiç mi utanma yok onda o çocuğundanda mi utanmıyor 
(2 puan) tarafından
Amin su diline bir terbiye verse Allah keske
0 oy
tarafından
Seninki iyiymiş canım ben hamileyken şiddet küfür tehdit hepsini gördüm hamileyken 5 kiloluk su bidonu atti bana 

A.kodumun çocuğu da dedi 

O. Sictigi da dedi bende aynı şekilde iade ettim

Hatta bi hatam yüzünden eski sevgilisinden için sen onun ....... olamazsin dedi ama caresizim bebeğim var küçük ikinci evliligim gidecek yerim yok yapacak bisey de yok bu dünyanın öteki dünyası var 
(7,867 puan) tarafından
Eymenceylin çok üzüldüm sana en çok da ikinci evliliigim demişsin daha bir üzüldüm nedense. Kader demekki değişmiyor. Birincide ne hayır gormussunki ikincide goruceksin.
tarafından
Eskisi gibi değilim illaki bi de severek evlendik evlendigimizde böyle değildi sonradan değişti annesigil isteyerek aldı sonradan düşman oldular annesi yönetmek istedi beni evimi şimdi de ben kötüyüm
tarafından
Birincisi bundan beterdi sevdigi kıza inat evlenmiş benimle görücü usulü olmuştu tam piskopatti bogazima kadar sıkıp öldürmeye kalktı cekmecedekj bıçağa kadar saldırdı banyoya kaçıp kapıyı kilitledim polisi aradım tam kurtuldum dedim tekrar evlendim bu da ayrı bi cins çıktı
(7,867 puan) tarafından
Ayy neler yaşamışsin ya. :( keşke ikinci evliliğide yapmasaydin.
tarafından
Öyle olmuyor canım işte gencsin tekrar sevip.sevilip evlenmek istiyorsun çocuğun olsun istiyorsun bi de benim tedaviyle oldu cocugum olmama ihtimali de vardı
Zaten evlenmesem de ayrı sıkıntıydi senelerce çalıştım beş kuruş param olmadı annemin babamın borclarini ödedim evlenmesem yine calisacaktim buna adım gibi eminim bikmistim calismaktan bi anda da eşim karşıma çıkınca sevdim guvendim
Nasip benimde imtihanim böyleymiş demek ki
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Geçen bı bacimiz vardı evden kovmustu kocasını. Gidecek yerin yoksa o gitsin evden alma eve aklı baskna gelsin kavga edilirde o nasıl bı kelime öyle 
(2 puan) tarafından
Yol bacım benim kocam azcik arsız gitmez babasının evinxe kalıyoruz zaten gidermi hic
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Şimdi göze darbe çok skntılı ve acı veren bir olay can havliyle çıkmış olabilir lakin ne senin yaptığın ne onun yaptığı affedilebilir şey değil kıskanç olduğunu yazmışsın ama kapıyı açıp yallah eski sevgilinin yanına deseydın daha anlamlı olurdu 
(2 puan) tarafından
Aldatan insan öylede aldatır böylede aldatir karekteri zayıfsa bu kadın ******** zaten benim nasil bir kadın olduğumu biliyor biz daha önceden mesajlarını yakalayıp kavga etmiştik o yüzden dellendim o da evli zaten benim neler yapabilechimi biliyor yemez
0 oy
tarafından
Karısına o kelimeyi yakıştıran şahıs adam olamaz !! Karaktersiz,terbiyesiz!! Asla konuşma 
0 oy
(2,234 puan) tarafından
O... Yaparken başımı mi tuttun de sende 

Kız bana bazen sen delisin kafayı yemişsin sesini kes falan der bende saydiririm ama küfürü asla kabul etmem bune böyle 
(2 puan) tarafından
İşte geldi özür diliyor ama affedemiyorum
(2,234 puan) tarafından
Özüru batsın ona soyle bakalım o söylediği lafın anlamını biliyormuymus bunca senelik nikahlı karına bunu nasıl yakıştırıyosun diye açık açık söyle
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Vallaha annem zor geciniyor gitmem etmem demem çıkar giderim hicbirsey demeden işteyken o laf ne öyle 
0 oy
tarafından

Yani hiç bir kadın asla hakareti ve dayağı hak etmez ama ilk başta siz terliği fırlatıp ayıp etmişsiniz   :angel: ben bile bazen eşim gizli gizli belimi gidiklar sinirlenir küfür ederim :D:angel:

(2 puan) tarafından
Şiddet göstermek istemiyorum sınırlarımı zorladı morarmis gözü
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Ben orospysam sende pezevngimsin derdm. Onun o dilini burup bi tarafina da sokardim.
(2 puan) tarafından
Dedim direk zaten
0 oy
(4,081 puan) tarafından
Ben or..u isem

Sen ne oluyorsun de? Bu cocuk ne oluyor de.  ? Ozaman verecek cvp bulabilecekmi durup bi dusunur  bidaha da demez kendi gururu incindigi icin. Pzv..kligi kabul edebiliosa o ayri ama edemicekse bidaha demez
0 oy
(271 puan) tarafından
Benimde eşimde derdi aynı böyle ben ona şiddet göstermedim ama böyle sözlü tartışmada a.mk orospusu kahpesi herşeyi derdi. Bende dedim yeter artık ben bu sözlerine katlanamiyorum bana bir daha boyle  konuşursan bu evden çıkıp giderim dedim ogundur etmiyo ama ailesine bile aynı böyle sinirlenince ağzından çıkanı duymuyor geçenlerde yaşlı halasına kızdı telefonda kadına diyoki kapat telefonu diyor benim oros.pularla isim olmaz diyor. O insanı asla değiştirmeye çalışma değişmez çünkü 
(2 puan) tarafından
Bizimkinin ağzı bozuk zaten canıni acıttim damarına bastım
0 oy
(5,304 puan) tarafından
Eşinin bahsetmesi güzel bişey değil ama sende terliği gozune.firlatmisin braz daha tatlı dile bahsetme dye syle.agir bir kelime kullanmış çok ayıp yaa 
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Eşyalarını bir bavula bas (az sayıda) koy kapının önüne konfor alanı bozulan daha çabuk adam olur.
(2 puan) tarafından
Kızım var arada o olmasa kendi esyalarimi alır çıkarım bu evden
(3,000 puan) tarafından
Ne gerek var sen gidicen sen evinin barkinin kıymetini biliyorsun bilmeyen kimse bir gitsin bakayım ortalık yerde 3 parça eşya ile nasıl idare ediyor.Ev ailesi evdeki 1 kupayı bile nasıl ozluyor
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Ben asla evimden çıkmam yapma o hatayı gidecek biri varsa oda kocandir. Bnde boşanma aşamasındayım. Evimdeyim ve kalicam hiç bir yere gitmiyorum kira mi da ödemek zorunda çocuklar bir tek bnm değil .düzenim syni yine sadece s... Olup giden ooo
(2 puan) tarafından
Helal olsun bacima
(1,176 puan) tarafından
Sende  sakın çıkma o evden . O düzen bir daha kurulmaz ne olursa olsun silbastan çok zor olur.
(2 puan) tarafından
Bebeğim var 8 aylık çok küçük benim kızımı rezil edemem dediğin gibi giderse o gider
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Sende ona pezo de

Ay ne terbiyesiz düzeltmeye çalış dicem ama saygı kalmamış ne denir ki bilemedim
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Tövbe estağfurullah tövbe 

0 oy
(994 puan) tarafından
Ne malll ya eski sevgilisinin nesinden bahsediyor hala evlenmissnz çocuğunuz var böyle saçmalık görmedim 7 yıldır evliyiz hiç konusu geçmedi geçmez ne önce ne sonra 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 481 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Semrak (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,053 göst.
+1 oy
16 cevap 653 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 598 göst.

378,267 soru

11,321,858 cevap

34,767 kullanıcı

...