0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Dün eşimin çocukluk Arkadaşının babası vefat etti kaynanamların yanında oturuyor eşim gidelim dedi Gittik hep erkek vardı Ben arabadan inmedim eşim dedi gel Babamlara çıkalım Ben seni orada bırakayım 2 dakika bir uğrayayım başsağlığı veririm tamam dedim çıktım Yukarı kapıya vurduk Kayınvalidem ameliyatla kapıyı açan Kayın pederim direkt açar açmaz konuşmadığımız eşimi bir küçük olan evli kardeşi var Hoş geldiniz Aa bize de şeyler gelecek Onlar oğlu için dedi yani kaynım için eşimin Ne yapayım yani dedi Ne demek istiyorsun Ben 2 dakika şuraya uğrayacağım geleceğim benim için dedi ki hani burada kalsın geliyorum Neyse ben içeri girdim Kaynanamın yüzünden Düşen Bin parça suratsız mendebur eşime direk mesaj attım çabuk gel diye Gördün değil mi dedim babanın kapıdan girdiğimizde ne dediğini Neyse bir zaman sonra bir baktım o kaynım eve girdi bana baktı Ses verir gibi oldu ben kafamı önüme çevirdim hemen kaynanama sarılıyor kaynanam da ona anne kurban olsun öpüyor dedim hadi ben gidiyorum görüşürüz dedim kaynanam bir dur nereye bile demedi Hadi görüşürüz bana dedi İyi akşamlar dedi Şok oldum tamam zaten sorunlarımız var zaten bu kadın falan yapmadığı şeyler kalmadı her zaman diyorum diğer postlarımda dedim suç bende ama ayıp değil mi yaptığı da Vallahi Temmuz'da doğumum var gelmelerini bile istemiyorum bunu eşime bile söyleyeceğim eşime zaten kabul edecek o da her şeyin farkında moralim altüst etti

10 Cevaplar

+6 oy
(1,910 puan) tarafından
Nokta, virgül çok önemli. 
-Reklam-
+1 oy
(209 puan) tarafından
Yanlış anlama da madem kayınpederin kaynanan sürat yapıyor daha önceden dre ne diye gidiyorsunuz sonra yine sürat yaptı yok söyle böyle post açıyorsunuz.Yani bir daha girmemeniz icin kovulmaniz mi lazım sürat yapıyor istemiyor sizi anlayın artik.Ayip olur falan filan düşünmeyin istemiyorsunuz 
0 oy
(7,586 puan) tarafından
Daha kapıyi açar açmaz başlamışlar nie girdiniz nie gittiniz yani böyle sorunlarınız var eşin seni nie yanliz birakti orada kötü olmuş yani 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Ayıp çift taraflıdır canım aman ayıp olmasın diye size yapılan ayıbı niye görmezden geliyosunuz ki seni geçtim evlat ayrımı yapıyo resmen
0 oy
(881 puan) tarafından
Keşke hıc gırmeseydın
0 oy
(68 puan) tarafından
Eve çıkana kadar arabada otursaydin.
0 oy
(10,337 puan) tarafından
Bi halt anlamadım ki ben bunu iş olarak yapıyorum 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Aynı şeyi arife günü yaşadık oruç agzimizoa eve geri döndük eşim diyor bu hafta babana ugrariz ne bu baba aşkı anlamadim
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Kız sen boşuna buraya yazmakla vakit harcıyon bi canlı yayın aç biz seni izleyelim valla kaynananın oraya her gidişin olaylı adım atmayın ayak basmayın yani ne diyelim haklısın sen ama hatalısın hağla o eve ayak basıyon. Onlarda büyük olarak hepiniz buraya gelin ne küslüğü bu durumu ortadan kaldırmanız lazım diycekleri yerde saçma sapan taraf tutmaya geçmişler
0 oy
(12,986 puan) tarafından
Ben olsam bu hikâyede arabada oturur eve gelirdim veya hiç gitmez evimde oturumdum derdi birazda arıyorsunuz sanki 

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 910 göst.
0 oy
8 cevap 132 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Rukiye03 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,024 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 347 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,217 puan) tarafından soruldu