0 oy
414 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (306 puan) tarafından
Delik kapama icin önce anjio denenecek olmaz ise ki ihtimal buyuk gbi acik kalp amaliyati surec beni cok korkutuyor kizlar .zaman daraldikca icim daraliyor cok uzuluyorum .allah beterinden saklasin daha kotusu var elbet ama herkese yasadigi zor geliyor evladim 2 yasinda .dualarinizi eksik etmeyin

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Benimde kalbim delik doğdum 8 aylıktım o zamanlar anjiyo yoktu maalesef bildiğiniz damar taktılar 2 yaşında kalp ameliyatı oldum çok şükür iyiyim 23 yaşına geldim hemde normal doğumla anne oldum beni yanlış anlamazsanız size bir şey söylemek istiyorum şuan içinizin acıdığı durum bile benim umudum yaşama tutunma sebebim bebeğim kas hastası ve tedavisi yok keşke olsaydı da varsın ameliyat olsaydı çözümü olan hiçbir şey için üzmeyin kendinizi bu günlerde geçecek bebeğinize sıkı sıkı sarılacaksınız tıp çok ilerledi bunlar eskisi kadar büyütülecek riskte değil artık 
(306 puan) tarafından
Allah sifasini versin bebeginin rabbim hic bir anneyi evladi ile sinamasin
tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir an önce sağlığına kavuşur inşallah csnım
(306 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(2,045 puan) tarafından
Rabbim şifa versin evladını sana bağışlasın inşallah. Güzel yaşları güzel kaderi olsun yoluna sağlıkla devam etsin 
(306 puan) tarafından
Amin insallah canim
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin korktuğunuza uğratmasın sizlere bağışlasın. Kızınızın şifası için sadaka verin 
(306 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla o masadan kalkıp sağlıkla evinize gitmeyi nasip etsin inşallah
(306 puan) tarafından
Aminnn insallahh
0 oy
(132 puan) tarafından
Bütün dualarım sizinle .üzülmemek elde değil biliyorum o yüzden teselli edicek bir kelime yok sadece bol bol oku dua et rabbim evladına şifa verir inşallah ❤️
(306 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(887 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah atlatacaksınız bu süreci Allah n izniyle 
(306 puan) tarafından
Insallah canim saglikla bitti gtti diye post acmak nasip olsun
(887 puan) tarafından
Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Allah şifa versin sağlığına kavuşur inşallah❤
(306 puan) tarafından
Insallah amin canim
0 oy
(425 puan) tarafından
İnşallah birgün bu mesajı kızın sağlığına kavuştuğu gün kucağında iken okursun doya doya op o an onu insallah rabbim safi ismi hürmetine şifa versin 
(306 puan) tarafından
Amin canim.ne guzel dua. Amin
0 oy
(636 puan) tarafından
Rabbim şifa versin size bağışlasın inşallah benim yegenim doğuştan kalbi delikti 3 ay kapanmasını beklediler 6 aylıkken açık kalp ameliyatı oldu istanbulda maşallah çocuk gelişemiyordu ameliyattan sonra çok güzel toparladı herkes adam olur mu diyodu herkesi utandırdı şuan 3 yaşında taş gibi hiç korkmayın desem de anne yüreği ama içinizi ferah ve dimdik durun Allahın izniyle iyi olur inşallah 
(306 puan) tarafından
Amin canim insallah .cok sevindim onun adina .anne yuregi iste
(636 puan) tarafından
Nerede olacak ameliyatı
(306 puan) tarafından
Ankara bilkent hastanesini onerdi kendi doktorumuz
0 oy
(998 puan) tarafından
Rabbim şifa vwrsin inşallah canm
(306 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Kıyamam Rabbim tum cocuklarin sağlığı sıhhatli eylesin .Allah Sanada sabır versin
(306 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(471 puan) tarafından
Oy kuzum benim hiç üzülme inşallah biran önce sağlığına kavuşur kuzum Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah merak etme bu günlerde geçer inşallah 
(306 puan) tarafından
Insallah canim :((
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(306 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Allah Şafi sıfatıyla sifalandirsin insaallah 
(306 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(473 puan) tarafından
Hiç üzülme canım kızım 20 aylıkken duymuyor diye her iki kulağından da implant oldu çok zor günlerdi ama ne acılar çektik ameliyat gününe kadar şimdi de şükrediyoruz, arkadaşımın bebeği daha 1 aylıkken açık kalp ameliyatı oldu onun baya bi sorunları vardı ama şuan çok iyi  hamd olsun sizde sağ salim atlatacaksınız bugünleri inşallah Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın 
(306 puan) tarafından
Aminnn canim.insallahh sizede gecmis olsun
0 oy
(4,330 puan) tarafından
Rabbim evladını sana bağışlasın. Kolaylıklar sağlasın. İnşallah sadece anjiyo yeterli olur. Hiçbir şey anlamadan canı acımadan çabucak atlatır inşallah. 
(306 puan) tarafından
Amin canim insallah dedigin gibi olur
0 oy
(434 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun ben burda üzüldüm:( inşallah iyileşir yavrum benim
(306 puan) tarafından
Insallah canim aminn
0 oy
(316 puan) tarafından
Seni i kadar iyi anlıyorum ki bebeğimin her iki böbreğinde sorun var bir böbreği mesanenin arkasında yerleşmiş ve ileri derecede kaçak çıktı her ikisinde de ameliyat olması gerekiyor önce kapalı ameliyat eğer gerekirse ikinci kezde açık ameliyat olacak.  Bir doktor dereceleri yüksek diye hemen ameliyat diyor diğer doktor yaşını doldurmuş olsun öyle yaptır diyor. Rabb'im tüm hastalara şifa versin bize sizede versin inşallah 
(306 puan) tarafından
Aminnn canim rabbim seninde yardimcin olsun xok gecmis olsun canim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 151 göst.
0 oy
7 cevap 299 göst.
0 oy
8 cevap 143 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sevim_aydin (187 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 661 göst.
24 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu

380,373 soru

11,388,907 cevap

34,894 kullanıcı

...