0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Kızlar bız esımle severek evlendık ve evlene bılmek için çok zor zamanlar gecırdık aıle ile 2 senedıe evlıyız cocugumız olmuyo tedavi görüyoruz ve esım Le zaten çok kavga edıypruz evlendıgımızden berı ben onun çok seyını yakaldım artık güven kalmadı çok uzun konı ama ben karsısında ağlasam bana kıyamayam adam sımdı zırlama dıyo bırsy olsa benı dınleyen adam hakret edıp yıne konuşmaya basladı gıbı şeyler yapıyo kavga edıyoruz kendimi acıklıyorum off yıne var var konuşuyo kabul edıyossn bu etmıyosan da dahası yok dıyıp duruyo ne yapıcaö ben ben en çok korktıgum şey benden vazgecmesı dı kendıne dededım ama benden vazgectı 

14 Cevaplar

+7 oy
(1,123 puan) tarafından
Allah çocuk vermiyorsa vardır bı bildiği .anlasamionuz işte hala niye tedavi görüyorsunuz ki canım.haddime değilde çocuk yokken ayrilmak daha kolay olur çocuk olunca omuzlarına yük binecek
-Reklam-
+4 oy
(886 puan) tarafından
Malesef bu raddeye geldiyse artık düzelmiyor saygi bitmis giden saygı geri gelmiyor ilerde çok daha kötü davranışlarına maruz kalabilirsin. Kendimden biliyorum baslarda aynı benim esimde anlattığın gibiydi şimdi hakaret küfür hersey var. Çocuk olmadan önce böyleydi çocuk olduktan sonra şiddeti giderek artti çocuk olmadan bosanmadigim için köpek gibi pişmanım. Böyle bir pisliğin yanında çocuk buyutecegimi bilmek içimi acıtıyor çocuk yokken kendim çekiyordum bazı hareketlerini ama çocuğumun gözü önünde yapılınca aklımı yitircek gibi oluyorum hiç kimseye kolay kolay bosan ya da boşanma demem ama çok eminim düzelmez artik bu anlattıklarına bakarak bosan kurtar kendini diyorum 
0 oy
(2,073 puan) tarafından
Canım kaç defa paylaşcan bu 3. 
(0 puan) tarafından
Yanlış oldu gıtmefı sandım gerı kaldıramıyorum
(2,073 puan) tarafından
Göz işareti var ya ordan gizleyebilirsin
0 oy
(885 puan) tarafından
Birşeyler kopmuş ve eskiye dönmesi mümkün değil gibi.
(885 puan) tarafından
Ayrıca böyle bir evliliğe neden bir çocuk getirmek istiyorsunuz ki?
0 oy
(2,246 puan) tarafından
Kac kurtar kendini çocuğunda yokmuş 
0 oy
(569 puan) tarafından
Yani çocuğunuz da yoksa bence boşan gitsin bu hayatta her şey çocuk değil zaten iki yıllık evlisin belli ki bu konuda imi yil da çok yipratilmissin eşin iki yılda çok yanlış yapmış yani bu ilişkiyi çocuk kurtarmaz aksine inan telef olur çocuk olsa Allah vermemisse sebebi senin için daha iyi olması çocuğun olsa böyle bir adama katlanmak zorunda kalirdin kaç kurtar kendini ne demek zirlama 
0 oy
(12,951 puan) tarafından
Yakaladığın şey her neyse güvenini sarsmış kavgalara sebep olmuş çok yüz göz olmuşsunuz belli ki aradaki saygı da yitirilmiş toparlamanız çok kolay ve mümkün görünmüyor 
0 oy
(224 puan) tarafından
Böyle bir aileye çocuk getirme o adamdan
0 oy
(875 puan) tarafından

Niye en çok korktuğun şey ki anlamıyorum. Padişahın seyinden mi düştü :D erkek mi kalmadı Dünya da 

0 oy
(1,551 puan) tarafından
Sana bu şekilde davranan adamdan hala çocuk istemen peki canım gerçekten anlamıyorum böyle yapanları Allah vermemiş işte bazen olmayana da şükür etmek lazım şükret boşan
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Sen seni kaybetmekten korkuyorum dersen adam tabi böyle yapar bunu demeyeceksin işte siz birbirinizi çok sevmissiniz zorlulkarla savaşıp evlenmissiniz sonra da herşeye kavga eder olmuşsunuz en ufak şeyde bile bagris cagris olursa sen en ufak şeyde ağlarsan önce kiyamayan adam tabi zirlama der siz krizi yönetmeyi bilmiyosunuz iyiki çocuğunuz olmamış olsa daha çok uzaklasirdiniz 
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Kaç kurtar kendini.. söyleyebileceğim tek şey bu
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Ne güzel çocuğun yok neden hala zorluyorsun ki ayrılsana ?
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Aldatma varsa bu adama güvenip çocuk yapma. Çocuktan sonra düzeliriz de sanma çocuktan sonra çoğu evlilik daha kötü oluyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 296 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Aselmina04 (0 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 608 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 284 göst.
10 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu

379,214 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...