0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,848 puan) tarafından
Kızlar ben orta okula giderken bu sivilcelerle tanıştım yaşım şuan 23 ve hala bitmiyolar iki tane çocuğum var hamileyken azaldılar bitti gibi oldu ama sonra yine aynı . Günde en az 2 3 tane çıkıyor düşünün izlerinden bahsetmiyorum bile. Dışarı çıkmasın gelmiyor makyaj yapsam daha kötü duruyor üstünde. Doktora da gittim kremleri kullanırken azaldı bitince yine devam etti ölene kadar kreme mahkum kalmak istemiyorum. Sizce ne zaman biter bu sivilceler resmen hayattan bezdirdi beni eşimden bile çekinir oldum 

9 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
21 yaşındayım hala var eskiden yoktu son 3 yıldır var kaç kez doktora gittim oda normaldir ergenliktir diyor 
(5,848 puan) tarafından
Ergenlikte oluyor herkeste ama ergenlik de kalmadı artık yaşıtlarım makyajlı bakımlı bende kendimi kötü hissediyorum hep ya özgüvenimi düşürüyor
-Reklam-
0 oy
(4,153 puan) tarafından
36 bucugun hala cikio. artik gina geldi banada dogum sonrasi oldu son iki yildir. cildiyeye gitcem bende artik bir ayar cekmem lazim
(5,848 puan) tarafından
İnsanın özgüvenini düşürüyor ya lanet bişey
(4,153 puan) tarafından
aynn benim çenemde yada kulak bolgemde kaş bitimi bilgemde cikiyor oyle alinda yanakta falan yikda sanki u seklinde kafami cevrelemis gibi. cene ve kulak kenarlari az boyuna dogru kaş bitimi hizam saçlarimin gaullerinin oldugu alan dogru yani
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Beslenme duzeninizi degistirmeniz lazim. Yediginiz bazi besinlere karsi vucudunuz tepki veriyo. Mesela sut tuketiyo musunuz ya da paketli gidalari cok mu tuketiyosunuz ?
(5,848 puan) tarafından
Yok cnm ona da dikkat ettim bi ara . Yesemde yemsemde çıkıyor yani zaten abur cubur pek tüketmem evde bulundurmam bile çocuklardan dolayı .
0 oy
(7,574 puan) tarafından
Yüzümde yetmiyo sırtımda omzumda bacaklarımda da çıkmaya başladı tek tük adet yakın olunca oluyor genelde hiç çıkmazdı da evlndim bı pert oldum bende
(5,848 puan) tarafından
Aynen benimde vucüdümda var ama hadi tesettürlüyüm görünmüyor diye avutuyorum kendimi ama yüzde çıkması çok büyük bi sorun ya
(7,574 puan) tarafından
Yüzümde çene bölgemde çıkıyor peeling yüz Jeli faln kullaniyorm kurutuyor  genede
(5,848 puan) tarafından
Bende kullanıyorum ama pek faydası olmuyor malesef
0 oy
(2,042 puan) tarafından
Annem 50 yaşında hala çıkıyor:( roaccutan mi ne bi ilaç başladı onu içtiğinden veri rahatladı 
(5,848 puan) tarafından
Ne güzel en azından çaresini bulmuş benimkine birşey çözüm olmuyor emziripim için ilaç da kullanamıyorum krem sabun da anca düzenli kullanınca etki ediyor iki çocuk varken o da pek mümkün olmuyor
0 oy
(47 puan) tarafından
Ay çekirdeği, cipsi, kızartma gibi yağlı şeyler yiyorsanız sivilce çıkar. Yağlı şeyler yemek ciltte sivilce çıkmasına sebep olur. Normal ergenlik sivilceleri 21 yaşından sonra azalır ve yok olur diye biliyorum çünkü ergenlik 21 yaşında tamamen biter. Ergenlikte yüzüm sivilce tarlasıydı :D 
(5,848 puan) tarafından
Yok cnm dikkat ediyorum zaten çocuklardan dolayı evde bulunduruyoruz abur cubur ysem de aynı yemesem de
(47 puan) tarafından
Yaa. O zaman altında yatan başka bi sebep vardır. Düzelir inşallah.
0 oy
(956 puan) tarafından
Karaciğer tarama hacamati ve yüz hacamati ile birkaç seans kurtulursunuz Allah'ın izniyle 
(5,848 puan) tarafından
Hacamat gerçekten fayda ediyorsa denemeye razıyım valla çok da kokrkutorum ama yeterli çare olsun
(956 puan) tarafından
Korkulacak bişi yok ki sıfır acı ehil birine yaptırın iki üç seansda dua edersiniz tabi ilk zamanlar illa sıkıntı olur 3. Seansda tamamen sonuçlanır
0 oy
(1,882 puan) tarafından
30 yaşıma gireceğim hala var. Polikistik overim var. Bana da hiç bitmeyecek gibi geliyor. 
(5,848 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm. Polikistik over la mi alakalı sivilceler
(1,882 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(279 puan) tarafından
Bir yerde okumuştum her gun sarımsak yutunca çıkmiyormus
(5,848 puan) tarafından
Denerim valla belki faydası olur
(279 puan) tarafından
İnşallah olur

İlgili sorular