0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kizlae sizin kaynananz kaynataniz sizi duaunur mu?  Arada aklima geliyor kendimi doldurmak iatemiyrm ama ya hic mi deger verilmez. Iki dgum yaptim bebege altin taktiar bana bi kurus takmadialr bazi yerlerde gelinede takilir. Iki dogumum oldu cicek gormedim. Iki bebegim var okadar bayram gecti bi bayram hediyesi parasi gormedim. Ne bana ne cocuklarima. Mevzu maddiyat degil dusunulmek. En son bayramda diger torunlarina para verip benimkileri atladilar ve bu bana cok koydu. O gunden beri mesafeliyim ister istemez soguk oluyrm.

12 Cevaplar

+4 oy
(12,963 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Toruna altın takip bana takmadilar diyorsan üzgünüm durum sanki biraz maddiyatla alakalı kendime çocuk doğurdum diye kaynanadan niye hediye bekleyeyim onu da hiç anlamıyorum ha çocuk torunudur taksa iyi olur ama nerde 

Bu arada daha bir aylık gelinken hatta balayında hastanelik oldum sonrasinda bir operasyon geçirdim yanımda eşim kaldı anası gitsin dedi gelmedi bir günde yine beni hastanede aradı hiç nasılsın demeden oğlu için aradım ulaşamadım merak ettim dedi. Ben şahsen ne düşünülürüm ne de düşünürüm sevmeleri düşünmeleri çokta önemli değil oğulları sevip düşünüyor mu ona bakarım eşimde sağolsun ekstra fedakarlık beklemez sen gelinsin diye kafam rahat 

Burdaki en abes ve kafaya takılması gereken bayram harçlık meselesi o da diğerlerine verilip size verilmediği için 
-Reklam-
+1 oy
(3,041 puan) tarafından
Bence mevzu kesinlikle maddiyat. Kaynanam kayinbabam bana selam vermedi hal hatır sormadı demiyorsun ki şunu almadı bunu vermedi diyorsun. Ayrıca bu yaşta hala bayramda bişeyler  beklemen de garip. 
0 oy
(900 puan) tarafından
Valla yapsalar nolur yapmaslar nolur eksik kalsnlae canm sonra basa kakarlar ben de hicbirsey gormuorm etmiorm gorumem bile ayda yilda birdir uzak olmayi tercih ederm benm de gorumcemn cocuklrjna yagdirrlar qma cocuklarima kuruslari gecmemistir sonuc umrmda deil bisj oldugndada kime bakiorsanz ona gidin benden cocuklrmdan bisj beklemyin duorm valla bolesi daha rahat ki ne benm nede cocuklrimn onlarin sevgisjne yqda parasina ihtiyaclarj yok rabbmde etmesjn insallah 1kere muhtac kaldm kocam cezaevine girince lokmalarimjzj sayip kovdular valla uzak dursnlar her sekilde 
0 oy
(12,981 puan) tarafından

Bana bir şey taksınlar beklentisine girmedim 

Manevi değerleri yüksektir maddi beklentim olmadı 

Düğünde yapacaklarımı yapıyorlar doğum da eş yapmalı bence :)

En sonda söylediğini yapsalar bana kalmaz eşim konuşmazdı 

0 oy
(94 puan) tarafından
Ben bana takmaları pek umurumda değil açıkçası takmasalar da olur çocuğuma da altın takmak zorunda değiller burada oturup üzülmem yani ama herkesin içinde herkese  para verip de benimkini vermezse orada biraz sorgularım sanırım ama bu seninle alakalı değil bu sanırım eşinle alakalı olabilir
0 oy
(1,602 puan) tarafından

Sabah sabah kafanızmi güzel Allah aşkına çocuğu kendine doğurdun yapmak zorunda değil çocuğuna altın takmışlar daha ne istiyorsun yoksa amacınız burdaki insanlarla dalga geçmekmi 

0 oy
(1,484 puan) tarafından
Kusura bakma da 3 kız çocuğu dogurdum diye trip attılar birde takı takip hediye mi alacaklar sen yine iyisin en azından altın çocukllarına takılmış bana hiç birşşey alınmadı güya ev içindeyiz filan da falan boş ver bence hiç beklenti içinde olma boş yanii gereksiz bir konu 
0 oy
(115 puan) tarafından
Ablacim haline sukret ben hediye değil 4 senedir nasilsin gelin durumun nasili duymadim....
0 oy
(10,330 puan) tarafından
Bayramı bilemem de doğumda bana niye taksınlar ki. 
0 oy
(40 puan) tarafından
Sen gene dua et çocuklarına altın takmışlar benim kaynanam kayinpederim değil altın yada para takmak bir zıbın bile almadılar.
0 oy
(966 puan) tarafından
Aman bana zararları olmasın da yararları dokunmasa da olur
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Çocuklarına altın takmışlar iste daha ne yapsınlar ,sana da ayrı mi alacaklar,milletin kaynanası gelinine selam vermiyor,daha ne olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 433 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 659 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 468 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde Manas (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 329 göst.