0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Gecen gun arkadasimiz gelmisti koronaymis cocugu sevdi kizdim ama dedi babam kalp hastasi ben hep evdeyim korkmayin dedi

Neyse sonuc bizde korona oldugumuzu dusunuyoruz belirtiler cikti zaten test verdik yarin cikacak

Kyinvalidem bugun aradi nasilsiniz diye 
Simdi goruntulu aramis e hasta etmeyin kendinizi biseyini z.yoktur alinin ailesinde bisey cikmamis onlarda yoksa sizde nasil olsun hastalik sevilmez diyor adamlar keyfi hasta olmak istiyormusuz zannediyor ben cildiricam 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben korona olduğumda kayinbabamda inanmıyorum test verdim bosverin diyip duruyodu halada olabilir diyor ama inanmıyor 
tarafından
Kendi kendinizi hasta ediyorsuniz ne demek ya ama hamileyken cok beddua ettim beni kinayan herkesin başına gelsin diye gene beddua etmek istemiyorjm
-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Kötü birşey dememiş ki, moral vermiş size korkmayın diye 
tarafından
Farklı bir bakis acısı
0 oy
tarafından
Cildircak bise yok bence 
tarafından
Söyleme tarzi insanı cildirtiyor kendinizu hasta etmeyin vs diye
0 oy
(137 puan) tarafından
Kaynanayla kayınbabanın laflarına takılsak var ya kafada saç kalmaz umursama boşver valla ben öyle yapyorum daha mutluyum cahille cahilmi olcam
0 oy
tarafından
Geri kafalılık bu başka bisey değil böyleleri korona olmuyo malesef ben sabahına kaynanam ile kavga ettim akşamına test vermeye gittim yalan dan hasta dedi bana pozitif çıktım şaka geliyo bu hastalık benimle dalga geçiyodu bide herkes olucak filan başa gelen çekilir diye şimdi kendide virüs oldu
tarafından
Benimkide bizle girustu anne bence virus olabiliriz diyorum kenfini karantinaya al sonuc cikana kadat dedim e ben hazirlik yaptim misafir gelecek ayip olur dedi misafor agirluyor virüs yayma devamkeee
tarafından
Kız gene o iyi bizim ki benim pozitif olduğumu öğrenince eşim eve geç ekip gelicek dedi evine bi kaçışı vardı ben temas etmedim diye adama hala ben temas etmedim gelinime diyo bunlar teması sarılmak öpüşmek filan zannediyo herhalde
tarafından
Bizimki de gelin bisey olmaz diyordu en son hala viruse inandiramadik

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 212 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde iki bebek (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 432 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 656 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu