0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Kaç gündür sinir hastası etti beni mevzu. Kadın 2 çocuklu adamla evleniyor. Cocuk 8 yaşındayken o eve geliyor. Şimdi 19 yaşında olan o oglanla kaçmış. Bir de kocasından 8 yaşında kızı var. O yavruyu da almış yanına. Düşünsenize anneniz ile babadan öz abiniz kaçıyor. Midem bulandı ya. Çocuğu devlet aldı. Bu kadınla o oğlan bir de iftira atmışlar adama. Ondan kızı babaya da vermiyorlar. Yazık gerçekten. Bir de kadın yaptığı şey çok normalmiş gibi savunuyor, pişman değiliz diyor. Ya sen nasıl çocukluğunu gördüğün oğlana o gözle bakabildin ahlaksız? Aklım almıyor benim. Bir de 10 aydir falan ilişkileri varmış. Yani ne evdeki kız çocuğu ne baba bunları durduramamış. Başımıza taş yağacak. 

12 Cevaplar

+1 oy
(3,521 puan) tarafından
Asla kınamak istemiyorum ama yeminle fiziksel olarak midem bulandı beynim zonkladı
(208 puan) tarafından
Hadiste der ya elinle değiştiremiyorsan dilinle öyle de olmazsa kalbinle buguz et der. Böyle ahlaksizliklara sessiz kalmak bizi luttan beter eder. Ses çıkarmak kınamak lazım aslında
(3,521 puan) tarafından
Belki de haklısın canım sonumuz hiç iyi görünmüyor ama kınamak yerine daha temelden başlayarak halkı eğitmek gerektiğini düşünüyorum he ahlak dersi de verilmiyor işte şiraze kaydı bi kere
(3,521 puan) tarafından
Ya da hep kayıktı haberimiz yoktu sosyal medya yaygınlaşmadan evvel
(4,180 puan) tarafından
aynn tecvuz taviz oz baba oz abi falan aslinda belkide oluyordu ama sosyal medya olmayinca bilmiyorduk
(3,521 puan) tarafından
Eskiden samanlıklar kaynıyomuş
-Reklam-
0 oy
(2,675 puan) tarafından

Ay ben ne okudum :woot: o çocuğun omuzunda ömür boyu kalır o iz. Annesi ve abisi.  

(208 puan) tarafından
Bir de çıkıp kızım da biliyor durumu falan demiş ekibe
0 oy
(557 puan) tarafından
Allah böylelerini bildiği gibi yapsın pislikler 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Birde cümle aleme rezil oldular kendi rezillikleirnin yanında. İnsan içine nasıl çıkacaklar iğrennçççç
0 oy
(101 puan) tarafından
YYemin ederim ağlayasın geldi bu insanlarla aynı havayı solumaltan 
0 oy
(109 puan) tarafından
Of hiç sorma yemin ediyorum kıyamet kopsa niye koptu demem bu nasıl iğrençlik Allah’ım evlerden ırak ya
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Onların yaptığı zaten Ahlaksızlık herşeyi geçtim bir baba iki taraftan darbe aldı ama evlat bambaşka o adam evladından oldu o kadar zorluklarla büyütmüş ve bir evlat babadan oldu çocuk henüz farkında değil ama kafası öyle bi dank edecek ki iliklerine kadar sızlayacak o acı ve babasının şuan içinde olduğu durumu zor da olsa anlayacak ama kaybeden kaybetmiştir ben çok üzüldüm instada gördüm sonra mügenin sayfasına girip olayı izleyince ahir zaman kıyamet alametleri işte ayrıca sağolsunlar diziler yapımcılar o kadar normalleştirdiler ki millet de izliyor reyting kazandırıyor böyle böyle insanlar zıvanadan çıkarlar 
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Kadın neysede öz babasına nasıl yaptı bunu çocuk sorun tamamen aile bağı kopukluğu diye düşünüyorum çocuğun zaten anne yok babadanda gerekli ilgiyi göremedimi ne yaptı yoksa bir insan babasına bunu nasıl yapabilir bide pişmanlık duygusu bile yok ikisinde. 
(1,215 puan) tarafından
Kendisini 3.5 yaşından beri babaannesi mi ne büyütüyormus savunmasını öyle yaptı güya
(7,945 puan) tarafından
Çocuk böyle kendi ağzıyla pişmanım tabiki böyle olsun istemezdim dedi başıda hep eğikti yine az çok utandı ama kadın şeytan gibi bişey pişmanlık duygusu zerre yok. İşte anne ölünce çocuklar böyle yetim kaliyo çok üzücü.
(1,215 puan) tarafından
Hadi ya ben açıktı ama kızımdan dolayı pek odaklı izleyemiyorum bunları duymamıştım, hoş pişman olsa ne böyle bir şeyi değil yapmak baştan düşünmeyecekti
(7,945 puan) tarafından
Aynenn nasıl unutsun böyle birşeyi baba. Zaten pişmanım böyle olsun istemezdim ama ben seviyorum dedi bide üstüne. Müge anlida adama dediki oğlun pişman olsa af dileme affedermisin dedi adamda affedemem dedi zaten.
(1,215 puan) tarafından
Ooo Allah yardımcısi olsun adamın ya çok zor bir durum gerçekten, birde daha yüzsüz yüzsüz çıkıp konuşuyorlar Çok sinir bozucu gerçekten, biz kaldıramıyoruz adam napsin
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Ay bende geçen gün gördüm hemen açıp izledim midem bulandı.Ne ş.erefsiz kadın bu ya nasıl o gözle bakar. Oğluna zaten demediğim kalmadı müge anlı em son cocugunu taciz etmiş şikayet et diyodu. O adam gene cok sabırlıydı  valla bide utanmadan yanyana oturdular 
0 oy
(793 puan) tarafından
Zina davasi açılacak mis 18 yasını dolurmadan birliktelik yasamislar kabul ettielr zaten Allah'ım Toprak kabul etmez bunları:///
0 oy
(808 puan) tarafından
Alimden zalim zalimden alim olur kinamamaliyiz rabbim kötü yoldan korusun 
0 oy
(1,221 puan) tarafından
En kötüsü ne biliyor musun uzun zamandır Müge vs izlemiyorum artık yani mügeye çıkana kadar nasıl fark edilmiyor müdahele edilmiyor gerçektenn ilginç birde bunlar oluyor şikayet etmek yerine neden Müge yani gerçekten adalet sistemim sorguya geçmeye başlıyor gerçekten Allah akıl fikir versin millete neler duyuyoruz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,014 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 343 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

380,127 soru

11,379,632 cevap

34,867 kullanıcı

...