0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
Tıpsız korkunc ınankı gorunce korktm bu adamdan hıc ısınamadm dogru olan cıktı muge hanıma bıle yalan soylems kımseye guvenılmyr ama tuhaf olan bu kocası yokkeen  eve kuzenını almak sızce dogrumu bırde yatak odasına kacms kuzenı

6 Cevaplar

0 oy
(17,737 puan) tarafından
Baya ağliyordu yalandan 
(880 puan) tarafından
Ayy bu adam cok sınsı ayy allahım boylelerını karsılastırmasn ınslh karsımıza
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Belliydi zaten yalandan aglamalarindan gram samimiyet yok :/
(880 puan) tarafından
Ztn muge dedı kefıl degılım bıcak almaya gıtmıs mutfaktn kuzenını ve karısını oldurcktı kız kacmş
0 oy
tarafından
18 yaşında evli olan kızın kocası mı?

Gözyaşı akmadığı halde zırlayan? 
(880 puan) tarafından
Hata muge dedı ne dıyrsn gevelıyrsn anlaşılmyr aglamıyrdu mahsus kafasını eyıp gevelıyrdu ınankı katıl tıpı var
0 oy
(6,214 puan) tarafından
O kadar gıcık bir adam ki ya yalandan ağzını eğe eğe ağlıyordu ma.l
(880 puan) tarafından
Ilk basta anlatmamış dogruyu kız gıtse kesın oldurur  gercektn ma.l
0 oy
tarafından
Çok itici ya gerçekten tuhaf inanmadım bende..
(880 puan) tarafından
Bn sahsen kocam evde yokken onun erkk kuzenını yada kendi erkk kuzenımı almm yanlış yanii aralarında ılışkimi var dıye dusunmedım degıl yanı kızın annesı dyr bn ne zaman kızımı arasam o kuzenı hep orda
tarafından
Ben de almam canım kesinlikle olur mu öyle şey
(880 puan) tarafından
O cocuk ordsn cıkmıyorms hep ordayms
0 oy
(191 puan) tarafından
Kıza baktim iftira atamam fakat en basta hata adamda evde yeni evli karın varken niye eve is arkadasini getiriyorsun her gün dngalak ya esegin aklina karpuz kabuğu sokmak gibi bisey bu. Kız zaten basta bu essekten siddet goruyormus. Sanssiz.
(880 puan) tarafından
Ilk 4 cu gun dovmuş o an da evi terk edecktı o cocukta adamın kuzenı 7 24 ordaymş cıkmyrmş bu kdr samimiyet olmamalıydı
(191 puan) tarafından
İşte kiz napsin belki adam olur diye beklemistir caresiz demekki kimse dayaği haketmez ya. Ayrica bu kuzen meselesi bu gerizklinin eseri niye geliyor cagiriyor eve hergün ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 432 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,013 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 343 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

379,478 soru

11,359,810 cevap

34,837 kullanıcı

...