0 oy
283 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (106 puan) tarafından
33 haftalik hamileyim yaklasik 1 aydir her gece kalkıp 3-4 saat uyanık kalıyorum. Bu durum canımı sıkıyor. Benim gibi olan var mı? Ne yapabilirim?

19 Cevaplar

0 oy
(348 puan) tarafından
Al benden o kadar 32 haftaligim delircem uykum çok var ama uyuyamıyorum donemiyorum bacaklarım ağrıyor of of hayırlısıyla doğarlar inşallah 
(106 puan) tarafından
Yatakta dön dön sıkıldım tam dönemiyorum da ağrılardan zaten. Burda geziniyorum. Gerçekten doğumu sabırsızlıkla bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Keşke hamilelikten uyuyamasam 

Gözümde hiç uyku yok :( artık uyuyamıyorum 
(6,232 puan) tarafından
Dertler :(
(106 puan) tarafından
Uykundan kıymetli mi kız bosver takma kafana
(6,232 puan) tarafından
Yeni olan birsey degilki ama gün gün gidiyor uykularım sabah 7 dedinmi ayaktayım birde oğlan kalkiyorkalkiyor
(106 puan) tarafından
Doğduktan sonra da bebek uyutmaz dertler bitmez gerçekten
(6,232 puan) tarafından
Uyuyan bebe uyuyorya inşallah rahat bir bebe olur benim.bebe 8 den beri uyuyor sabah 7 en geç 8 de ayakta.
0 oy
(121 puan) tarafından
37 haftadan selam :) Uyku düzenim kalmadı malesef 10 dakika yatıyorum kalkıyorum ya uyudum mu maşallah diyorum saate bakıyorum ki 10 dakika uyumuşum sonra sanki saatlerce uyumuşum gibi uykum gelmiyor :) üstüne ağrı ve ödem olustukca kaşıntı dan uyuyamamak da cabası:) geçecek bu günler sabır lazim rabbim tez zamanda kurtarsın hepimizi:)
(106 puan) tarafından
Evet ya 2 gündür odemim var bugün bir de kaşıntı eklendi. 37 haftayı iple çekiyorum:(
(121 puan) tarafından
Kaşıntı zaten maf ediyor insanı malesef. Ayağım kaşımaktan öyle bir olmuski harita yanında halt eder. Sezeryanli olduğum için gün verdiler haftaya doğum olacak. Seninde tez zamanda geçer inşallah canım
(106 puan) tarafından
Sağol canım sana da hayırlı doğumlar
(121 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Bugun 34 haftaya girdim

Bende tüm gece geziniyorum.esim artık bana nöbetçi onbaşı diyo☺
(106 puan) tarafından
Benimki de her sabah soruyor bu gece ne yaptın diye :)
(2,710 puan) tarafından
Haha gezindim de ☺
0 oy
(15,188 puan) tarafından
Nerdeyse bütün hamileler böyledir dostum. Merak etme . Allah bünyeyi uykusuzluğa alistiriyo ☺️
(106 puan) tarafından
Öyle tabi ama bebek doğmadan uyuyup dinlenseydim keşke:(
(15,188 puan) tarafından
Bak şuan ben de uyuyamıyorum. Mahalledeki gerizekal.ilar pislik faydasizlar motoru bağırta bağırta geçip duruyolar. Kafamı camdan çıkarıp bagirasim var. Ama musallat olur bu pislikler diye yapamıyorum. Ya da inadına sabaha kadar geçmeye devam ederler .
(106 puan) tarafından
Terbiyesizler. Ben de çok sinirleniyorum ama yapacak bir şey yok dediğin gibi başına bela olur
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Hoş geldin son aylar. Vücut kendini doğum sonrasına hazırlıyor genel gebelik durumu balım 
(106 puan) tarafından
Ah ah dogursam da kurtulsam
0 oy
(990 puan) tarafından
Ben neler çektim valla canım iki kızımda da aynısı oldu yatağa ters bile yatiyordum görsen :)) ama çözüm bulamadim
(106 puan) tarafından
Zor gerçekten neyse ki senin hamileliğin bitmiş
0 oy
(100 puan) tarafından
Canım ben daha 13 haftalığım ben bile uyuyamıyorum ya artık ya miğdem bulanıyor ya tuvaletin geliyor sürekli sabaha kadar 3 4 kere kalkıyorum bak sabah 7 de kalktım gece de kalktım kaç kere şuanda uyuyamıyorum neden böyle daha erken benim için 
(106 puan) tarafından
Seninki de zormuş canım. Hormonlardan dolayı, ilk aylarda da olabiliyor uykusuzluk bildiğim kadarıyla
0 oy
(744 puan) tarafından
Başka çocuğun yoksa gündüz uyu
(106 puan) tarafından
Bir de kızım var gece tam uykuya dalıyorum o ağlayarak uyanıyor iyice uykum açılıyor
(744 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(106 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Bende normal zamanda uyuyamazdım hamile iken hep  uykum geliyordu sağ olsun hamilelik  uyku düzenini düzeltti 
(106 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Dogurunca hiç uyuyamayacaksin :) valla analık Zor kuzum
(106 puan) tarafından
Fırsat bulunca uyurum ya 2 saat filan en azindan
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Evet benimde uyku sorunum var 31+6
(106 puan) tarafından
Dogursak da kurtulsak en azından fırsat bulunca yattığımızda uyuyabilirz
0 oy
(322 puan) tarafından
Bende senin haftalarında öyleydim son haftalardayim yine oluyor erken kalkıyorum yatamiyorum 
(106 puan) tarafından
Doğursak da kurtulsak
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Sen 1 aydır uyumuyorsun ben 7aydır uyumuyorum resmen
(106 puan) tarafından
Seninki daha zormuş
(1,863 puan) tarafından
Eh yani
0 oy
(8,238 puan) tarafından
Sen uyuyamamayi dogurunca gorucen.d.d.
(106 puan) tarafından
Öyle de o zaman en azından fırsat bulunca yatar uyurum şimdi yatsam da uyuyamıyorum
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Hamileliğin son dönemlerinde çoğu kişi böyle emin ol, gece nöbet tutuyordum valla ben de sabaha kadar. Zor ama geçici süreçler merak etme. 
(106 puan) tarafından
Ah ah doğursam da kurtulsam
0 oy
(636 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum cnm ,ben daha 27 haftalık hamileyim ve bir haftadır bu dediklerini yaşıyorum ,resmen gece olunca geceden nefret ediyor oldum:( uyumayı o kadar çok özledim ki anlatamam.gece hayalet gibi içerde geziyorum , Allah hepinizin yardımcısi olsun inşallah.
(106 puan) tarafından
Sorma yine kalktım bakınıyorum ben de
0 oy
(119,287 puan) tarafından
bacim allah askina uyuyabildin kadar uyu kalkma yatakdan dogumun yaklasmis valla cok ararsin bu gunleri
(106 puan) tarafından
Elimde değil ki uyuyamıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 81 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aabbcc (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
21 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde zehraTekin (363 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...