+1 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (1,892 puan) tarafından
Gece yaşanan şiddet olayını konuştum. Hiç yorum yapmadı sadece dinledi. Sen evine git çocuklarınla ilgilen ben hallederim dedi. Saat 8 de oldu bu konuşma ve hala kimseden ses soluk çıkmadı, bakalım akşam ne olacak 

8 Cevaplar

0 oy
(1,892 puan) tarafından

En İyi Cevap
Son postta en son durumu anlattım 
-Reklam-
+1 oy
(7,598 puan) tarafından
Bide onun bogazina sarilacaklarini bekleme bence 
(1,892 puan) tarafından
Olur da bir gün kafamı gözümü yarar ya da ciddi bir zarar verirse madem öyleymiş en başında niye söylememiş bu kadar beklemiş demesinler çünkü ailesi de kendi gibi
(7,598 puan) tarafından
İnsallah duzelirsiniz cnm
(123 puan) tarafından
Birgun bunu yaparsa gerçekten k.peder niye bana demedin demesini mu düşüneceksin bu umrunda olacak yani
(1,892 puan) tarafından
Ben suçlu olacağım o yüzden bunu düşünüyorum söylese yardım etmeyecek miydik diyecekler beni suçlu bulacaklae
(7,598 puan) tarafından
Guvencen yok die biliyorm Allah yardimcin olsum
+1 oy
(48,660 puan) tarafından
sonuç ne esin özür diledi mi
+1 oy
(6,979 puan) tarafından
Ay inanmıyorum Zahidem gercekmi gormedim ben akşam postunu ay hiç inanasım gelmiyo 
(1,892 puan) tarafından
Malesef gerçek canım öfke nöbeti geçirmiş iş yerinde tartışmışlar zaten aşırı sinirliymiş ben ters cevap verince gözü dönmüş. Bir sürü özür diledi ben gözüne baktığım an hatamı anladım ama özür dilemeye yanına gelmeye utandım falan dedi. Kaç gündür de kendini affettirmeye çalışıyor ama yüz vermiyorum bilmiyorum bakalım zaman ne gösterir
(1,892 puan) tarafından
Gülüm bana numaranı versene özelden o gün konuşcak kimsem yoktu sabaha kadar ağladım:(
önce (6,979 puan) tarafından
Ah aşkım benim eşim burayı kullandığımı bilmiyo numaranı aciklayamam çünkü konuştuğum arkadaşım falan da yok çok yanında olmak isterdim inan özelden konuşalım uygunsa sana :( özür dilerim
+1 oy
(1,410 puan) tarafından
Yani eşin bu süreçte hiç konuşmadı mı anlamadım özür falan dilemedi her zamanki gbi yemeğini çayımı önüne mi koydun ben anlamıyorum gerçekten 2 çocuk var diyorsun susup oturuyorsun inşallah ilerisi olmaz ama olsa da senin boşanacağını düşünmüyorum keşke çocuklar için boşanmıyorum demek yerine çocuklarımın ve kendi psikolojim için boşanıyorum diyebilsek inşallah en yakın zamanda aklım başına gelir ve sadece boğaz sıkma dedğin şeyin ne kadar ciddi bişey olduğunu farkına varırsın
0 oy
(2,007 puan) tarafından
yani cok çok konusur uyarir baska ne yapabilirki
0 oy
(6,326 puan) tarafından
Son durum ne 
0 oy
(623 puan) tarafından
Kendi cocugu cokta bisey bekleme canim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 548 göst.