0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde (468 puan) tarafından
Kızlar esim fransaya gitti 4 ay oldu neyse euro hesabı açtım para attığında oraya geliyor Bugunde attı az önce de ben oturuyorum salonda onlarda hemen dibimdeki odadalar eşime gavat karısının üstüne parayı atıyor bizim bankamız yok sanki diyor kayınbabamın euro hesabı yok ha bide şöyle bişey var bugun 4300 TL para gönderdi eşim 300 sen al dedi gerisini ver dedi yemin ederim ki öyle para saklayan biri değilim yani şimdi isteseler geri veririm neyse bu lafa biraz üzüldüm bende kartları aldım 300 TL aldım al baba dedim bu ne dedi kartlar cüzdanında dursun dedim sanki senın cüzdan ne benimki ne dedim yok dedi yok yok koy dedim çıktım masa almaya gittim kaynanam kapı dinliyor dedi o andada elimde masayla içeri girdim ben kapı dinlemiyorum şurda oturuyordum dedim sonra başladılar bizim paramız bize yeterde bilmem nede öyle işte şimdide küstü bana içeri girdi kayınbabam siz ne olsanız ne yapardınız 

18 Cevaplar

+1 oy
(6,233 puan) tarafından
Gitsin cehennemin ortasına kadar 

Aklın yok neye veriyorsun kartı al biriktir 
(2,359 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ne iyi niyetlisin. Bunlar insan değil belli. Ne olacağın belli değil al biriktir
(6,441 puan) tarafından
Ne vercem kurban ederdim Eşimede durumu haberlerdim hemen
-Reklam-
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
Anlamadıgım neden eşinin attıgı paradan 300 alıp gerısını onlara verıosun ya da esın bunu nıe istıyor
(468 puan) tarafından
Öyle dedi biz birlikte yaşıyoruz ondan heralde pek de bir şey söylemedim zaten
(11,217 puan) tarafından
Yınede yanlıs parayı sana atar sen gerek gördugune verır harcarsın zaten
0 oy
(13,291 puan) tarafından
Ayıp etmiş kabahatli olan o öyle demek istemedim falan demesi gereken yerde bir de kapı dinliyor diye seni suçlu çıkarmışlar

Zeytin yağı gibi üste çıkıyorlar oh ne güzel 
0 oy
(660 puan) tarafından
Bence çık onlarin yanından o ne öyle paragozler
0 oy
(400 puan) tarafından
Yok daha neler birde üstüne o mu küsuyor ? Sen niye veriyorsunki o kadar parayı kocan sana atmış sonuçta hiç vermeyecektin bir yaşıyorsanda ihtiyaç olduğunda gider alırdın eksik biseyi hiçte çabalama kartlarında verme kimseye
0 oy
tarafından
Kapı dinliyor ne demek yaaa onlar lafını ederken bişey yok sen duyunca kapı dinliyor oluyorsun pes yani sende gir odana çıkma 
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Öyle laf diyecekler birde para vereceksin kız verme verme
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Direk eşime söyler ayrılırım ordan zıkkım yiyeiciler
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Madem öyle verme para onlar isteyene kadar biriktir 
0 oy
tarafından
Bu iyi niyetle çok çabuk yipranirsin canım bende senin gibiydim şimdi de herşeyi kafaya takan biri oldum kendi evimde ama kafamdakileri susturamiyorum 
0 oy
(119,481 puan) tarafından
verme al kartini
0 oy
(7,170 puan) tarafından
Yoo iyi yapmışsın bi kere eşin artık evli ailesi sen ve varsa çocuğunuz size bakmakla yükümlü ha ihtiyaçları olur hasta olurlar o zaman ailesine de bakar tabiki o yüzden normal olarak senin adına hesap açması gerekir bi kere nolcak senin bi ihtiyacın olunca kayinbabamda mi isticen parayı senin hesabina gönderir sen alırsın biriktirdim ayda bi 2 bin 3 bin neyse orda kaldığın için kayınbabama verirsin doğru olan budur niye kartları veriyosun ki keşke de vermseydin 
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Yapacağım ilk iş babasının kocama ''ga.vat'' demesi olurdu. Kendi oğluna bunu diyen el kızına da o..pu der. Bunlardan herşey beklenir. 
0 oy
tarafından

Sen onlara daha birde para verirsen tepeme çıkarlar ki cikmislarda zaten

Gavat ne demek biliyorlarmi acaba çok terbiyesiz mis kayinbaban ben olsam ölse bile mezarına gitmem böyle insanların 

Gavat fuhuşa teşvik eden yani kadın satan anlamına geliyor 
0 oy
(875 puan) tarafından
eee eşin çalışıyor işte biriktirin para ayrı eve çıkın
(468 puan) tarafından
Ev almak için gitti zaten 200 milyar borcu var daha
0 oy
(15 puan) tarafından
Esinin borcunu kayinpederin mi odüyor hani bu yuzdenmi gonddrdigo parayi onlara veriyorsun anlamadimki hasret cekiyorsun sen burda o orda bide yolladigi parayi ailesine veroyosun ozaman bu adam neden gitti vah ki vah cok pisman olursunuz ilerde ama giden gider olan size olir ayro kaldiniz zaman ve para uctu gitri
(468 puan) tarafından
Hayır eşim ödüyor borcunu hatta o borcun 70 falanda kayınpederimin borç bilezik aldı babasının borcunu kapatmak için
(15 puan) tarafından
Güzel  kardesim kartini umarim sana geri vermislerdir parana kocanin emegine sahip cik biriktir esin donunce elinde paran olur bi eksigini alirsin
(468 puan) tarafından
Dün gece kaynanam al şunu diyerek verdi
(15 puan) tarafından
Oohj iyi cok sevindim canimmm sen cok kafana takma bunlari kulak.ardi et esinle konus parani biriktir haaa kahinpederinin geliri yoksa bisi diyemem evlat olarak belki babasinada bakiyirdur ama hepsini verme paranin en azindan yarisini kendine ayir benim babamda biz hemuz bebekken yurt disinda ekmegi icin cabaliyirmus her ay babam anneme dolar yollarmis cekmeye giderken dedemle giderlermis bankaya dedem hepsini alirmis anneme harclik bile vermezmis babamda zaten anneme babamlarada ver dermis annem diyorki ne yaapyim kizim bisi desem kavga cikardi diyor kafasini vurmus sonradan keske isteseydim kenara atardim okadar sene bekledimde ne oldu...
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Eski saf salakk ben kusura bakma cnm sana değil kendime hakarettim benle kayınpederimde hiç anlasmiyoruz birbirimizi hiç sevmiyorum ama çok zulmü var ben olsam bir kuruş vermem

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 508 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 835 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Pembe cicegim (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.