+1 oy
36 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından
Kızlar bebeğim tam 2 yaşına girdi yavaştan tuvalete eğitimine baslasam mi diyorum bazen çişini yapınca söylüyor veya yapınca biliyorum bacaklarıni ayırıyor anne ciiiiis diyor bende bugün küçük bir bebeği var annecim bebeğin cisi geldi mi dedim koşarak tuvalete gittik klozete tuttu bebeği ciiiiissss dedi sende yapacak misin dedim kafasını salladi oturturdum hemen geri kalkmak istedi nasıl başlamam lazım böyle ilk önce bebek uzerinden devam etsem mi 

2 Cevaplar

0 oy
(706 puan) tarafından
Muzikli lazimliklar var sifona basinca sarki calan ben onu kullandim baya etkisi oldu bi bak istersen ona
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bir lazımlık aldım üç beş gün oynadı deneme yaptık ben ona anlattım hatta klozete benzeyeni aldım burası bizim tuvaletimiz bu da senin diye bir hevesle başladık pes etmedim halılara örtü serdim elhamdülillah 3 güne öğrendi 1 haftada tamamen hallettik ve şunu da eklemek istiyorum kesinlikle kaçırdığında vs kızmayın bağırmayın doğal karşılayın ve çiş diye söylemişken tavsiyem geciktirmemeniz onu kaçırırsanız bir iki sene öğrenemiyorlar kolay gelsin kuzum 21 aylıktı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 17 göst.
42 dk önce Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynebnur (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Munise001 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canveannesi (1,045 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,602 cevap

34,943 kullanıcı

...