+1 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (206 puan) tarafından
Kızlar ben İstanbul da yaşıyorum bugün akşam 6 gibi kapı çaldı sonra zile basıldi o esnada kaynım uyuyordu bende eşimin yanına uzanmıştım kapıyıda kardeşim açtı kapıda bir adam ayakkabısını çıkarmiş bir ayağı kapının önündeydi eşim dedi kapı çaldı kardeşim benden önce gittiği için o açti bende arkadındaydim kardeşim kapıyı açtığı gibi adam geri gitti ayakkabısını giydi işte dedi burası selmanin evi degilmi kardeşimi ziyarete geldim bizde yok öyle biri burda dedik o zaman yanlış adres vermiş dedi adam ve gitti o kadar korktum ki Allah tan eşim kardesim falan evdeydi o andan itibaren hiç aklimdan çıkmiyor çok korkuyorum gerçekten doğrumu söylüyor yoksa başka bir niyetimi varmı halada aklımda korkuyorum uyku da tutmuyor 

23 Cevaplar

+1 oy
(4,282 puan) tarafından
Evde biri yoksa hırsızlıga gelmiştir belki.Dikkat edin Allah muhafaza 
(5,936 puan) tarafından
Deme öyle kız belikde adam yanlış geldi olabilir yani bizde küçükken hatırlıyorum babam evde yoktu kapı çaldı annem babam sandı lambayı bile açmadan karanlıkta kapıyı açtı direk sonra üç dört tane adam onlarda merdivende karanlıktalar bi anda içeri girdiler annem bağırnaya başladı onlarda abla kusura bakma biz şu kişinin evine geldik dedi annem de kardeşim bakmadan etmeden ne diye içeri dalıyonuz dedi sonra özür dileye dileye üst kata çıktılar bizde çok korkmuştuk
(119,346 puan) tarafından
hirsizlar ayakkabimi cikartir ☺️
(4,282 puan) tarafından
Canım taktiktir belki hani kapıyı açan olursa öyle yapardır.Valla ben çok güvensizim bu konularda gündüz bile kapımı kaç yerden kilit vururum.
(206 puan) tarafından
Ne bileyim ya 20 aylık 1 kızım var 28 haftalık ta hamileyim Korkuyorum yani
tarafından
Hırsız çok kibarmis sevda ayıp olur zili çalayım ayakkabimida cikartayim öyle hırsızlık yapayım demiş bence ahahha :)
-Reklam-
+1 oy
(111 puan) tarafından
Bence de adam yanlış adrese gelmiştir canım kardeşin erkek mi kadın mı hani erkek olduğunu görünce mi geri çekildi karşısında kadın olsa içeri mi girerdi diye korktun 
(206 puan) tarafından
Kardeşim erkek
(111 puan) tarafından
Temkinli olmak lazım canım kapınızı camınızı iyi kilitleyin inşallah bir daha yaşanmaz
(206 puan) tarafından
Amin inşallah
+1 oy
(1,346 puan) tarafından
Korkmakta haklısınız bence çünkü devrimiz kötü yani. Bende kapıda bir yabancı görsem korkarım. Allah korusun. 
+1 oy
(48,695 puan) tarafından
annemlerin apartmana o şekilde cok girmeye çalıştı acmayin kapiyi
+1 oy
(7,039 puan) tarafından
Başka bir şey için gelmiş olsa zili çalmazdı diye düşünüyorum. 
+1 oy
(1,070 puan) tarafından
Kimsin diye sormadan yada delikten bakmadan asla açmam kapıyı tanımadım biriyse de kapıyı açmadan konuşur gönderirim 
(206 puan) tarafından
İşte dedim ya kardeşim benden önce gitti bende dedim kesin merdivenci kadındir su isteyecek kapıyı bir açtı ödüm koptu ay Allah ım nasıl unutacam ben bunu 28 haftalık da hamileyim bide 20 aylık kızım var
(1,070 puan) tarafından
Dikkat edin kimin ne olduğu belli değil kardeşinizi de uyarın bu konuda gelenin ne niyetle geldiğini bilemezsiniz Rabbim korusun
+1 oy
(23 puan) tarafından
Bu tür olaylar bu ara çok çoğaldı ya bende geçen evde tek başımayım kapı çaldı bı adam eşimle kızlarımızı okutmak için yoğurt yapıp satıyoruz alır mısın diye sordu bide biraz acıtasyon yaptı bende inandım alıyım abi dedim adam bana arabada abla alıp geleyim dedi tamam dedim kapıyı kapattım sonra düşündüm neden yanında getirmedi ki diye kapıyi hem alttan hem üstten kitledim ısrarla kapıyı çaldı istemiyorum abi vazgeçtim dedim biraz kapıda bekledikten sonra gitti ben o arada eşimi ve üst kat komşum polis onları aradım ama çok korktum elim ayağım titredi. Allah korusun yaşadığımız devir korkunç dikkat edelim.
+1 oy
(119,346 puan) tarafından
korkma basi donmustir daireleri karistirmistir insanlik hali olur oyle seyler hirsizlik demislerde hirsiz zilede basmaz ayakkabida cikarmaz kafamiz o kadar doluki evleri karistirabiliriz
+1 oy
(636 puan) tarafından
Açma açma annemin en çok öğütlediği şeydi heralde olsen de annen desem de açma bizde anahtar var derdi ay okuyunca tüylerim ürperdi ben hiç açmam ama kimo da demem delikten bakarım tek eşimse acarım ama başkası olsa kimsin de diyemem o da sıkıntı illa diyeceksem ağzıma tülbent tıkarım kabaca derim çok mecbur kalırsam ay ben çok tedirginim o konularda allah korusun sizde dediğim gibi yapın 
+1 oy
(7,716 puan) tarafından
Valla gecenin bir yarisi apartmandan bir kiz işden geliormus ust kat evleri biz alt kattayiz yanlis katta inmis yani bizim asansorden ayakkabisini cikartmis kapiyi.acmamizi beklior esim acti kapiyi girmeye yeltendi ikiside birbirini gorunce korktular o sekilde sjsjsj
(7,744 puan) tarafından
Buna benzer yazdım bende ☺️
+1 oy
(1,344 puan) tarafından
İnsanların niyetini bilemezsin bir dahakine tanımıyorsanız hiç açmayın bence 
+1 oy
(7,744 puan) tarafından
Komşum geçen bahsetti dedi eltimin kızları bana gelecekmiş üst komşuma gitmişler kapıyı çalmışlar çocuk kapıyı açmış onlar direk içeri dalmış ne yapıyon yenge filan sonradan çakmışlar başkasının evi diye utana sıkıla çıkmışlar ordan

Belki de şaşırdı apt öyle biri var mi
(7,716 puan) tarafından
:D olabilir bence
0 oy
(989 puan) tarafından
Başka niyeti olsa ayakkabısını çıkarmaz bacım belliki yalnış gelmş
0 oy
(276 puan) tarafından
Bence adam sapik günah almayayım yinede ama neden ayakkabısinu çıkardı kapıyı açan kadın olsaydı belki içeriye girecekti
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Buna benzer bişey ben kendimde yaşadım annneme gidiyodum apartmana geldim asansöre bindik oğlum 1 e.basti.ben 2 ye bastım 2 de incektik yanlışlıkla.1 de inmisim annemin kapinin.onundede sus var o kapidada. Vardı oğluma diyorum ki annaanende kim var acaba ne kadar kabalık diyorum tam.oglum zile basicakken çaktımki yanlış gelmişim Allah'tan basmadik geri döndük acaba öyle biseymi oldu onada diye düşündüm ben yinede bilemiyorum 
0 oy
(295 puan) tarafından
Eşimin kuzenini yemeğe çağırmıştır alt zil çaldı actik baktık adam yok meğerse alt kattakiler  evin kapısını açık bırakmışlar kuzeni gitmiş odada oturmuş bakmış ev değişik allahalaha demiş biride banyodaymis  hemen çıkıp yukarı gelmişti  meğerse evin oğlanı 20 yaşında kaoiyi açık birakil banyoya gitmiş elini yika.aya mi ne  istemeye istemeye de olsa bazen oliyir öyle ama nolursa olsun kimo demeden kapi dürbününden bakmadan açmam kapımı  bende korkarım 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
yani gercektn yanlis gelmis olabilir ama temkinli olmakta fayda var bende olsam asiri korkardm zaman kötü 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Ya bize de oldu bu eşim evdeyken kapı çalmış teyzenin teki çıkarmış ayakkabısını teyze nereye demiş e demiş ben huri ye geldim, huri falan yok teyze biz yaşıyoruz yanlış geldin herhalde demiş :) kadıncağız çıkmış dışarı eşime şu telefondan huri yi bulsana demiş ahahsh :) karışıyor bazen öyle kız korkma 
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Ay bayramda bize gelen misafirin bir alt komşuya basıp ayakkabisini çıkarıp tam giriyorken farketmesi gibi olmuş iyi gulmustuk ya öyledir belki korkma
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Bu ara iyice arttı böyle vakalar Allah korusun bizi bizim mahammede de var dün post açmıştım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 508 göst.
0 oy
9 cevap 476 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 431 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Benisal (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 501 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Semyigit (227 puan) tarafından soruldu