+1 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Sorum.yukarda

11 Cevaplar

+1 oy
(3,862 puan) tarafından
mayista 5 olacak benim kizim . Cok guzel ogrendi kizim Kurani Kerimi, 4. cüze geçti . bu sene basladi diyanetin 4 6 yas kursuna 
(203 puan) tarafından
Fiyat ne veriyorsunuz ücretsiz mi yada
(250 puan) tarafından
Teşekkür ederim masallah
(3,862 puan) tarafından
bizimki tam gun yemek falan da var , psikolog ,jimnastik , drama ,, o yuzden diger diyanet kurslarindan farkli ucret veriyoruz . aylik 5 bin tl oduyoruz ama dedigim gibi bizimki tam gun . yarim gun olanlar aylik en fazla 1000 tl civari oluyor
-Reklam-
+1 oy
(203 puan) tarafından
Bizim burda da var kayıtlar Mayıs'ta bende kızımı göndermeyi düşünüyorum sizin fiyatı ne kdr bizimki 500 ama yükselecek diyor hoca 
(250 puan) tarafından
Daha sormadım fiyat bilgisi göndermekten emin olunca gidecem
(203 puan) tarafından
Ben gondermek istiyorum canım
(250 puan) tarafından
Yer nere
(203 puan) tarafından
Van canım
+1 oy
(7,067 puan) tarafından
Ben kuran kursu öğretmeniyim canım 4 yaş tam ideal aslında çocuğun kapasitesinde varsa öğrenir bizde 4 5 6 yaş cocuklatimiz vardi 4 yaşlardsn bi kaç kişi Kur'an'a geçerdi 5 yaşlar kedin ogrenmis olurdu 6 yaşlar hatim bile yaparlardı maşallah sübhanallah gönder bu sene olmazs da zihni açılır seneye öğrenir 
(7,067 puan) tarafından
Yani guvenebilecegin bi yer olsun ne kurslar adı altında neler duydum cami de de öğrenir ama çok güzel cami hoacalarimiz var şahsen ben oğlum büyüsün camiye göndermek isterim o kültürü öğrensin diye
(997 puan) tarafından
Kız korkutma beni. Insan korkuyor zaten bi yere yollamaya. Eskisi gibi degil. Biz kendimiz gidiyorduk o yaslarda camiye. Ama simdi farkediyorum. Kapali binada üç dört sınıf vardı. Sınıf sıralari falan olan bi kursa daha gitmistim en son kurana gectigim yer de.Demek ki o da 4.6  kuran kursuymus. Simdi bi aydinlanma geldi :D Evimin bi ust sokaginda 4.6 yas varmis ben yeni farkettim. Yoksa gecen sene de yollardim. Bi konusayim bakalim ne diyecekler. Olmadi camiye de konusurum. Camilerde yas siniri yoktur heralde demi. 8 de falan da giden olur.
(7,067 puan) tarafından
Valla bacım kork yani bu devirde neler oluyo swn biliyosun korumak zorundayız çevreden biraz araştır o kursu sor sorustur sonra gönder emin ol yani ben çok camiye gitmedim canım oranın usulünü bilmiyorum ama gittiğim zamanki çocukları düşünüyorum zaten okul zamanımda gitmiştim 8 yaşı alırlar kesin
(997 puan) tarafından
Tamam canim cok tesekkur ederim. Arastiracam mutlaka.
(250 puan) tarafından
Tam çok teşekkür ederim
+1 oy
(2,011 puan) tarafından
yani o yaslarda asiri ustunde durursn ogrenir benm kiz su an 5 yasinda daha harfleri taniyor birlesmeye gecicez insAllah
+1 oy
(1,975 puan) tarafından
4 yaşındayken göndermiştim kızımı o sene Kur'an'a geçti. Çok güzel etkinlikler yapılıyor hem ders yapıyorlar hem dini dersler yapıyorlar. Çok memnun kalmıştık.
0 oy
(7,269 puan) tarafından
Kızım küçük ama bizde programlarına katıldık maşallah süreler hadisler Kur'an'a geçti hepsi o kadar güzel öğrenmislerki bayıldım seneye inşallah gondericem bu sene aylık 300 du seneye 500 olabilir 
(250 puan) tarafından
Anladım saolun
0 oy
(623 puan) tarafından
Benimkide 4 bucuk yasinda bnde gondermek istiyorum ama sartlar suanda engel 
(203 puan) tarafından
Bnde sordum 500 fiyatı sahada yükselecek dedi hoca benimde durumum yok ama işte onu bile pahalı yapmışlar
(623 puan) tarafından
Bizim zamanimizda ucretsizdi parali mi yapmislar ayy
(203 puan) tarafından
Evet geçen sene 500 bu seneyi hiç düşünemiyorum
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Ben öğreticiyim ve 4 yaş grubu bir sınıfım vardı geçmiş yıllarda. Sınıfın yarısı ilk senesinde Kur'an'a geçmişti. Tamamen çocuğun kapasitesi ve ailenin ilgisiyle alakalı bir durum. Öyle güzel okuyorlar ki maşallah. İnsan hayranlıkla bakıyor 
(250 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim nasip.olur oğlumada insallah
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Biz de cuma günü geçtik Kur'an'a o kadar mutluyuz ki :) ❤️ aslında şimdiye kadar çoktan geçecekti ama benim doğumum olsun sonra geniz etinden rahatsız bir hafta okula gitmedi falan filan o yüzden geçemedi bir türlü
(250 puan) tarafından
Masallah ya daha hevesleniyorum boyle
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ben ani kararla ikinci dönem yazdırdım subatta yani. İki haftaya Kur'an'a geçecek elhamdülillah. Seneye de göndermeyi düşünüyorum hatim etmesi için.4bucuk yaşında şuan. 600₺ ücret veriyoruz her ay 
(250 puan) tarafından
Masallah saolun
(1,020 puan) tarafından
Sizde sağolun
0 oy
(506 puan) tarafından
Bende camininkine gönderebilirim .Henüz karar vermedim ama kızım için farklı bir ortam kesinlikle gerekli.Cok iyi geleceğine eminim.Caminin bu sene 700 Muş.Diger yıl daha fazla olur.Ama kreşler uçuk bu fiyatlar bile çok çok iyi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 221 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,705 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 626 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 181 göst.