0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Kızlar bugün kuran falan okuttuk evimizin altı dükkan. Eşim orda misafirlerle ilgileniyordu yemek falan dagıttı. Bizde herkese dağıttık biz yiyemedik ama Bi önemi yok benim için hani misafir daha önemli bence. Görümcem de eşime mesaj attı kendisine ayırması için bende bişey sordum cevap bekliyordum. (görümcemle aram çok iyidir ama yaptığı iyilikleri sayar ben hoşlanmam) neyse bende güldüm dedim Kocam daha cevap vermedi bana sana verirse sıkıntı diye ama gülerek konuşuyorum yani. İkide bir insanların içinde telefonumu getir götür falan yaptı sonra pat diye bana 'sus bişey deme çarkına sıçarım' dedi. Şok oldum sinirlendim. İnsanlar var diye sadece ya dedim böyle oluyo demekki bişey diyince diyip geçtim ama öğleden beri aklımdan çıkmıyor çok sinir oldum sizce ben mi abartıyorum? Ama böyle bi kelime kullanması hoş değil yani. Normalde İyiz ama geçen hafta biz onu gezmeye götürdük yapcanız tabi dedi düğünde çerezinizi ben aldım şunu yaptım bunu yaptım falan dedi ya abla dedim not mu alıyorsun yani insan böyle sayar mı? Ben gelemem yani böyle şeylere. Haksız mıyım? Bi işi olsa misafiri olsa ben tatlı yaparım kendi malzememden çıt demedim şimdiye kadar. Burun ameliyatı olsun 33 haftalık hamileydim hastanede refakatçi oldum 20 gün evinde yemek yaptım çay bulaşık öyle çıkıyordum eve o yüzden böyle yapması zoruma gitti sizce haksız mıyım :(

12 Cevaplar

+1 oy
(188 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
+ onun sana böyle söylemesine  mi kızgınsın

+yoksa ona bunu söyleyecek  kadar samimi  olduğuna mı 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tabıkı sonuna kadr haklısın. Herseyı gectım ınsanların ıcnde o lafı dedıyse zaten sızenyaptıgı ıyılklerıde gosterıs amaclı yapıyo demekkı.

Bı gorumceylede ne kadr ıyı olursan ol mesafeyı korumak lazım bence. Herkez yerını bılmeli. Gorumce görmeyim ömrümce dıye bosuna dememısler . 
+1 oy
tarafından
Terbiyesizlik Yapmış. Ne yani Cerezinizi Ben Aldım Ne Demek Yaptığı İyiliği Başa Kakiyor. Sen Çerez Parasını Ver Sustur. Hamile Hamile Refakatçi Kalmışsın İşini Görmüşsün Bı Çerezi Laf Ediyorsa Ondan Hayır Gelmez Canım. 
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Haklısın tabiki CANIM o saymaya başlayınca sende say senin ondan neyin eksik karşılıklı sayalım de sende basla yoksa bazi insanlar çok nankör oluyor bir ben iyilik yaptim saniyor karşı tarafin yaptığını unutuyorum boylelerine sende hatirlat
0 oy
tarafından
Çok yüz vermişsin o yüzden olmuş. 

Deveyi diken insanı ...
0 oy
tarafından
Yaptığını kardeşine yapmış gitsin ondan istesin ne istiyorsa. Sus çarkına sicarim ne demek lan bana bunu diyecek büyüģün küçüğün alnını karislarim. Uzak dur bundan bence seni kullanıyor. Bazı dengesizler sever böyle kardes gelini kullanmayı. Kimbilir arkanda yapacak tabo falan da diyordur. 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Asıl ben onun ağzına sıç....m terbiyesize bak o kim ki herkesin içinde hakaret edecek demek ki ondan gelecek birşey bundan sonra kabul etmeyeceksin bak başına kalkıyor. Ayrıca o iyiliğini kardeşine yapmış başta, bnce eşine söyle anlat o an sustum misafir var diye ama bundan sonra susmam de uyarsın 
0 oy
tarafından
neyse yazdım sildim etkilemek istemiyorum. Ama kendine yakistirdign kişi ol bence 
0 oy
tarafından
Terbiyesiz ve gösteriş meraklısı biri hanımefendi 
0 oy
(775 puan) tarafından
Böyle insanlarla muhataplığı kesme taraftarıyım 
0 oy
(48,087 puan) tarafından
elini ayagini cek sende cerez lafini yapinca veya baska bisey neyse parasini vereyim de ne bicim konusmus dengesiz 
0 oy
tarafından
Toplum içinde böyle bir kelime kullancak kim kimin çarkına sıçar hiç belli olmaz valla. Bence senin araya mesafe koymanin vakti gelmis

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 570 göst.
0 oy
20 cevap 779 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 692 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 262 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (994 puan) tarafından soruldu

374,656 soru

11,206,419 cevap

34,508 kullanıcı

...