0 oy
1,074 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sadece merak 

33 Cevaplar

+3 oy
(10,978 puan) tarafından
Ben bunu seneler önce çarşıda bir çocukta gördüm.o zaman çok kinamistim.bir çocuğun elinden tutmak bu kadar mı zor köpek mi bu demiştim.Allah bana bir oğlan verdi ki dışarı çıkmaya korkuyorum.bie anda elimden fırlıyor koşuyor.hoc bir anne çok zor durumda kalmadan bunu yapmaz
(6,428 puan) tarafından
Evet bir çocuğun elinden tutmak gerçekten çok zor bende yaramaz bir çocuğa sahip olunca öğrendim :)
(6,103 puan) tarafından
bunu seneler önce annemin kuzeninde görmüştüm. yaklaşık 15 sene önce falan. istanbul gibi kalabalık yerde baş edemiyorum demişti. şimdi yaygınlaştı ve bence çok mantıklı
-Reklam-
0 oy
(1,820 puan) tarafından

Hem mantıklı hem mantıksız :D

tarafından
Bazıları hareketli çocuğu olanlar için doğru olduğu kanaatinde
tarafından
Çünkü İnsan bazen yetişemiyor yapabilirim demiyorum ama yapana da demem******n mı lan bu demem o yüzden bir şey demek istemiyorum hahaha
0 oy
(138 puan) tarafından
Ben bunu ilk otelde görmüştüm ****** gibi gosteriyor demiştim 
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Valla kim ne derse desin bazı bebekler için gerekli 
(10,074 puan) tarafından
Ahaha benim oglum :D gecen ablamin kziiyla disari ciktik dedim bu ne boyle ne guzel.
(48,731 puan) tarafından
kizimin sınıfinda var yaramaz cocuk o der kizimi gosterip iste kiz cocugu diye uslu oturuyo anlaminda ☺️
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Çok mantıklı vi tanede ben mi alsam sinir etti bugün hele birinde kafamdan aşağı sular döküldü yanımdaydı bı döndüm yok sağa sola baktım yok kosup duvarın diğer kısmından geldi görene kadar bana inme iniyordu 
0 oy
(119,460 puan) tarafından
bu turkiyede yeni yeni kullanilmaya basladi bazi cocujlara sart bence
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Her durumda değil ama bazı çocuklar için iyi olduğunu düşünüyorum cocgun başına bişe gelince  perişan olmaktansa bu bir çözüm olabilir çünkü gerçekten bazı durumlarda bazı özel çocuklar dışarda  basedilemitor anne baba tarafindan 
0 oy
(117 puan) tarafından
Valla cok mantıklı sacma sapan o kadar şey var ki onlara odaklansın millet bu gayet mantıklı o kafar zor oluyor ki bazen sahip olmak o hareketli cocuga
0 oy
(349 puan) tarafından
Asla haklı bulmuyorum gerekirse çevresinde pervane olurum yine de çocuğumu bu duruma getirmem. 
0 oy
(89 puan) tarafından

Ya böyle 1.5 2 yas civarı el tutmuyolar ama sürekli yürümek de istiyorlar bence güzel fikir. Kaybolmasindansa böylesi daha iyi valla :D

0 oy
(887 puan) tarafından

Hangi kadın kadının ne yaptığını bi bilsem :D

tarafından
Kadın çocuğu kendine bağlamış bir kemer gibi bişeyle
(887 puan) tarafından
Bende bişey gözükmüyor canım o yüzden sordum

Kesinlikle doğru bulmuyorum koruma yöntemi değil çocuğu korumak isterken travma bırkıyor farketmeden benim kızımda cok hiperaktif ama biryerlerde sürekli peşindeyim hareketlerini kısıtlamam ama hep takip ederim tehlike anında hemen sıkıca tutarım elini geçtiğinde gene bırakırım
tarafından
bazı çocuklar durmuyor ya yolda fln atıyorlar kendilerini ben olsam bende yapmam yani benimki allahtan biraz uslu arada krizleri tutuyo o kadar
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Böyle bırseyden yapan degılım ama geçen anahtar cıkarıyordum çocuk onumdeydı kapı cadde arasında kaldırım var ve bır fırladı ben nasıl döndüm arkamı onu nasıl tuttum bılmıyorum aklım çıktı eve geldım elım ayagım tutmaz oldu söz dınleyen çocuk var ama bır o kadar da ok gıbı fırlayıp yola sokağa atlayan çocuklar var kullananı kınamıyorum 
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Ne varki bunda benim oğlum can bebek kanalini izliyo orda çizgi film de bile kullaniliyo mu ben kötü bişey göremedim gayet normal bence keşke herkes yapsa
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Çok hareketli  hele dışarıda el tutmak istemeyen çocuklar için bence çok gerekli bişey ben dışarıda mesela raka tişörtüyle tutuyorum kaçmasın diye bir yere giderken yada kabanın şapkasıyla ki siz düşünün ne kadar hareketli bir coxuk.oldugunu ben mantıklı olduğunu düşünüyorum işte bizim toplumumuzun bakış açısı farklı 
0 oy
(602 puan) tarafından
Bu düpedüz bir insan yavrusuna ****** muamelesi yapmak. Bu kemer gibi bir şey diye tabir ettiğin şey "çocuk tasması". İsmi öyle yani.
tarafından
Adını bilmediğim için öyle tabir ettim zaten ya bende ilk defa gördüm
0 oy
(396 puan) tarafından
Bazi cocuklar icin uygulanabilir bir urun.Daha dun bir avm de garaj gunu vardi kuytu bir kosede saklanmis bir kiz cocuk gordum sansa , aklim cikti kayboldu diye neyse babasi ariyordu da teslim ettik.Ortamda asiri kalabalikti anlik kaybetmisler kizi.
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Hayır doğru bulmuyorum. Çok zorluyorda beni güvenilir yere giderim kalabalığa girmem vs. Çok itici ve bana göre gereksiz.
0 oy
(88 puan) tarafından
Asla ve asla Doğru bulmuyorum çocuk ne kadar da hiperaktif olursa bile anneler Böyle bir şeye başvurmaması lazım resmen ona ****** muamelesi yapılıyormuş gibi oluyor
tarafından
Evet dışarıdan böyle görünüyor maalesef
(88 puan) tarafından
Çok üzücü bir durum
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Caddeye fırlama potansiyeli var sonuçta hem de el tutmadan yürürken kendi özgüveni artıyo bence ama çok kötü bi görüntü kınayamam ama yapamam da sanırım (ay büyük konuşmamak için konuşamıyorum da ) ☺️
0 oy
tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyor tabii ki çünkü ben Kınamıyorum taksam takarım çünkü kalabalık olsun mesela çocuk kayboluyor ve veya boşluğuna geliyor bir anda yola fırlıyor psikolojik olarak hepimize hayvanı takıldı kaldığı için garipsiyoruz ama bu gayet normal bir şey bence çünkü çocuk bu kadın keyfinden takmıyor kaçıyor yakalayamıyorsun bir anlık her şeyi sonradan pişman olmak yerine yapılabilir bence

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 921 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 379 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 596 göst.
2 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 609 göst.

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...