0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
İyi akşamlar başımıza bir olay geldi değişik smdi biz site tarzı bir yerde oturuyoruz ama öyle kalabalık değil.3 site var evler 4 katlı küçük bir bahçemiz var neyse konu şu birinin kocası siteden bir kıza gözünü dikmiş yani kız adamdan küçük ikisinde evli bunu komşulardan birisi fark etmiş bakismalarini fln hatta aralarında konuşmuşlar benim haberim yoktu.Biride gitmiş kadına bunu yetiştirmiş işte senin kocan su kişiyle çok samimi gibi geldi kocana sahip çık gibisinden.Kadinda bunu duyuyor kocasına soruyor kocasida önce sacmala fln diyor sonra bana çok bakıyordu benimde aklım kaydı ilgi duymaya başladım diyor.Kadin sitenin içinde bağırmaya başladı biz noluyo diye balkona çıktık.Kiz çıktı balkona sen milletin kocasına mi göz diktin ama küfür kıyamet kocası bunu cekistiriyor eve götürmek için.kiz diyor ne alakası var o benim abim yaşında adam bekle dedi.Asagiya indi kız ben sana ne zaman baktım dedi adam adamın sesi çıkmadı bunlar girdi birbirine kız yemin eidyor ben bir şey yapmadım hepsi abim sana ne söyledim nezaman baktım fln .Kızın kocası isteymis o sırada bide 1 yaşında çocuğu var o kadının 3 yaşında çocuğu var.Kadini apar topar eve soktular kız ağladı valla ben birşey yapmadım yuvamı yikacaklar benim fln o lafı söyleyen kadında diyor.Adam sana göz dikmis diye.Cok tuaf bir olay oldu yani smdi o kızın kocası duysa bu adamı öldürse haksız mı valla korkuyorum burda olay cıkıcak diye .

12 Cevaplar

+3 oy
(3,437 puan) tarafından
Kocasını lafına uyup elin kadınını rezil edene kadar kocasının ağzına edeymiş ya 
(3,390 puan) tarafından
Tek haklı yorum+++
-Reklam-
+1 oy
(17,882 puan) tarafından
İyiki kocası yokmuş adam kalpten gidermiş 
(208 puan) tarafından
İşte illaki olucal haberi bizde ondan korkuyoruz namus meselesi olayına dönerse adam napar bilmiyorm
+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Bir dedikodu nelere mal oldu ya eşler evde olup birbirini oldurseydi ahh şu çenesini tutamayan gerizekalilar bence o 2 kadın bir olup dedikodu yapanı evire çevire benzetmesi lazim 
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah tövbe 
0 oy
(119,499 puan) tarafından
herkes bakistimi bi allah kuluda polis cagirmadimi 
(208 puan) tarafından
Zatn ne olduğunu anlamadık ki bi anda
(119,499 puan) tarafından
dedikodu olmus bacim anlayan anlamistir
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Dünya o kadar iğrenç bir hâl aldı ki. Sadece öyle birşey varsa eşlere üzülürüm ve çocuklara. Söyleyen kadın da iyi ki söylemiş bence. Doğru değilse bile iki tarafta bundan sonra kafasını kaldırırken korkar, birisi birine birşey der olay büyür yanlış anlaşılır diye. Ateş olmayan yerden de duman çıkmaz diye boşa denmiyor, yapanlar pisliğin de boğulsun 
(208 puan) tarafından
Adam kabul etmiş ama kız aslw öyle birşey yok hepsi abim benim ben konuşurken hep abi diyorm fln diyor
tarafından
Abı dayı dıyenlerden korkuyorum desem inanır mısınız. Eskı komşu amca dediği adamla kaçtı kocasının amcasıydı
0 oy
(123 puan) tarafından
Valla inşallah adamı çeker vurur ırz düşmanları yaşamasın. 
(208 puan) tarafından
İşte adam kabul etti aklım kaydı demiş.Ama kız yemin ediyor ben o niyetle hiç bakmadım abim yaşında ben herkese abi diyorm diyor.
(123 puan) tarafından
Valla adam ne yapsa haklı ben kadının suçlu olduğuna da inanmıyorum. Kadinda niye kiza saldırıyor kocasına baksin
0 oy
(5,396 puan) tarafından
Ayy çok kötü valah ben hiç başımı kaldırım erkeklere iyi niyetle de olsa konuşmuyorum çnkü millet hemen yapiştryor çok fesat insalar var bu dunyada
0 oy
(1,105 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ve sen de geldin burda dedikodusunu yapmaya karar verdin.Ee ne yorum yapalım şimdi.Olayın senle alakasi bile yokmuş
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Böyle yalancı ş.erefsiz adamlar yüzünden basklarının başı yanıyor yuvası yıkılıyor 
0 oy
(4,355 puan) tarafından
Ayyyy evlerden ırak.Nasil insanlar var ya duyduysa bile neden böyle yaptılar Allah muhafaza cinayet çıkar.
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Adama bak ne güzel sıyrılmış o bana bakıyordu aklım kaydı diye. Karısı da he tamam benim saf temiz kocamın hiçbi suçu yok demiş öbür kadına saydırmaya gitmiş. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 794 göst.
25 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ksldnjxkckv (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 458 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...