0 oy
640 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Benim  4 tane kiz kardeşim var esim 2 siyle konuşmuyor nedeni ise. Ben esimle tartıştım annem geldi neyse bu 2 si Instgramdan sildiler 7 ay oldu küsler.  Yaşları 16. Ben kızıma dogum günü yapacam onlar gelmesin yoksa ben alıp ceketimi çıkarım diyor bende dedim onları cagirmayacak miyim saçmalama diyorum. Kabul etmedi napcam.  Kutlamak cok istiyorum ilk yaş günü. Kesinlikle özür dilemeden olmaz diyo  kardeşlerimde inatçı 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kardeşlerin ne diyor cnm sonuçta edin büyük bir özür dilenmekre birşey olmaz hem özür dilemek erdemliktir
tarafından
Dilemezler asla.
tarafından
Canım dilemezlerse adamın evınde de işleri yok tamm ıkınızın evi çoçugu ama  yani sende kesın dılle soyle senı Arada bırakıyorlar
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
16 yaşındaki birisi sildi diye kusulur mu ya çocuk o daha güler geçer insan biraz saçmalamış canım esin 
tarafından
Eşim çok inatçı anlamıyor
(3,078 puan) tarafından
Kardeşlerinle konuş canım özür dileyiversin saygı onlarda kalsın
tarafından
Ya esim haklı silmeseydi ama sınır oluyorum ya
(3,078 puan) tarafından
Arada kalmak kadar kötü birşey yok  valla .Allah kolaylık versin canim
tarafından
Amin çok kötü bişey
0 oy
tarafından
Uzatmaya gerek yok kardeşlerimde küçükmüş zaten 
tarafından
Eşim inatçı anlamıyor
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Sen evine vagir herkesi kutla bide annenin evinde kutla ertesi gun adam istemiyosa icine sinmez dogum gunu yada kardeslerini ikna et ozur dilesinler
tarafından
Öyle olmaz canim
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kusura bakma kardeşlerin 16 yaşında ergen kız da eşinde kaç yaşında bu erçelik tribini atiyo? Saçmalıyor.. 
tarafından
Aynen oyle anlamıyor arada kaldım maleseffff
tarafından
Çok inatçı yani pis:((
(9,651 puan) tarafından
Ozaman hiç doğum günü yapma.. kardeşlerimi çatışmazsam olmaz onlar gelirse sen giderim diyosun kızımın bu ilk doğum günümü iki tarafın inadı yüzünden yapmicam de
0 oy
(26 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
sen bosanmamissin sadede tartismissin kardeslerin tepkisi büyük hadi onu geç özür küçüğe yakışır.  Tabi esinde haklı demiyorum ama cocukla çocuk olmasın da yinede kardesler yaşına göre fevri sen afettinse onlara bisi dusmez 
0 oy
tarafından
Ufacık çocuğun yaptığına küsülğrmü hiç? Tatlı tatlı konuşmayı dene çocukla çocuk olma falan de cahil de 
0 oy
tarafından
Çocuklar daha sonuçta onlar ya eşin alttan alacak ya kardesin
0 oy
(2,159 puan) tarafından
16 yaşındaymış daha çok küçük.

Bu kız 30 yaşına varınca da mı böyle yapacak eşin. 16 yaşında yapmış olduğu Bi cahillik için ömür boyu yargılayacak mı? 

Yani eşin uzatıyor şu an
tarafından
Aynen çok hzattu esim huzursuz olmak ıstemiyorum biktim artik
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız kardeşin küçük  enistesinden özür dilese konu kapansa olmaz mi peki
tarafından
Keşke dilese 2 taraf inatçı biktim artik ya
0 oy
(501 puan) tarafından

Eşini geçtim hadi ama kardeşlerinde saçmalamış yani küçük küçüklüğünü bilip özür dilemeli digeride küçük diye alttan almalı bence ayrıca haklisin kardeşlerinin gelmesini istiyorsun ama cahille cahil olma kutla çocuğunun doğum gününü ilerde pişman olurlar merak etme <3 eşininde ceketimi alır çıkarın demesi saçmalık bu arada sonuçta onlar ergenlik cağında pek böyle şeyleri düşünmezler konuşmazlarsa konuşmasınlar der geçerler esin görmezden gelsin gelirlerse gelmezlerse de fazla takılı kalma mahfetme çocuğunun gününü <3 çok karışmadım umarım yanlış anlamassin

tarafından
Ben dedigin gibi hatıra kalsın kutlamak istiyorum ama esim kesinlikle onlar gelirlerse giderim diyor huzursuz olmak ıstemiyorum bu seferde aramız açılıyor
(501 puan) tarafından
Valla ozaman kardeşlerinden vazgeciceksin cnm :)) bebeğinin doğum gününde yanında babası olması lazım teyzeleri değil ❤ Allah sabır versin
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Ne olmus instagramdan sildilerse 16 yasinda cocuk yaaa onunla bir mi oluyor sildi ise sildi ozur dilenecek bir sey yok o esjn ile kizkardeskn arasinda kendi aralarinda halletsinler ama basit bir konu yaniii... Yas gunu yapacaksin ve kizkardesin gelmesin diyor asiri sacma ne demek gelmesin asiri suursuz kocan konusmasin etmesin birbirleriyle bu ne yaa birak yap partini kizkardesini cagir kocanda cekip giderse keyfi bilir
tarafından
Bende şaştım kaldım  kardeşlerime gelme mi diyin ne diyin
(1,240 puan) tarafından
Allah allah niye gelme diyeceksin yaa onlar senin kardesin o cocukta onlarin yogenleri lutfen sacmalama kardeslerine sakin bunu yapma esin kardeslerinle sanirim arani acmak icin seni one atiyor...Gelme diye sakin soyleme sakin davet et kardeslerini ha gelir ha gelmez keyfi bilir esinde ha terk eder ha etmez keyfi bilir ama kusura bakma esin 16 yasinda bir cocukla inatlasiyorsa aptalca bir hareketten dolayi ozur bekliyorsa ki ozur dilenecwk bir durum yok vallahi isin zor senin o kocayla
tarafından
Kardeşlerime gelme diyemem saçma olur millet demez mi nerde diye  esim cok inatçı  yok diyo onlar gelirse giderim benim gururum var ya işte kardeşlerim wp falan engellediler sonra kardeşim buna mesaj atti vs
(1,240 puan) tarafından
Senlik durum yok ikisi arasinda yasanan munasebetler ne halt yerlerse yesinler sen davet et bebeginin de yas gununu lutfen kutla suan ne esini nede kizkardesini dusunme bebegine yas partisinde neler yapacaksin bunlari dusun bosver takma
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Aralarindaki sorun ne bilmiyoeum ama yaslari kucuk daha esin buyukluk etsin affetsin
tarafından
Eşim diyor ben cok gururluyum niye sildiler
(5,519 puan) tarafından
Tabikide gururlu olmali ama kardeslerin daha kucukk
Kardeslerine soyle ozur dilleainler boyle sen yipraniyon
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ortada kusulecek bir durum yok ayrıca kardeşlerinin eniştelerini silmeyi gerektirecek durum da yok her iki tarafta saçmalamış ortada özür dilenecek konu yok bana göre esin abartmasın 
tarafından
Işte keşke özür dileseler kaç ay oldu
(3,859 puan) tarafından
Valla madem ozur dilemiyorlar sende cekirdek ailenle kutla dogum gununu ❤
tarafından
Esimde oyle deei 3 muz kutlayalım diyor
(3,859 puan) tarafından
En güzeli hem seninde basın ağrımaz canım
0 oy
tarafından
bben olsam eşimi dinlerim canim madem kardeslerin yanasmio barışmaya sonucta o evde sen ve eşin yasiyorsunuz sorun çıktığında kardeslerin yanında olmayacak 
tarafından
Çok haklısın esimle ben olacağım
0 oy
(707 puan) tarafından
Sebep instagramdan silmeleri ise küs olmak için çok acınacak bir durum.cok mu önemli ınstagram hayatımızın tek merkezimi çok büyük cahillik gerçekten.
tarafından
Önün öncesi bazı şeyler var esim haklı ama ne diyeceksin
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Çocukla çocuk oluyor eşinde 
tarafından
Aynen oyle annem kac defa anlatmaya çalıştı ama nafile
(12,861 puan) tarafından
Zaten alt katta oturmuyorlar mı
tarafından
Üst katta ever  malesef artık bilmiyorum nolck
(12,861 puan) tarafından