0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (242 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kayınpederim mide kanseri kemoterapi alıyor bu hafta pet çekilecek 3 ay kemoterapi aldı 

Karaciğer de sıçrama var crp değeri düşüyo karaciğer değerleri çok yavaş yükseliyo crpnin düşmesi hastalık için iyi birşey olabilir mi atlatabilir mi Allah'ın izniyle 
3-4. Evre mide kanseri 

3 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Crp yüksek istenmez. evet karaciğer enzimleri yükselirse crp yüksek çıkar. Düşmesi iyi diye biliyorum Allah şifa versin 
(242 puan) tarafından
İnşallah canım düşmesi iyi birşey evet hani acaba hastalığına da şifa olur mu bu düşme onu merak ediyorum
(2,479 puan) tarafından
Farklı hastalığı olduğu için pek bilgim yok ama bence iyi olur gibi geliyor
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
crp kandaki enfeksiyon demek canım  hani kanser olmayan enfeksiyon kapan kişilerdede yukseliyor RABBIM sifa versin insallahhh
(242 puan) tarafından
Biliyorum canım ne demek olduğunu acaba hastalığına iyi gelir mi enfeksiyon düşmesine merakim
0 oy
(74 puan) tarafından
Esim de kanseri yeni atlatti sayilir . CRP yuksekliginden bir kac kere yatti hastanede ve cok zor dustu . Dusmesi iyi bisey yani vucuttaki enfeksiyonun azaldigina isaret . Gecmis olsun
(242 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah tekrarı yaşanmaz
Babamın düşüyor inşallah bu ay içinde pet çekilecek duruma göre doktor tedaviyi devam ettirecek hakkında hayırlısı olsun bazı hastalıktan kaynaklı yükselen değerlerde düşüyor bizde kendi kendimize ümitleniyoruz
(74 puan) tarafından
Kemoterapi alirken kan degerleri cok fazla oynuyo sagligina kavussun da allahin izniyle hepsi duzelir kemoterapiden sonra

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 169 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
0 oy
5 cevap 177 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 344 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Periii (993 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,575 cevap

34,923 kullanıcı

...