0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
Esım farklı yemek yap dıyr bende dıyorum sen soyle yapayım. Cunku bakıyorum bazen evde olmuyor eksık oluyor daha nasıl evden gıdım markete gelım demı kızlar evde olanla yapıyorum mecbur 

13 Cevaplar

+1 oy
(599 puan) tarafından
Nefis yemek tariflerinden yardım alabilirsin tarifleri tam tutuyor herşeyi 
(880 puan) tarafından
Tm cnm bnm pekı yaptıgın farklı yemek var mı beyendıgın pratık
(599 puan) tarafından
Yani genelde her yemeği yapmaya çalışıyorum pratik olarak en pratik yemek pırasa:)
(880 puan) tarafından
O sulu olan mı cnm guzl eskılısı guzl oluyor
(599 puan) tarafından
Evet havuç pırasa pirinç üçlüsü onun içine kıyma da katılıyor isteğe bağlı çok güzel oluyor kıyma katınca suyunu hafif çektirdiğin zaman daha lezzetli oluyor
-Reklam-
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Farklı dan kastın nasıl şeyler? Yani genelde ne tür yapıyorsun ona göre daha kolay fikir verebiliriz 
(880 puan) tarafından
Balık, bamya, fasulye, sarma, menemen, vs gıbı cnm
(219 puan) tarafından
Bu saydıklarınız farklı değil yalnız
(5,715 puan) tarafından
Kağıt kebabı yapabilirsin hem kolay hem çok lezzetli çökertme kebabı da aynı şekilde sultan kebabı var yine :-)hepsinin sonu kebap ama çok kolay ve lezzetli yemekler bunlar

Kırmızı et ile yapılan şehzade kebabı var şu an aklıma bunlar geldi ama bunların hepsine NEFİS YEMEK TARİFLERİ ELİF ATALAR yada YASEMİN ATALAR İn tarifine bakarak yap
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben genelde nefis yemek tariflerinden yapiyorum orada her çeşit tarif var evinizde olanlardan yaparsiniz
(880 puan) tarafından
Tam cnm bakıcm senın baktıgın nefis tarıfı kısı var mı bktım da kc tane var cnm ondn
(38 puan) tarafından
Bnde ordan yapıyorum bazen aklıma bişey gelmiyo tatlı kurabiye tarifleri tam tutuyo gerçekten misafirlerim yedikleri zaman hatta hazır mı diyo tarif istiyolar bnde o siteyi oneriyorum
0 oy
(542 puan) tarafından
Ben bugün. Tavuk tantuni yaptım erkekler ekmek arası severler evde döner kıyma kavurup ekmek arası yapabilirsin nefis. Yemek tariflerinden bak.  Fırında çıtır kanat. Çok kolay ve lezzetli yanına salât az pilav mis  yine ekmek qrasi köfte falan  severlrr   ızgara ya benzeyen seyleri
(880 puan) tarafından
Evt ya etcıler kıymayı da seviyorlar denıcm cnm ıbslh hep evde yapmak ıstemıstm cesaret edemedim yapamam dıye cnm
0 oy
(889 puan) tarafından
Ben bugün uzun makarna üzeri tavuk yapıyorum tavuğu az haşlayıp kızartacam baharatlarla makarnayıda tereyağında kızartcam üzerine tavuk yanına salata ile servis edicem
(880 puan) tarafından
Guzlms cnm ılk defa duydum kız enfes olur bence tadı eses aldm denıcm cnnm
(889 puan) tarafından
Evet bu kombinleri devamlı yapıyorum bademde kremalı makarna mantarlı tarifler içine kaşar falan rendeliyorum tavuk göğsünden mesela cok tarifim var çömlek kablarına yufka içine tavuk göğsü harcı koyup beşamel sos ve kaşar da koyuyorum cok enfes oluyor hem kolay hem lezzetli :)
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Patlıcan seversen kürdan kebabı hem kolay hem güzel hazır köfte bulunursa elinde hemen kızart dola patlicana sapla kürdani firina gönder 
(880 puan) tarafından
Hazır kofte satılıyor mu cnm nerden alabılırım ben guvenılır patlıcanı cok sevıyor denıcm cnm bnm ınslh
(342 puan) tarafından
Marketler de buzluk reyonunda var.
(880 puan) tarafından
Tm cbm bakacm alıcm sglsn cnm bnm
(246 puan) tarafından
İslim köfte adı youtube bak kolay ve lezzetli uanına pirinç pilavı ve cacık  çok güzel oluyor.
0 oy
(390 puan) tarafından
Ramazan boyu benim esimde istedi yaptim nefis yemek tariflerinden o secti ben yaptim.ramazan full mutfakta gecti ama ogrendim farkli yemekler bende seviyorum.kabak sandal yap mesela cok guzel oluyo biraz asamali ama deger ugrasmaya
(880 puan) tarafından
Keske secse bende yapsam kafana göre yap dyr yapıyorum sonra dıyor farklı da yap sandalı ılk defa duydum canım denıcm cnm ıbslh
(390 puan) tarafından
Madem istiyor yap gitsin sende yersin.mazeme aliyosa hic skıntı yok.dene canim kendinide gelistirmis olursun.40 50 yasindaki teyzelerimden kat kat guzel yemekler yapiyorum ayni sekilde kaynanam ve yengelerimdende
(880 puan) tarafından
Cok guzll gercekten ıste farklı yemek cok yapmadığımdan mrkete gıdınce gunluk her zmb aldıklarından alıyorum ama dogru dıyorsn cnm gelıstırsem marketen alırım cesıt cesıt ogrenmem sart ya
(390 puan) tarafından
Bak canim mesela kafanda belirle bu hafta bunlari yapicam diye gttigin zaman en azindan bi haftalik ne yapicaksan ne lazimsa onu al.yaz ama mutlaka gitmeden duzen kur kendine oyle oyle alisirsin kolay gelir.basta bende kiziyodum bak buda eksik unutmusum diye simdi duzene koydum..haa tabi hergunde farkli yapmiyorum bugun nohut var mesela :)
0 oy
(2,149 puan) tarafından
Bildiğim tek farklı yemek müjverle sıkma 
(880 puan) tarafından
Mujver guzlms cnm denerım bende gunluk ıste ne varsa yapıyorum hala da farklı dıyor 2 bebe var zor yapıyorum ztn yemeklerı 3 ve 2 yaşındalar
(2,149 puan) tarafından
Müjver basit hem... maşallah bebişlere.... eşin anlayışlı değilmi benimki sağolsun bi tane olmasına rağmen anlayış gösterir hiç çocuğum yokkende bazen yemek yapamadığımda ya kahvaltılık yada hazır söylüyorduk sesini çıkartmıyor du
(880 puan) tarafından
Evt ya enerjım kalmıyor hıc bende ne bulsam yıyorum ıste esımde anlayışlı ama oda artk dye buyuduler farklı yp farklı yıyelım dıye
0 oy
(6,103 puan) tarafından
çökertme kebabı yap etli ya da kabuklu ben çok severim
(880 puan) tarafından
Bende denemek ıstedım etı kesemedm o sekıl kup kup kesmıstım tava yemegıı yptm kafa bırakmadılar o gun ama denıcm
(6,103 puan) tarafından
küp küp doğra, julyen doğra farketmez ama sütle marine et çok güzel oluyor
0 oy
(535 puan) tarafından
Tavuk dünyası yapabilirsin domates çorbası karnabahar brokolili graten  ya da fırında makarna fırında mantarlı tavuk beşamel.soslu yemekler genelde güzel oluyor 
(390 puan) tarafından
Aynen bizde bayiliyoruz beşamel soslu herseye.kabak sandaldada var beşamel sos :)
(535 puan) tarafından
Evet onu da çok seviyorum patates oturtma patlıcan oturma da güzel oluyor aslında çok  çeşit var yemek güzel şey :D
(390 puan) tarafından
Evet ya keske bide kilo yapmasa yesek yesek hep ayni kiloda kalsak :) suan normalim ama kacirinca aliyorum valla
(535 puan) tarafından
Aamaan boş ver mutlu insan yer Allah hep mutlu etsin:)
(390 puan) tarafından
Amin kuzum.bi ara sadece yemek yerken mutlu oluyodum :)
0 oy
(387 puan) tarafından
tepsi kebabi yap bi gun de sever bence 
0 oy
(438 puan) tarafından
Farklı derken kimse portakal yatagında ördek yemiyordur. 
0 oy
(570 puan) tarafından
Vlla bu ara hiç yemek yapasim glmiyo isteksiz yapıyorum diye hep uyduruktan yemekler cikyo .niye bilmiyorum.hic formumda dgilim .eşinde  azcik idare etsin bnmki skınti etmiyo sukur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 132 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
0 oy
14 cevap 319 göst.

381,012 soru

11,406,713 cevap