0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (2,426 puan) tarafından

kızlar 2 ay sonra 2 yaşına girecek bebek neler yapar neleri yapmış olması beklenir :)

6 Cevaplar

0 oy
(760 puan) tarafından

Sendroma hazır ol :Den zor yaşlariydi benim keratalarin ama tabi her çocuk aynı değildir ..Hırçın oluyorlar biraz ..

(2,426 puan) tarafından
o çoktan başladı :D
-Reklam-
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Benimki 2 yaşında şuan vallaswnin benim gibi davraniyo kendi kararlarını veriyo hoşlandığı hoşlanmadığı seyer var motor gelişimi olarak eli becerikli olabilir bi iş versem bi cocuk ne kadar yaparsa o kadar yapiyo laftan sözden anlar bişey anlatsam dinler anlar unutmaz biseyin üstünden aylar geçse unutmaz renkler sayılar şekiller Zıt kavramlar bilir büyük küçük az çok gibi kişisel eşyalarını bilir bizimkileri bilir evin öteki ucundan bişey istesem gider getirir kelimesi biraz az yaşıtlarına göre ama dedini anlatir anne luu anne goll baba iş der kendini ifade eder yabancıları bilir sıcak kanlı böyle işte yani ne ne kadar yeterli bilmiyorum ama artık bebek değil bunun farkındayım 
(2,426 puan) tarafından
kız maşallah benden bile zeki :D hiçbişeş  öğretemedim benimkide herşeyş anlıyor bişi demiyor ama
(7,152 puan) tarafından
Ay estağfurullah canım o ne demek ya ben çok düştüm üstüne iş güç çok düşünmedim çocuğa odaklandım bi de kimseyi karistirtmadim o yüzden böyle anlaması da güzel komşunun bi olgu var benimkiyle yaşıt çocuk sürekli mızmız ağaya ağlaya her dediğini yaptiriyo asla dinlemiyo kaynanasi büyütmüş yeni ayrı eve çıkmışlar çocuk çok simaritmis anneini asl dinlemiyo uyku düzeni yok oda etkiliyo tabi asla laf söz dinlemiyo çocuğu seninki en azından anliyomus
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Şuan 2.5 yasında ama 2 yasından beri ev işlerinde bana yardım etmek, kendi giyinip soyunmak gibi birçok şeyi yapiyor çok şükür. 
0 oy
(12,717 puan) tarafından

Kardeşinin bezleri çöpe atar

Yediği tabağı mutfağa göturur

Babasına sigara çakmak kumanda peçete vs taşır

Kirlilerı ayırırım makineye doldurur

Kardeşine çingirak sallar oyalar çok ağlarsa gelir parmağıyla no no no der:D

0 oy
(11,377 puan) tarafından

Benimki de 3 gün sonra 2 olacak tam. 

Her şeyi kendi yapmak istiyor tabi yapamayacağı bisi olursa ben olmaz demek yerine birlikte yapalım diyorum hoşuna gidiyor birlikte yaptiiik diyor. Konuşması iyi derdini anlatıyor şimdi ben ikra demesini öğrenmiş kendini tanıtıyor sen kimsin diyor  :) onun dışında.pek tv veya oyuncakla ilgisi yok genel olarak benim pacamda kucağına diye yapışıyor  :)

0 oy
(119,461 puan) tarafından
2 yas bebek degil artik cocuk hatya ergen ☺️☺️☺️ 2 yas sendromu benu mahvetti gerci benimki gicikda neyse neler yapiyo

tuvaleti geldinde soyluyo ama yapimca soyluyo yapmadan omce soylemiyo ☺️

evdeki sehpada me bulsa yere carpiyo

suyla oynamayi cok seviyo denge bisikleti suruyo

steep kullaniyo 

4lu 5 li cumleler kuruyo herseyi biliyo ama bazi seyleri tam soyleyemiyo☺️

duvarlari kalemle cizmeye bayiliyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hatice000 (681 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.