0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (6,018 puan) tarafından
Kızlar 5 yaşında oğlum var af edersiniz her büyük abdestini yapması olay bizim evde giderler çok sorunlu pilsik tıkanıp kalıyor gitmiyor su dök Allah su dök bazen sopayla ittiire ittire temizliyoruz neyse tuvalete giriyor ama taharet almayı bilmiyor elini ayağını pislik yapıyor dün de terlikle pisliğin üstüne basmış alaturka tuvalet bu arada. Yapıyor çıkıyor ben zar zor temizliyorum sonra diyoki anne biraz daha var hop bi daha baştan. Islak mendille siliyorum poposunu kendi yapamıyor okula başlayınca nasıl yapıcak bilmiyorum 

Sizin çocuklar da böyle mi tuvaleteni tam yapmadan çıkıp sonra bi daha girer mi bide kendileri taharet alabiliyolarmı nasıl öğreticem bilmiyorum peçeteyle sil oğlum diyorum ya ruloyu yere düşürüyor ya elleri pislik içinde kalıyor tuvaleti bile öğretirken bu kadar zorlanmamaıştım

5 Cevaplar

0 oy
(6,833 puan) tarafından
Ooo aynı benimki 5 yaşına girecek tam yapmıyor 15 dakika sonra birdaha birdaha giriyor
(6,018 puan) tarafından
İnsanın siniri bozuluyor ya durup durup bo k temizle ayy
(6,833 puan) tarafından
Haha haa her valla elimiz bo.ktan cikmiyor
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Benım oğlum 4,5 yasında alaturka tuvalete kendisi gıder üstünu çıkarıp ama yapınca benı cagırır ben poposunu temizlerim taharet alamaz daha erken bence ama normal ogrettım öyle oturup kendı yapar afferdesın tam içine gıder hanı terlıkle basmasına imkan yok 
(214 puan) tarafından
Çişi gelince klozete ben götürürüm asla ayakta yapmasına izin vermem
(6,018 puan) tarafından
Klozete oturmuyor cnm korkuyor düşücem diyor alatırka tuvalete yapabiliyor sadece ona bacqkları yetmiyor yani yetiyor da zorlanıyor nasıl olduysa basmış üstüne klozete yapsa benim için o kadar rahat olur ki çünkü bu tuvaletin giderleri sıkıntılı
(214 puan) tarafından
Canım klozet adaptörü var ondan koyarsın erkeklerin bıraz sıkıntılı onu ben yaptırırım yoksa kaçdımı her yer batar :))
(6,018 puan) tarafından
O klozet adaptörüne bakayım bi çok rahat olur benim için bu çile böyle bitmez yoksa
(214 puan) tarafından
Al canım al ben taa kızımda almıştım oglumdada kullanıyorum çok rahat
0 oy
(13,927 puan) tarafından
Benim kızım 5 yaşinda. Alaturkayi hiç kullanmadı. Klozete sorunsuz yapıyor ve temizliğini de yapıyor. Ana okuluna gidiyor zaten. Yapamasa orda sorun olurdu. Sende imkan varsa klozete çevir normal tuvaleti. Bence daha kolay olur ikiniz içinde. 
(6,018 puan) tarafından
Klozet de var evde cnm korkuyor düşücem diyor keşke klozete yapabilse aslında ne iyi olur biz onu kullanıyoruz çünkü o tuvaletin giderleri çok sıkıntılı cok zor oluyor benim için
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Deliğe kapak takiomuosnz o varsa değiştirin bazen tıkanıyor geçen öyle oldu değiştirdk sorun düzeldi ben eline ıslak mendil veriyorum kendisi yapıyor ama yanında bekliyorum yardım ediyorum. O şekilde alışır sürekli siz yaptırın izleyin yani bı zaman sonra düzgün yapar..
(6,018 puan) tarafından
Yok cnm kapaktan değil S borusuyla alakalı onu hemen giderin dibine koymuşlar yani pislik kayıp gitmiyor kalıyor sıkışıyor köşede sopalarla ittire ittire yapıyoruz çok af edersin.
0 oy
(6,803 puan) tarafından

Benimki donunu zor çekiyor altını bana sil der :ninja: eylülde anaokula başlayacak inşallah. 

(6,018 puan) tarafından
Bizimki de aynı Donunu da çekemiyor atletimi içine ver diyor ipini bağla diyor eşimde yaşıtları okula gidiyor yapıyorlar bu bilmiyor öğretsene diyor ama öğrenemiyoorr

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 567 göst.
0 oy
4 cevap 151 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ela94 (976 puan) tarafından soruldu