0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (136 puan) tarafından
Dün köye yardıma gittim karnım burnumda eltim hiç beni istemedi kıskançlığından ona düğünde set aldılar ben onun yerine bilezik istedim ne var benim bilezigim onunkinden fazla yapmışlar esim nişanlıyken taksitle aldı eşyaları eve para vermiyo diye kavga çıkardılar çünkü kendileri hiç para vermiyordu eşim kayınpedere veriyodu onda omun ayligiyla hem sigortasını hem ev masrafını yatiriyodu çocuklara bisikletlerini dahi hep eşim almış evlenince para gidince bunlar darıldılar dün köye gittiğimde kahvaltı hazırladım Eltimin cocuklarina kayınpeder onalra korkusuna sadece çocuklara pişir yumurta dedi peyniri bile sen köy peyniri ye dedi o kadar gücüme gitti ki sabahtandir ağlıyorum ben hadi elin kızıyım o çocuklarıniza esim ne derse almış .

4 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım sende biraz mesafe köy hamilesin sonuçta çokta yorma kendini bunları düşünüp bebeğini etkileme canım
(136 puan) tarafından
Canım eşimin hatri için
(4,698 puan) tarafından
Eşin bu üzüntü görse oda gitmeni istemeye bilir
(136 puan) tarafından
Belli etmemeye caslistim ama yuzumun ifadesinden anladı sanırım dicem dedi ben boşver dedim babanda onlardan korkuyoda dedi dedim
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Başkaları için kendini üzme ALLAH a bırak bebeğini düşün 
(136 puan) tarafından
Allaha hevale ediyorum canım hamileden bi tek yumurtayı bile çok gorenlete anneleri ise gitti ben onlara yinede iyi davrandım istediği yemekleri kekleri yaptım bide köy isine baktim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bırak ne halleri varsa görsünler bu arada köy peyniri en güzeli varsın ondan ye organik bebeğede şifa olsun :)
(136 puan) tarafından
Canım işte sen de biliyosun konu o değil bu kadın hamile canı çeker demeyi bilmiyolar allah kimseye muhtaç etmesin bi yumurtayı peyniri kızınacak nen hiç bisey yapmadım yeri geldi karşımda kavga çıkardılar sustum
(3,156 puan) tarafından
Biraz mesafe koy arana eşine de anlat böyle böyle de zoruma gidiyo de anlayışsız insandan merhamet bekleme kuzum eşinle aran iyise gerisi boş kafana takıpta kendini bebeğini de üzme Allah a havale et en güzeli....
(136 puan) tarafından
Öyle yapıyorum kuzum ben orda zatn onlardan korkuma yemek yiyemiyorum tuvalete bile giderken yanımda eşim geliuo çünkü eltim benim.moralimi bozmak için kirita kirita guluyo biseyler yapiyo ben ona halbuki hiç bir şey demedim  kendiside benden 15 yaş büyük benle derdi ne olabilir diye düşünmüyo degilim
(3,156 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya koca koca insanların uğraştıkları şeylere bak ne diym yazık valla..Kıskanırdır seni büyük ıhtimalle elti değil mi sonuçta
(136 puan) tarafından
Aman kuzum allahtan ayda bir gidiyoruz yoksa kafayı yerdim 1 günde psikolojim alt üst oluo
0 oy
(617 puan) tarafından
Tiksinmiyorum gıcık oluyorum onlara sadece kayinimin birini seviyorum bide kayinbabami seviyordum oda rahmetli oldu
(136 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım eslerimizin hatri için herşey yoksa katlanacak gini değiller
(617 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 348 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hilay (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 260 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,458 puan) tarafından soruldu