0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde (1,137 puan) tarafından

Kızlar geçen sene anneme almadk. Hala içimde zaten. 3 sene olacak ben evleneli. Geçen senede eşim anneme çiçek alcam diye durdu. Bana flsn değil ha :) sonra bende kendime aldm ondan. Kaynanam a bana orkide aldk. Annemi es geçti tabi benmde suçum var bunda. Neyse işte Kaynanam a dedm ama bunun lafını yaptm 2 3 kere. Dedm ki oğlun kaynanasına almadi şurdan da annene alalm demedi. Başka kaynana olsa bütün herkese yayın ederdi dedm. Zaten çiçeğin fiyatını söyleyince de aman kızım iyi ki almamissnz send3 aldırmasaydn yazık değil mi o paraya dedi ann3m dedm. Bende size dedm ya almayn diye dedi halbuki hiç demedi gayet iyi hatırlıyorum. Güya kendi kızı her sene alıyor ya sanki hediye aldığı para kimin parası babasnin parası. Bende anneme bu sene ne istiyosn dedm. Annem öyle fincan takımı bardak takımı flsn sevmez giyecek kıyafetm var dedi. Ann3m asla kim olursa olsn kiyamaz. Bende onu yemeğe götürdüm bu bana yeter dedi. Gönlü güzel annem. Kaynanam da bunca zaman yine iyi aldm.. kendisinn doğum günümde Bi hediyesini gormedm. Normal günde bile o.kadr kendine alış veriş yapar şunu da sana aldm dediğini gormedm. Bence bu vakte kadr yine iyi aldm. Beni gectm torununa bile almaz bide adını koydk. Eşim benden habersiz alır onu bilemem ama ben götürüpte şunu da sana aldk demem. Kutlamayacagm bile. Siz neler aldinz?

5 Cevaplar

+1 oy
(7,998 puan) tarafından
Bişey almicam ama kutladim sadece, kaynanama mesaj yazdım anneler günün kutlu olsun diye aramız iyidir öyle kötü değiliz,, bu aralar maddi yönden sıkışigiz malesef eşim işten çıkti yaklaşık 1 aydır çalışmıyor elimizde kalan paralarla idare etmeye çalışıyoruz oyuzden kendi annemede alamicam bişey.
(1,137 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda guzel bir iş nasip etsin inşallah canim..
(7,998 puan) tarafından
Amin canım sağol ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Anneme bu akşam kaşık bicak seti aldım 12 kişilik bir de 6 kişilikte cay seti aldim. Kaynanam köyde yaşıyor. Oraya gitmiyor kargo. Parasını atacağız kaynima elbise vs diktirsin kendine. Bu arada yurt dışındayım anneme de ablama aldirttim parasını yolladım buradan 
(1,137 puan) tarafından
Ne güzel canim
(7,998 puan) tarafından
Valla çok dusuncelisin helal olsun:)
(1,088 puan) tarafından
Sağ ol canım benim içim içimi yedi bu sene taşındım alamayacağım diye ama böyle bir çözüm bulduk :) Rabbim evlerinize huzur versin ❤️
(7,998 puan) tarafından
Amin canım ❤️
0 oy
(5,784 puan) tarafından

Almadım almayı da düşünmüyorum ;)

(1,137 puan) tarafından
Annemin gelini yok. Abim nişanlı idi nişanı.kiz attı 3 sene nişanlı kaldi. Ama o kızın yaptığını Bi biz biliriz bir Allah. Ben kaynanam a o şekil davransam kaynanam beni dk tutmazdi abim yine 3 sene nişanlı kaldı. Çok görüyorm kadın nasl iyi gelin nasıl iyi melek gibi kaynana bütün kaynanalar kötüdr diyemem. Ama annem çok iyi bi kaynanadr bunu Allah ta biliyor herkeste . Ama kötüye de kötü derm ben. Sevmiyorum sevemiyorum.  İlk başta severdm Ama o kadr çok şey duydum ki artk gerçekten sevemiyorm.
(5,784 puan) tarafından
Genel olarak söyledim canım. Allah her kesin gönlüne göre versin ne diyelim. Soğumuşsan vardır haklı sebebin. Bende eskisi gibi değilim soğudum kaynanama karşı ama anneme kurban olsun demem ☺️
(1,137 puan) tarafından
Anneme demedm canim . Yani kurban olsn hediye ye biseu almam manasinda dedm  :)
(5,784 puan) tarafından
Haa kusura bakma o zaman ya ben yanlış anladım hakkını helal et ☺️
(1,137 puan) tarafından
Helal olsn canım  :)
0 oy
(4,480 puan) tarafından
Ben de anneme aldım kaynanama birşey almadım. Herşey hakedene kıymet bilene anam. Aldıysa kocam almıştır. Anasıdır birley diyemem
(1,137 puan) tarafından
Bende alirsa bisey diyemem. Ama ben biz aldık diye götürmem. Artk hersey hak edene
0 oy
(398 puan) tarafından
evlendgmden beri agzima scan kaynanama her sene aliyordum ama iki senedir almiyorum gercek annelere haksizlik olurdu
(1,137 puan) tarafından
AA bu ben :)) insan nasılda anlıyor zamanla demi. Bende doğum gününde pasta hediye alirdk eşimle ama artk almıyorum. O kadar lafını duydum ki artk bu saatten sonra asla almamda kutlamam da daha kendi kızı kutlasn alsn.
(398 puan) tarafından
aynen kiz cocugu baska

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 213 göst.
0 oy
41 cevap 484 göst.
0 oy
56 cevap 597 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 335 göst.