0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (527 puan) tarafından
Bizim 84 . Hiç bu kadar ayrı kalacağımız aklımın ucundan geçmezdi.  Riskli bi gebelik geçiriyorum memlekete annemlere gelmek zorunda kaldım annem bakıyor. Ya sizin kaç gün ve niye ? 

54 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
En fazla 2 2,5  haftadır aile ziyaretleri. 
(527 puan) tarafından
Ben normalde o kadar bile ayrı kalamazdim . Eşimsiz kötü hissediyorum. Allah 84 gündür ayrı koydu daha da var   :(
(966 puan) tarafından
Kimse kalamaz bir sorun olmadıktan sonra insanlar ayrı kalmak için evlenmiyorlar ki. Tez zamanda kavuşmanız dileği ile..
(527 puan) tarafından
Amin amin inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(1,172 puan) tarafından

15 gün bedelli askerlik :D

(527 puan) tarafından
Ahahahahha iyiymiş
0 oy
(3,359 puan) tarafından
10 gün kaldık iş için il dışına gitmişti 
(527 puan) tarafından
Benimkinin yanında az geldi :) tabi yaşayan bilir az mı çok mu . Allah ayırmasın ya çok zormuş
0 oy
(2,324 puan) tarafından
1 hafta, kaynanam covid oldu kimse hastaneye götürmedi eşim gitti. Belirti göstermeyince ve kaynanam iyileşince geri geldi. Onun dışında hiç ayrı kalmadık. 
(527 puan) tarafından
Mecburi yani . Ay uzun ayrı kalmak hiç kolay değilmiş zaten . Allah ayırmasın
0 oy
(6,272 puan) tarafından
47 gün kalmıştık. geçen sene ramazan bayramında ailelerin yanına gittik.eşim seçim için deprem bölgesinde görevliydi seçimde ikinci tura kalınca eşimin görev süresi de uzanmıştı:) en uzun bu kadar kaldık.ama uzaklık bana göre değilmiş onu anlamış oldum:))
(527 puan) tarafından
Ay sorma bana göre de hiç değilmişşş
0 oy
(2,069 puan) tarafından
7 8 ay oluyor genelde. Alıştım ben.
(527 puan) tarafından
7 8 ay mıı niyee kızz ? Ay ben gün sayıyorum evime eşime dönebilmek için. Sürekli böyle olsun istemezdim
(2,069 puan) tarafından
Mecbur yapacak bir şey yok. Şuan bile haftada bir ancak geliyor. Astsubay görev yeri ilçede biz merkezdeyiz
0 oy
(92 puan) tarafından
1.5 senelik evliyim 3 hafta ayrı kaldık sadece.. Gebeyim 9 haftalıkken düşük riskim vardı 12 haftaya kadar o zaman annem bakmıştı bana bir o zaman 
(527 puan) tarafından
Allah ayırmasın bi daha canım zor oluyor
0 oy
(1,607 puan) tarafından
4 gün o da ben keyfi annemlerin yanına gittim eşim işi gereği gelemedi servis oradan geçmiyor diye. Öyle olmuştu. O da zaten gündüz 12de gidip gece 1de geliyor diye evde sıkıldım gittim.
(527 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım 4 gün iyiymiş
0 oy
(95 puan) tarafından
3 aykaldim hamile idim doğum yaptım 20 günlükken geldim
(527 puan) tarafından
Bende doğuma kadar annemlerde kalacağım sonrasında kaç gün kalırım bilmiyorum. 10 yeter diye düşünüyordum bende
(95 puan) tarafından
Canım ben 20 gunluktu tren ve uçak ile evine döndüm
0 oy
(778 puan) tarafından
Bir ay ayrı kaldım doğumda ailem gelemedi bende zor bir süreç geçirdim bebeğim iki aylıkken ailemin yanına gittim bir ay kaldım döndüm Allah yardımcınız olsun bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ve şimdi olumsuz şeyleri düşünmeyin bebişte stres yapar annesi ☺️
(527 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah canım :) Aminn inşallah sağlıkla kucağıma alırım çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,046 puan) tarafından
6 ay askerlik için 
(527 puan) tarafından
Zor olmadı mı 6 ayy
(292 puan) tarafından
Kız askerde olan eşler için kolay en azından nerde olduğunu biliyorsun:D
(1,046 puan) tarafından
Bir kere izne geldi o kadar oldu ya bide 6 aylık bebek vardı düşün:)
(1,046 puan) tarafından
Eşim uzun dönem yaptı ya 5den sonra nerde olduğunu bilemezdm.d şaka tâbi yine askeriyede kalırdı. 6 ay birlikte yaşadık sonra ben döndüm o askerde kaldı
0 oy
(3,412 puan) tarafından
2 ay ablamın düğünü için memlekete gitmiştim hazırlık nikah düğün gezme tozma derken 2 ayı buldu 

Geçmiş olsun sana da sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
(527 puan) tarafından
Aminn inşallah canım teşekkür ederim
(3,412 puan) tarafından
Rica ederim canım ❣️
0 oy
(1,120 puan) tarafından

Doğumda 3 gün hastanede yattım o kadarcik :D

(527 puan) tarafından
Ahahaha çokmuş
0 oy
(1,083 puan) tarafından
Sende bıkarsin bekleee 

Ben 1 aydir ayriyim daha yarı kalacağım aylar geride ama ayda bir gelir çalışıyor 
(527 puan) tarafından
Ayda bi mi görünüyorsunuz yani ay çok zor oluyordur
(1,083 puan) tarafından
He valla hemde evlendik evleneli kışın 3 4 ay sadece bir aradayız inşallah bu sene son olacak ayrılık
(527 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(7,483 puan) tarafından
6 ay kaldık askere  gitmiştı
(527 puan) tarafından
Zor olmuştur sizin için
(7,483 puan) tarafından
Zor oldu canım hamileydim bide
0 oy
(8,499 puan) tarafından
3 gün ayrı kaldık. Ev aldık tasinacagimiz günun gecesi aniden doğum yaptım. Erken geldi bebeğim, eşyalar toplu olduğu için eve gelme imkanım yoktu. Annemlerde 3 gün kaldım,eşim kendisi eşyaları taşıdı , yerleştirebildigi kadar yerleştirdi. Bende evime döndüm.
(527 puan) tarafından
Ev hediyesi olmuş size de :)
(8,499 puan) tarafından
Korkuttu bizi prenses ama en büyük ve güzel hediyemiz oldu♥️
0 oy
(582 puan) tarafından
2 buçuk 3 ay inşaatçı mecburen ayrı kalıyor uz
(527 puan) tarafından
Çok zor yaa şuan mecburen katlanıyorum ama devamlı böyle olsun istemezdim :( Allah yardımcınız olsun
(582 puan) tarafından
Biz sürekli böyleyiz canım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bir kere ben hamileyken kuzenleriyle tatile gitmişti 5 günlüğüne en uzun oydu pek ayrı kalmayız 
(527 puan) tarafından
En iyisi ayrı kalmamak zaten canım
0 oy
(354 puan) tarafından
4 buçuk ay yurt dışı görevine gitmişti yine gidicek doğumdan bir zaman sonra :( ağlayarak geçti hep gün sayardim askere de gitti 21 gün mü ne o zamanda ayrı kalmıştık 
(527 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni bende dayanamıyorum gün sayıyorum öyle:(
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Bende hamileliğimde en uzun süre kaldım canım 3 aya yakın gibi bir sureydi zor oluyor ama kendin için en iyisi aile yanı oluyor öyle durumlarda bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza aldığınızda acısını cikarirsiniz artık :)☺️❤️
(527 puan) tarafından
Haklısın canım bebeğim ve benim için bunu seçmek zorunda kaldık. İnşallah sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder Rabbimm
(1,524 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,178 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 508 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 657 göst.
0 oy