0 oy
1,144 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Biz eşimle bu aralar incir çekirdeğini doldurmayacak konular yuzunden cok tartışıyoruz 2 gun iyiysek 3. Gun muhakkak kizacak birsey buluyor ve kavga ediyoruz kavga sonrası da ben barışana kadar barışmıyor ve bende küs durmayı hiç sevmem için daralır biriyle küsken. Siz küs kalabiliyor musunuz en fazla kaç gün küs kaldınız

30 Cevaplar

0 oy
(119,069 puan) tarafından
Benimki sirnasmasa inan 2 sene bile küs kalirim da adam civik
(274 puan) tarafından
Bende küs kalabilsem keşke. Alisti benim adım atmama
(146 puan) tarafından
Bende senin gibii alistiii bastan akkulli olacaktik
(119,069 puan) tarafından
Sjsjsjsj benimmi civik olmasa ben asla konusmam
(146 puan) tarafından
Buna yetenekmi denir nee gkfjhhjk
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 saat en fazla 
(274 puan) tarafından
Ona kus kalma denmez canım 1 saat kafa dinleme :)
tarafından
En kötü kavgamız olduğunda 1 saat sürdü normalde 5 dakika sürmez  :)
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bizde şuan konusmyoruz hamile halimle siddet uyguladi bide annesini cagirip birlik olup demediklerini birakmadlar 4 gundr komsmyorm allahn belasi ne hali  varsa gorsn
(413 puan) tarafından
Böyle adamlara baba olma şerefini biz veriyoruz ellerimizle sonra ah vah ediyoruz :(yanlış anlama bacım ben de yaptım aynı hatayı. Asla seni suçlamak değil amacım. Ama işte ben üstüne başka şeyler de yaşayıp kurtuldum. Şimdi böyle şeyleri duyunca eski halimi görmüş gibi oluyorum kollarından tutup sarsmak istiyorum bu yaptığın yanlış diye :(
(274 puan) tarafından
Canım bugün bile kadına şiddetle ilgili videolar var şiddete sessiz kalma kendi kıymetini bil
(4,101 puan) tarafından
Malsef ben artik olayin icinden cikamam :(
(413 puan) tarafından
Asla kendini çaresiz hissetme. Ben kucağımda hasta çocukla bu işin içinden çıktıysam herkes çıkar sadece kendini korumanın yollarını düşün. Kurtulmanın yollarını ara. Çocuğunu böyle bir ortamda büyütme.
(4,101 puan) tarafından
Bir cocuk yokki 4 :((((
0 oy
tarafından
Bn kalırım da o kalamaz haklı haksz 2 sn bile sürmez bu yüzden çok seviyorum blki ❤️
(274 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
(461 puan) tarafından

5 ay küs kaldım ve kendisi barışmak için çabaladı inatciyim aynı evde 5 ay kuş olduğunu bilirim:angel:

(4,101 puan) tarafından
Ohaaa bende inatcyim ama nasl dayndin kiz:)
(274 puan) tarafından
Of ya bende küs kalabilsem.keske. benim kus kalamayacagimi bildiği için barışmak için hiç o adım atmaz
(461 puan) tarafından
Valla canım öyle bi huyum var ya
(461 puan) tarafından
Esimde adım atmazdı benimle inatlasti bende inatçı oldum şimdi kendisi bile sasiriyi böyle daha iyi ya
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kaç gün mü ben dakika ble küs kalamm knu neyse anında çözeriz bi dha da aynı şey yüzndn tartşmayız knusunu ble açmayız. Aramzdaki bağ çok kıymetli bizm için 
(274 puan) tarafından
Ufacık şeylere kızdığı için konusulmuyor benim esinle canım eşyalara insanlardan daha çok değer verir kendisi
(4,067 puan) tarafından
Bişey söyliyim mi benm eşimde başlrda öyleydi en kıymtlisi arabası inan bnden çk değer veriyodu bişy olck dye üstüne titterdi kızardm sürekli bnden çk seviyon dye  zar zor alırdm arabyı bş yerlre gitmek içn sonra ne olduysa kendlğinden vazgeçti bu sevgisnden şmdi arabaya bişy olck dye hiç kayırmıyo belli bi süre sonra aşıyolr bnce
(274 puan) tarafından
Inşaallah aşar valla ya
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben küsmeyi sevmem küsen insanı da hiç sevmem baştan bu konuda çok ciddi uyardım. Çekinmem boşarım ben evde öyle ayrı hayatlar yaşamak istemiyorum dedim. Dediğimi de yapacağımı bildiği için küssek bile gecesinde barışmak zorundayız. Zaten senle aramız kötü olunca işlerim de kötü gidiyor sürekli aksilik çıkıyor diyor :) 
(274 puan) tarafından
Her kustugumuzde ikk adımi ben attigim için alıştı nasılsa barışmak için gelir diye düşünüyor ve hiç o adım etmiyor küslük de uzayıp gidiyor
0 oy
(2,479 puan) tarafından
1 buçuk ay ayrı kaldık bir ara annem gile geldim küsüp ama evdeyken en fazla 1 hafta kalıyoruz sonra kendiliğinden bakıyorum yumuşuyor öyle öyle barışıyorduk tabi şimdi 2.yi bekliyoruz o yüzden 2 gün sürmüyor yatakları asla ayırmak istemiyor onnda etkisi var 
(274 puan) tarafından
Benim eşim de yumuşuyor ama asla adım atmiyor
(2,479 puan) tarafından
Benimki de adım atmıyor anam :))))
0 oy
(8,548 puan) tarafından
1 gün zor bela belkiii.  Biz küs kalamıyoruz☺
(274 puan) tarafından
O 1 günde de kafa dinlersin:) fazlası iyi olmuyor zaten
0 oy
(747 puan) tarafından

Evliyken 1 gün sürmüştü.Nişanlıykende1 hafta küs kaldığımız oldu.Şimdi hamileyim herşeye surat asıyorum sağolsun bebek gibi ilgileniyor trip atmama fırsat vermiyor :)

(274 puan) tarafından
Hamileyken benimde üzerine titrerdi ama dogum yapınca pek kiymetim kalmadı sanki:/
(747 puan) tarafından
Hamileyim diye biraz daha fazla titriyor evet bende sömürüyorum.Herzaman böyle biriydi ama Umarım doğumdan sonra değişmez  :/
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bikaç saat :D 
(274 puan) tarafından
O da kafa dinleme:)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben sevmem küs olmayı özlüyorum ama inada bindirdi mi 10 gün 3 posta küs kalmışlığı var adamın sevgiliyken. Genelde bir gün darılır ikinci gün barışırız. 
(274 puan) tarafından
Benim eşim çok umursamazdır kimseyi umursamaz hiçbir Şeyi kafaya takmaz küs olsak bile koymaz ona yani
(13,202 puan) tarafından
O kadarı kötü oluyor yaa
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bi kac dakika küs kalabiliyoruz 1 saat bile sürmüyo
(274 puan) tarafından
Her kuslugumuz günlerce sürüyor ve hep ben adım arıyorum
(9,626 puan) tarafından
Kıyamam canım ya buda yıpratır insanı keşke eşinde adım atsa hatta hiç küslük olmasa keşke
(274 puan) tarafından
Aynen canım çok yipratiyor insana kendini degersiz hissettiriyor
0 oy
(886 puan) tarafından
Eger gerçekten hataliysa.m.gidip özrümu dilerim ama genelde esim hatali oluyor o sebeple o gelip barışıyor öyle hallediyoruz ama bende konusmazsam konusmam yani ufak tefek seylerden tartışma olursa esim gelir yanaşır 
(274 puan) tarafından
Benim eşim hatayı hep bende gördüğü için ve kus kalmayı da pek umursamadığı için hiç gelmez yanima
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Hiç kalamıyoruz ben o sırnaşmasa günlerce konuşmam ama dibimden hic ayrilmayip şaklabanliklar yapıyo
(274 puan) tarafından
Öylesi daha iyi inan
0 oy
(868 puan) tarafından
En fazla ikı saat çok sirnasik kocam hiç küs durmaz bnde hemn gülerim unuturr gideriz 
(274 puan) tarafından
Benim eşim de tam tersi hiç bir zaman yanima gelmez adim atmaz o gelse bende barışacağım da gelmez işte
0 oy
(61 puan) tarafından
    Bazen küsüyoruz trtışma illaki oluyor bazen çok sinirlerim bozuluyor ama erkekler işte gece sarılıyor sırnaşıyor nedeni de belli  
(274 puan) tarafından
Yok canım benim eşim hiç gelmez yanima yatınca da sırtını döner uyur
0 oy
(796 puan) tarafından
2 gün en fazla 
0 oy
(10,427 puan) tarafından
Eşim 2sene bile kalır ben dayanamıyorum bu huyumu da sevmiyorum hep yüz buluyor 
(274 puan) tarafından
Aynen canım benim eşimde öyle hiç de kafaya takmaz
0 oy
(83 puan) tarafından

En fazla 15 saniye :) hemen gönlümü alır aslı yok şeyler yüzünden tartışmayız bazen oluyo hiç 1 saat bile küs oldugumu bilmem 

(274 puan) tarafından
En güzeli öylesi

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 495 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 643 göst.
0 oy
42 cevap 837 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde Serife003 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy