0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar oğlumun popishinin kenarlari boyle olmus ne bunlar?

7 Cevaplar

+1 oy
(2,430 puan) tarafından
Oha bu kadar açık paylasman doğru değil sansürleseydin orayı ortalık pedofili kaynıyor bacım 
(13 puan) tarafından
Bi ben masumum sanirim (
(2,430 puan) tarafından
Valla kimin masum olduğunu bitek Allah bilir kimseye güven olmaz bu devirde
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Pipisini bişeyle kapatsaydın bari. İsilik olabilir krem sür
(13 puan) tarafından
Bebek ya onu mu dusunucem. Krem sürdüm ama cogaldi sanki
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bi kac yorum.alinca kaldir resmi canım bebegin mahremiyeti söz konusu
(13 puan) tarafından
Tamam canim
0 oy
(13,771 puan) tarafından
Mahrem bölgesini karala öyle paylaş lütfen. Çocukta olsa herkese açık platformda ne işi var böyle bir fotonun 
0 oy
(300 puan) tarafından
Mantara benzıyor da kabak gibi de çekmeye gerek yok o kısmı çeksen yetermıs dokusu belli zaten ayrıca burdan bısı desek ne olacak al götür doktora krem vs verır tedavısını yapar
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Canım burda yenisin sanırım lütfen bu fotoğrafı kaldır çocuktur ne olacak deme 
(1,750 puan) tarafından
Bu arkadaş çok masum ceyloş bacım sanırım dünyadan haberi yok anam hiç mi TV falan izlemiyorsun kız
(13 puan) tarafından
Televizyon izlesemde televizyonda küçük bebegin popusuna bakan sapik hic gormedm (
(1,750 puan) tarafından
Tamam paylaş bacım ne diyelim biz iyiliğin için diyoruz kötülük olsun diye demedik öyle tersliyorsun
Senin o zaman dünyadan haberin yok bence gözlerini biraz aç sana bir abla tavsiyesi
(2,430 puan) tarafından
Valla devir teknoloji devri insanlar acip saçma sapan şeyler izleyecegine biraz araştırma yapsa ne güzel bilinclenecek hulyoş  bu arakadaşta bizlere laf yetiştirme derdine düşeceğine bi otursun araştırsın ama demi
(1,750 puan) tarafından
Ahhhh umarım bu saatten sonra araştırır çünkü çok masum çok saf belli ceyloş Allah yardım etsin bu dünyada böyle insan kaldı mı
0 oy
(13,771 puan) tarafından
Arkadaşım kimse sana kötülüğünü demiyor bu platformda birinin kocası bebeğin emzik emişinin videosunu izleyip halleniyordu. Kimin ne niyetle burda olduğunu biliyor musun herkesin kadın herkesin anne olduğuna emin misin ki ceza evlerinde bir sürü cinsel suçlara yardım ve ortaklık yapmış mahkum var. Evet fotoğraf sadece veya bebek sadece diyebilirsin ama birinin senin çocuğunun özel bölgesine bakıp pis şeyler düşünmeyeceğini nerden biliyorsun milleti tersleyeceğine bu insanlar ne güzel beni uyariyor diye düşün.
(13 puan) tarafından
Hakli ola bilirler ama kimse bu tarzda yargilayamaz. Bebek benim bu 1. 2cisi bebegimin iyiligini benden çok isteyemezler eger boyle sapiklik falan durumlarini bilsem paylaşmam zaten. Ama ben malesef her kesi iyi masum düşündüğüm için dunyadan haberim yokms
(13,771 puan) tarafından
Herkesin masum olmadığını farkında olmak bizi kötü insan yapmaz iyi niyetle yapılan uyarıları da bu kadar ters cevap verilmez. Burda gölge gibi dolaşıp postlardan insan seçip mesaj atan sapıklar bile var anne bebek platformu ama maalesef ki sadece anneler veya sadece iyi niyetli insanlar yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 430 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nidaaa (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 576 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 409 göst.
7 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,531 soru

11,503,217 cevap