0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar ne oldugunu anlamadim bussuru kucuk sivilce var poposunda 3,4 gun oluyo slpy den molfixe gecrik  slpynin islak nendili ni kullaniyoruz bi tane cansiz psik kremi bide hidroten diye psik kremi  kullandik bezdenmi kremdenmi anlamadim yoksa baska bisimi bilen varmi 

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kuzum yalnis anlama ama resimi kaldır geçen bana bi sapık yazdı burdaki karılar çok fena deye atma bebeğinin resmini pislik sapık dolu her yer 
tarafından
Kız şok oldum ben ya açık açık bana erkeğim diyor kadın ismiyle napıyorsun burda utanmiyonmu dedim offf burdaki karılar çok fena ya ilişki postlarını okuyorum diyo tövbe estağfurullah pislik azoya söyledim engelledi
tarafından
He canım atma pislik erkek dolu burası erkekler kadın ismiyle giriyor
(38 puan) tarafından
O yüzden canim buraya ilişki ile birşeyler yazılması hoşuma gitmiyor her özel burda anlatılmaz uyandirdığımız zaman da sanane ben akıl almak istiyorum diyorlar ama bu ilişki postları hiç hoş değil. Benim düşüncem :)
tarafından
Hemde hiç işte adamda bana diyo ki sizi ilişki postunda gördüm yorumunuzu fln ondan yazdım diyor lan utanmiyonmu diyorum ne var ama burdaki karılar çok fena off diyor
(38 puan) tarafından
Tovbe yarabbi
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bez olabilir mi ben bepanthol kullaniyorum cok iyi bide bisey dikkatimi cekti o yesillik ne canm belki ondan olmustr 
tarafından
Canim sık  sık siliyorum ama  bi turlu gecmedi niyeysr bende bastirmak istemiyorum cani yancak diye dogdugu gundrn beridir var afedersin seyinin icindede cikiyo krem gibi bisi
(5,272 puan) tarafından
Beyazsa normal canm kendini temizliyomus beni. Kizimda da oldu doktor bebek kendini temizliyo dedi yeşil gibi gordum
tarafından
Beyaz geliyo canm bide kakasi bulasiyo oyle oluyo ama sık sık siliyorum
(5,272 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm bezini degistr yada islak mendili
0 oy
tarafından
Çok fena pişik olmuş kız bu yazık altını açık tut hava alsın bol bol yika islak mendil.jullanma pamuk kullan 
tarafından
Kırmızı  gkrunenlerin hepsi sivilce pisikmi oluyo o
Bidde 15 gunluk daha banyosunu anneme yaptiriyorm korkuyorum yikamaya ama hava aldirip siliyodm hep
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Hanezinc kullan bana da burdan biri önerdi çok iyi geldi hala kullaniyorum 
0 oy
(299 puan) tarafından
Bence ıslak mendilden benim kızımında olmuştu ıslak mendili sonu çok ıslak oluyor onu direk sürdüğüm de bu şekil olmuştu sonra fazla suyunu sıkıp sildim geçti 
tarafından
Yenidogan pamuk islak mendil degil canm yanlis yazmisim cok islak degil bide hafif nemli dogdugundan beridir kullaniyorum yeni oldu
0 oy
(119,532 puan) tarafından
Ahhhh yazik cok pişik olmus sen bolca sudocrem sur
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Sıcaktan olmuş olabilir. Bezi dolmasa bile aç hava alsın. Cisi bile yakar minnoşu.Daha  sık duş aldır aldırmıyorsan da poposunu yıka geçmiş olsun kuzum 
tarafından
Sagol canim denicem
0 oy
tarafından

Kiziminkide ayni oldu gecen sadece bu ilac gecirdi pisik kremi daha kotu yapiyor doktor cildi hasastir sıcaklardan olmus dedi tavsiye ederim harici olarak kullaniliyor zaten

image

tarafından
Islak mendilini yikada kullan bi sure bide
0 oy
tarafından
Kız karı görünümlü erkekler dolu burda kaldır annem pişik demen yeter sil onu sil
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bence Molfix e geçince olmuş canım ıslak mendille değil pamukla sil ve sürekli yıka kurula zeytinyağı dene birde ama ısıt asit oranı gitsin 
0 oy
tarafından

Kız ben asla ıslak mendil kullanmiyrm ,

Bebeğimin bacak arasını ılık su ile yıkayıp temiz havlu ile kurutuktan sonra kuruması için 5 dakika havalandiriyorum,

Bebeğim pişik olunca da travazol krem sürüyorum hemen geciyor

tarafından
Yikamaya korkuyorum valla küçücük kiz ama denicem yeterki iyi olsun
tarafından
Yıka canım korkma ılık su ile ...
0 oy
(38 puan) tarafından
Canim pişik olmus. Krem sür hakiki zeytinyağ falan sur. Bezinden olabilir. Uzun süre durmaktan da olabilir. Sen kendi yediğin içtiğim şeylere de dikkat et nasil aciyordur yavrucum kıyamam 
tarafından
En 10 kere degisoyorum bezini bu gun dun cok kucuk sivilceler vardi beyaz bugun kizardi hepsi icim gitti valla
(38 puan) tarafından
Islak mendil kullanma. Poposunu yika kurula ya da ıslak pamuk kullan. Bol bol krem sür altını havalardır. Dediğim gibi yediğin şeylere de dikkat et senin yediklerinden de olmuş olabilir.
tarafından
Ederm canim cok  sagoll tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Ben aloevera kullandım 2 günde bisey koymadı. Kullandığım kremlerin faydası olmadı
0 oy
tarafından
Bezden olmuştur molfix nemli bırakıyor biz hiç memnun kalmadık geçmiş olsun 
tarafından
5 gun olmustu alali bugun gordum sadece yazik içim  gitti
tarafından
Geçmiş olsun bende sizin gibi sleepy naturel ıslak mendil kullandım hep zeytinyağlı olandan veya unibaby nin mendilini. Sonrasında ama hep tuvalet kağıdı ile kuruttum. Nem ve sıcaklarda terliyorlar o da etki etmiştir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 330 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 399 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nidaaa (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 407 göst.
7 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 71 göst.
26 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu

381,470 soru

11,420,755 cevap

34,975 kullanıcı

...