0 oy
1,079 göst.
Diğer kategorisinde (768 puan) tarafından

Dün internetim yoktu eşim eve geçince ondan bağlandım yani saat 3-4 gibi flndi mesaj attım üsteki benim attığım alttaki onun cevabı artık anneler günü yada doğum gününü fln kutlamak istemiyorum sizce haklı mı düşünüyorum Haziran ayında doğum günü var eşim pasta alır bende kutlu olsun fln demem gider pastayı hazırlar üfler yer gelirim diye düşünüyorum 

image

29 Cevaplar

+1 oy
(2,297 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Herkes normal diyor ama bana normal gelmedi onu okadar samimi görüyorsun en az Bi emoji birakabilirdj yada daha samimi yazabilirdj bence fazla değer vermemek lazımmış kimse insanın öz annesi olamaz asla :( 
(2,297 puan) tarafından
Banada cok samimiyetsiz geldi ama bosver canim sende ona göre davran
(768 puan) tarafından
Aynn canım artık öyle davranırım daha bana evinin işini kitlemeyi düşünüyordu artık zor bulur beni
(9,678 puan) tarafından
Bilmem kaç yaşına gelmiş kadın çiçekli böcekli mesajlar mı atsın, gayet kendine yakışır bir şekilde yazmış yani. Sende postlarına bakarak çok da bayılmıyorsun kaynanana fazlaca yağ çekmişsin canım. Kaynanan kendi gibi davranmış.
(768 puan) tarafından
Canım kaynanam değişik nasıl desem bunu sen atsan sana övmedigi kelime kalmaz ama işte içini biliyoruz dediğini yapmayınca bizden kötüsü de olmuyor şuan çalışıyor iki kızı var evde 12 yaşlarında birde kocası yani onlara hizmet etmek batıyor ben konteyner da kalıyorum o orda hizmet ediyor ben burda keyif sürüyorum gibi görünüyor bizi evine kaç defa çağırdı eşim de bende yok dedik eşim çok iyi biliyor çünkü artık eskisi gibi anlaşamayacagimizi eski ben yokum o zamanlar küçüktüm ne derlerse yapardım şimdi tmm diyip kendi kafama göre hareket ediyorum bu zoruna gidiyor
(9,678 puan) tarafından
E tamam anlattığına göre böyle birinden samimi cevap beklemek saçma değil mi :)
-Reklam-
+4 oy
(1,575 puan) tarafından
Iyi de kendi kendine mesaj atmışsın kiz kimi kandırıyorsun ☺
(1,575 puan) tarafından
Hahahahahaa tamam kız anladım sinirlenip sildin madem niye bu kadar kendine dert ettin aman boşver bence gayet iyi cevap vermiş ne desin kadın ☺
(768 puan) tarafından
Seninde günün diyor deli miyim ben ya anneler günün dese bu kadar zoruma gitmezdi :)
(1,575 puan) tarafından
Kizzzz günün işte anla sende hahahahahaa ☺☺☺
(768 puan) tarafından
Doğru bir gün konu açılırsa bana her gün bayram derim :)))
(119,608 puan) tarafından
bende yazdim inkar wtti
+3 oy
(1,985 puan) tarafından
Demekki öz annen gibi davranmıyormuş sen fazla gazlı yazmışsın :D asla yazmam 
(768 puan) tarafından
Aynn valla bir daha kendi annemin yerine bile koymam ama herkezin için de annenin senin kaynana değilim diyordu :))
(1,095 puan) tarafından
Kendi annen yerine koyman mantıksız zaten ne olursa olsun kimse kendi annen gibi olamaz
Adı üstünde kaynana iste
(768 puan) tarafından
Öyle herkezin içinde bile annenim diyordu ben kaynana değilim diyordu şimdi anladım canım
(1,985 puan) tarafından
Benimkide bana ben doğursam bu kadar severdim diyordu.  :)) derler.
(768 puan) tarafından
Benim anneme de sen doğurdun ama benim kızım hatta ben doğurdum diyordu tabi nişanlıyken :)))sonra ne mi oldu aynı evde yaşıyorduk zitlaştık anlaşamadık ayrı ev istedim benden kötüsü olmadı:)
+3 oy
(343 puan) tarafından
Kendime dert ararken ben:)
(768 puan) tarafından
Ama gerçekten canım ben bu mesaji hak etmedim biliyorum bu mesajı diğer kızlarına attı onlar da böyle mesaj at demiştir ama artık eski benim yoktum geçen ikiz kızları var doğum günlerini unuttuk bize diyorlar ki gelmediniz bekledik ya mesaj atsaydin neyse bir gün sonra eşim bana mesaj attı ikizlerin doğum günleri varmış iş okul çıkışı bize gelsinler yemek yiyelim bizde kutlayalım dedi tmm dedim konteyner da kalıyoruz birde neyse geldiler yemek yediler evli görümcemle konuşuyor kaynanam bir tek ben kutladım kimse kutlamadi fln dedi birden pastayı çıkarttım mumları fln yaktım şaşırdı iyicemen bakıyor
(343 puan) tarafından
Yani ne bekliyordun onu anlamadım seninde anneler günün kutlu olsun biricik gelinim demesini falan mi
+2 oy
(64 puan) tarafından
Abartmaya yer aramayın pls..
(768 puan) tarafından
İnsan bekliyor ama seninde anneler günün kutlu olsun diyedebilir di benim de kızım var daha küçük 2 yaşında bir tek eşim kutladı hediye fln almış annesine de sevdindim bende hemen eşimden bağlandım internete mesaj attım
+2 oy
(1,778 puan) tarafından
O kadar yazmış şükret ne demesini bekliyordun ki 
(768 puan) tarafından
O kadar ne yazmış canım benim kaynanam kendine bir mesaj gelse döktürür emojiler havada uçar
+2 oy
(1,765 puan) tarafından

Yani aramak varken yazmak tuhaf gerçekten böyle düşünüyor san 

Sen yat kalk dua et insan yerine koyup cevap vermiş sadece görüldü atıp bırakmamış söver gibi 

Yazdığında da bı art niyet Göremedim siz niye dert ettiniz 

(768 puan) tarafından
Benim dk internet de yoktu dediğim gibi eşimden bağlandım yazdım ya seninde yazacağına " seninde anneler günün kutlu olsun" yazabilirdi
+2 oy
(3,525 puan) tarafından
Ay Allah aşkına ne yapsın kadın duruma mı atsın mesajını yada havai fişeklerle mı karşılık versin adı kaynana olunca ne yapsalar kötüler yazık kadınlara vallahi ya bende gelinim görümcede olucam bazen diyorum böyle olacaksa kardeşim evde kalsın 
(768 puan) tarafından
Valla benim gibi bir gelininiz olsun öpün başınıza koyun
İlk evlendim 1 sene boyunca birlikte oturduk işten gelirlerdi yemeğe otururlardı direk hamile halimle birde bulaşık temizlik bütün hepsi bendendi tartıştım ayrıttik evi çıkınca millete kendi kızını övüyordu Allah razı olsun bakiyor bize diye daha geçen yemeğe çağırdı kızım burda olsaydı ev böyle pis mi olurdu diyor  1 ay önce de kızı gelmişti evi b.k götürüp gitmiş arkasından demedigi kalmıştı yinede büyüktür eşimin ailesi annesi diye seslenmedim ama böyle mesajı da hak etmedim geçen sene anneme kaynanama 2şerli hediye aldım bu sene alamadım 1 ay önceden veriyordum hediylerini
(3,525 puan) tarafından
4 defa falan okudum hatta kinayeli bile okudum mesajda alınganlık edecek bir ima bulamadım
(768 puan) tarafından
Canım ben mesaja ne yazmışım öz annemmis gibi davranan sence öyle olsaydı bir emoji bile koyabilirdi ben biraz yakın davrandım ama o anlamadı ha bu saatten sonra da kendisi ne derse desin bende davranmam
+1 oy
(3,059 puan) tarafından
 boşver eşim aradı bende komuştum ama kutlamadım o dedi senin de kutlu olsun dedim tama kötü bişey dememiş ki swnin ki madem öyle arasaydın
(768 puan) tarafından
Dün üstekini ben mesaj attım kaynanama altakini o bana attı mesaji görünce sinirlendim sildim buraya paylaşmak için böyle paylaştım
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
Yani normal bi cevap yazmış ne bekliyordun ki 
(768 puan) tarafından
Seninde günün yazmış canım direk " seninde anneler günün kutlu olsun" yazmış olsaydı sorun etmezdim
(6,057 puan) tarafından
Zaten senin günün derken çarşambadan bahsetmiyor kız anneler gününden bahsediyor ya aynı kapıya çıkıyor Allah seni:Dd
+1 oy
(266 puan) tarafından
Bence bunda bıse yok karsılık vermiş işte ben olsam kırılmam gercı ben telde arayıp konuştum msjdan anlamaz çünkü 
(768 puan) tarafından
Canım kaynanam öyle değil işte süslenir püslenir çıkar dışarı inanki çalıştığı yerde yemek bulaşık işiyle uğraşır müdür gibi giyinip gidiyor işe sürekli her ay kendine alışveriş yapar kendisini öveni sever
(266 puan) tarafından
Aramızdaki ilişkiyi bilemem canım gerçek hayatta da öz annen gibi muamele yapıyoki demek ki msjda öyle yazmışsın o yüzden msja  takılma  ..az şeyden çok şey çıkar bazen alttan almak lazım..
(768 puan) tarafından
Evet canım çünkü bunu hep diyordu ben senin annenim kaynana değilim ama artık annem değil kaynanam olduğuna anladım
(266 puan) tarafından
Msjda alıncak bır yazı yok huzur kaçırmaya hıc bır sebeb yok sen bilirsin benden demesı ofkelenme ıyi düşün
(768 puan) tarafından
Valla canım kaynanam bilirim bu mesaji kızlarına attı onlarda böyle yaz dedi eminim ya evli okuyan kızıyla nerdeyse 7/24 saat görüntülü konuşur akıl alır güya verir ama kimse tınlamiyor bile
+1 oy
(703 puan) tarafından
Tamda karşılık olarak vermiş birşey dememiş ki kutlamiş ne demesini bekliyon ki??
(768 puan) tarafından
Seninde kutlu olsun demiş canım bende anneyim 2 yaşında kızım var " seninde anneler günün kutlu olsun" yazabilirdi
+1 oy
(6,260 puan) tarafından
Sen biraz fazla pohpohlamışsın kayınvalideni bana öyle geldi :) kayınvaliden de cevap vermiş ben bir anormallik göremedim. 
(768 puan) tarafından
Aynn öyle canım bir daha ne böyle mesaj görür nede yan yana olsak bile kutlamam eşim hediye almış kendisi versin bende hiç seslenmem
+1 oy
(1,372 puan) tarafından
İyi de ne. Var ki bunda senin de günün kutlu olsun yazmış.  Dün anneler günüydü ben birine anne olan birisine gününüz kutlu olsun yazsam yada bana deseler çok mutlu olurum illa anneler diye belirtmesi gerekmiyor . 

Abartmissjn 
(768 puan) tarafından
Ben abartadim bekledim öyle yazmasını bende anneyim 2 yaşında kızım var
(1,372 puan) tarafından
İyi de kutlamış işte senin de günündu ya hani dün annesin sende . O da farkında söylemiş zaten .seninde günün kutlu olsun diye anneler yazmasa da olur kendini doldurma durup dururken takma bosver
(768 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım bu benim attığım mesaji kızlarına attı onlarda böyle yaz dedi o da öyle yazdı adım gibi de eminim ama artık bende eskisi gibi olmam bizi yemeğe çağırıyor ama işi bana yaptırıyor daha kapıdan çıkarken iş kitlemeye çalışıyor şu halılar yıkanacak ben kızı alır komşuya giderim diyor bende he diyip yapmam gitmem
0 oy
(356 puan) tarafından
Bunları hep sen atmısın 
(768 puan) tarafından
Evet burda paylaşmak için kendime mesaj attım dün sinirden silmiştim mesajini
0 oy
(13,406 puan) tarafından
En iyi ihtimalle iki mesajı da kendine gönderip bize ekran görüntüsü attığını varsayalım ( neden orijinalini atmadığını anlamadım ama) 

Teşekkür ederim seninde kutlu olsun demiş ok. Yazmış gibi veya görüldü atıp bırakmış gibi bir tepkiye lüzum yok ha içinden gelmiyorda kutlama o ayrı mesela bizde kimse kimseyi doğum günü diye aramaz 
(768 puan) tarafından
Orijinali dün sinirlendim sildim
Bende anneyim 2 yaşında kızım var bende kutlanmak istedim " senin de anneler günün kutlu olsun" yazsaydi inan ki bu kadar dert etmezdim
(13,406 puan) tarafından
Seninde günün kutlu olsun yazmış mesajla kutlamanın karşılığı da bu kadar olur bence
(768 puan) tarafından
Anneler günün yazmamış işte benim de kırıldım nokta o bende anneyim 2 yaşında kızım var ben birinin anneler gününü kutlarken illaki onlarda diyor seninde anneler günün kutlu olsun diye
(6,057 puan) tarafından
Sen bu kadar detaya takılarak yaşarsan erken yaşlanırsın bacım
(13,406 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama siz senin yazdığın kadar birbinizi sevmiyorsunuz bence niye aramadı da mesaj attı diye de düşünmüş olabilir ama bence senin mesajın fazla zaten öz annen gibi değilmiş öyle olmsysn birine de öyle davranman gerçekten annene haksızlık. benim mesela o gün eşim çalışıyordu hatta kavgalı idik Aramasam onu bekleyip akşam arasam dedim o bile olay olurdu aradım anneler günün kutlu olsun dedim normal sohbet edip kapattın çok iyi annesin bana annelik ettin eşimi doğurdun hiç o toplara girmem gerek yok. Hayatımdaki annelerden biri benden büyük benim aramam lazım kafası ile aradım.
0 oy
bu mesaji kendine gondersen iletildi yazmasi gerekmezmi bunda bi terslikmi var
(768 puan) tarafından
Canim bunu kendime attım dün mesajlari sildim sinirden burda paylaşmak için böyle paylaştım
tm iste bende onu diyorum az once bende kendime mesaji kopyaladim gonderdim ve iletildi oldu sen kendin yazip kendine gondermissin gini
(768 puan) tarafından
Valla bana böyle oldu canım benim WhatsApp eski sürüm daha güncelenmedi internetim yok
0 oy
(105 puan) tarafından
Kötü bi şey yazmamış ki. Yaşlı olan insanlar uzun yazmayı sevmez zaten. Canım da demiş üstelik. Sana karşı güzel şeyler düşünüyor ki öyle yazmış. 
(768 puan) tarafından
Kaynanam 46 yaşında gayet kendini 20lik kız gibi gösterir tatlı dille konuşur süsü püsü sever ben yaşlanmadim der çalıştığı yerde kendini daha gösterişli gösterir yeni gelin gibi eli kolu boynu altın dolu
(105 puan) tarafından
Hımm. Ama yine de abartmışsın biraz. Sonuçta canım demiş sana. Kutlamış anneler gününü. Daha ne olsun ki. Ömemsenmeyecek kadar küçük şeyler bunlar. Boşver.
(768 puan) tarafından
Canım ben senin de günün kutlu olsun yazmış ben sadece bu kelimesine kırıldım yani bir anneler günün yazabilirdi
(105 puan) tarafından
Anladım canım.
0 oy
(601 puan) tarafından
Büyükler uzun cümleleri WhatsApptan yazmaya erinirler ve ya zor gelir. Bence gayet güzel cevap vermiş canım anormal bir şey yok.
(768 puan) tarafından
Canım kaynanam telefon görüşmesini mesajlaşmasini çok sever kendine çok ters şeyler bunlar birde özellikle de anneler gününde
(601 puan) tarafından
Tabi huyunu suyunu sen bilirsin canım. Normalde daha samimi coşkulu biriyse bu mesaj sana biraz soğuk gelmiş olabilir ama inan ki yine de sinirleneceğin kadar soğuk veya kötü değil.
(768 puan) tarafından
Valla canım kırıldım yani artık eskisi olmam bir insandan soğudum zaman bir daha eskisi olmam aslında bunu en başında yapacaktım da eşimin annesi dedim yinede ses etmedim
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Eee bu senin numran kimi kekliyon uyanık ☺️
(1,604 puan) tarafından
Biliyorum okudum kız şaka yaptım ☺️gülücük koydum cikmadimi
(768 puan) tarafından
Canım daha yukarıda postu da benim derdimi anlamamışlar ona sinirlendim birde ☺️☺️
(1,604 puan) tarafından
Boswer takılma buraya☺️☺️
(768 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️❤️
(1,604 puan) tarafından
Rica edrm cnm☺️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,246 göst.
10 Aralık 2020 Aile kategorisinde sinem8omer. (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 389 göst.
19 Şubat 2020 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,599 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu

381,794 soru

11,430,114 cevap

34,990 kullanıcı

...