0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (1,125 puan) tarafından
Hanımlar yrn 40.gunum oluyor 3. Çocuğuma doğum yapalı bugün kontrole gittim 15 gün önce falan afedersiniz kanamam tamamen kesilmişti ama 4 gündur çok fazla oldu bugün sadece idrar yolunda sarkma var dedi yrn spirali takalım dedi bu postu açmakın sebebi aslında Dr 10 yıllık spiral bağlıyoruz dedi bende 23 yaşındayim ve o kdr uzun süreli istemiyorum cnk bnm vücudum uyar mı uymaz mi bilmiyorum istediğim zmn gidip açabilir miyim acaba fikir sahibi olan yazsın lütfen...

4 Cevaplar

+1 oy
(3,357 puan) tarafından
Spiral bağlanmaz takılır 
(1,125 puan) tarafından
Cnm biz genel olarak Kürtçe konuşuyoruz e Kürtçe de baglatmayı kullana kullana ağız alışkanlığı..
-Reklam-
0 oy
(34 puan) tarafından
10 yıllık ömrü oluyor istediğin zaman cikartabiliyorsun 10 yıl ömrü var diye 10 yil kalmak zorunda değil yani bi daha ne zaman bebek düşünürsen o zaman cikartiyolar eğer kayma olursa ya çok sancı olur ya da kanama canım 
(1,125 puan) tarafından
Hmm saol cnm yorumun için
(34 puan) tarafından
Ne demek yardımcı olduysam♡
0 oy
(3,609 puan) tarafından
10 yıl boyunca orada kalmak zorunda değil ki istersen cikarttirabilirsin istediğin zaman
(1,125 puan) tarafından
Hmm anldm cnm saol
0 oy
(584 puan) tarafından
Bağlanan bişey değil 10 yıl a kadar süresi var ama sen baglattiktan atıyorum bir ay sonra tekrar çıkarmak istedin çıkarabilirsin saniyelik iş zaten sen her an çıkarttirabilirsin onu yani endişe edilecek bişey yok
(1,125 puan) tarafından
İnşallah bende de iyi olur cnm bu arada bişey sorcam spiral bağlayınca kilo falan alınıyor doğru mu sende oldu mu kilo falan
(584 puan) tarafından
Yok canım devlette takılan bakır spirallerde kimsede böyle bi şikayet duymadım kendimde de yaşamadım ama ücretli olan hormonlu spirallerde kilo alımı olduğunu adeti düzensizleştirdigini duymuştum ne kadar doğru tartışılır onu hiç taktirmadim
(1,125 puan) tarafından
Hmm Dr sordum spiral eczaneden hangisini alım o da alma biz burda takıyoruz dedi
(584 puan) tarafından
Eczaneden almicaksin hastanede veriyorlar sana eczaneye gidersen hormonlu yani ücretli olanı verirler eline
(1,125 puan) tarafından
Saol cnm şuan taktım hastanede verdiler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 204 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pamira (1,125 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde rozerin_gk (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu

385,960 soru

11,538,512 cevap

35,210 kullanıcı