0 oy
218 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,308 puan) tarafından
İnstagramdan sordum kadın harıl haril örüyor fiyatina 850 dedi o satabiliyor ama aynı ürünü 550 ye ben satamiyorum benim mi kısmetim yok acaba evden birşeyler yapıp para kazanmak istedim olmuyor

7 Cevaplar

0 oy
(7,880 puan) tarafından
Instagramda satıyorsan günlük reels koy. Günlük hikayeler paylaş. Hepsi çantalarınla alakalı olsun. Gündemdeki şarkıları kullan. Mesela bu aralar Hint şarkısı ve renklensin gibi gibi şarkılar meşhur. Gönderilerinde bunları kullan. Emoji ile bir şeyler paylaşma. Instagram hemen engel koyuyor onlara. Bir de hastaghlar yaparak paylaşım yap. En fazla kullanılan alakalı hastaghlar olsun bunlar #çanta #güzellik gibi gibi. Bunların ingilizcesini de yaz. Bir de özel günleri sakın unutma
(7,308 puan) tarafından
Çevremden satmaya çalışıyorum canım instagrama eşim izin vermiyor bir kaç mağaza ile görüştüm ama tık yok etrafima bakıyorum herkes herşeye dünya para veriyor bana gelince aa ama pahalı diyor
(7,880 puan) tarafından
Onu bilemeyeceğim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çevre lazım bazı şeyler için canım önce çevrendekilere sat birbirinden görüp sorarlar zaten gerekirse uyguna ver onlara bir nevi reklam gibi düşün kızkardeşindir kayınvalidendir kim varsa 
(7,308 puan) tarafından
Değil mi bende mi sorun var diyorum netten bakıyorum eğri büğrü orenlerinki daha pahalı elim düzgün ama satış yok pasta filan yap diyor komşular ee yapayım ne istiyorsanız diyorum yine kimseden ses yok
tarafından
İşte ınstagram daha mantıklı sanal dükkan gibi düşün çevre hep beleşçi olunca tutmaz malesef
(7,308 puan) tarafından
Eşim izin verse hiç düşünmeye eğim hadi gizli hesap açayım ama hesap kartım yok bu seferde
tarafından
Gizli yapma eşini ikna et bi şekilde aranıza fitne girer gizli olmaz
(7,308 puan) tarafından
Olmuyor canım çevreden satiyosan sat dedi internete karsi
0 oy
(224 puan) tarafından
Yenimi basladin cnm

Bnde toka örüp satıyorum

Arada sipariş geliyo 

Bnmde çevre yok ilk işimi bu siteden aldım sağolsun

Sonra vatsap gruplarına msj attım tek tük geliyo 

İlk zamanlar bnd çok takiyodum şimdi gelirse yapıyım gelmezse çokta sey değil yani 
(7,308 puan) tarafından
Yeni değil aslında ama gitmiyor canım birkaç magazqyla konuştum onlardanda ses yok whatsaptan durum koydum kimseden ses çıkmıyor anca çok güzel bitti başlarda terlik sattım ama onuda çok çok ucuza verdim Instagram'da 280 dediklerini ben 120 dedim çok pahalı dediler 100 den verdim dusun
(224 puan) tarafından
Çevreden iş cikmas zaten cnm zor
WhatsApp grupları oluyo al sat grupları oluyo belki senin sehrindede vardır Arastr bı
Bn arada foto atıyorum ila soran eden çıkıyor öyle bı uygulama lazm sna nerde oturuyorsn  birde Bursa'da oturuyosan varya hemn link atarım sna :)
(7,308 puan) tarafından
Yok canım ya kayseri
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bende yapıyorum modelleri gönder canım fiyat söyleyim sana 
(7,308 puan) tarafından
Fotoğraf atamıyorum canım sorun var sanirim gül çanta yaptım mesela oruyorsan bilirsin zor oldugunu
0 oy
(449 puan) tarafından
Dolapa falan koy canım belki oralarda alıcı bulursun 
0 oy
(326 puan) tarafından
Maalesef içinde bulunduğumuz ekonomide bir çantaya 850 TL vermek kolay değil. Sosyal medya hesabı açıp, reklam ile sayfanı büyütmen uğraşman lazım. Alt ve orta segment çevre ile satış yapsan bile sürekli hale getiremezsin bence.
(7,308 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım ama cevremdekiler nelere ne para veriyorlar bana gelince pahalı oluyor 850 olan çantaya 550 dedim ama gitmiyor
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Dolap uygulaması nda deneseniz ben kızıma toka yaptırmıştım dolap üzerinden mesela 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 545 göst.
25 Ekim 2019 Moda kategorisinde Ummuhanemir (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 406 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
10 cevap 23,673 göst.

382,989 soru