0 oy
230 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (571 puan) tarafından
Doktora götürdüm gazı var dedi bişey vermedi bende sağlık ocağına götürdüm fitil verdi ama tek fitilden sonra biraz yapıyor tek bir kere daha yapmıyor zeytinyağı veriyorum karnına poposuna sürüyorum masaj yapıyorum ne yapmam lazım 

14 Cevaplar

+1 oy
(48,963 puan) tarafından
baska doktora götür 
-Reklam-
0 oy
(1,374 puan) tarafından
20 gündür yapmıyorsa direk acile götürmen gerekiyor lavman yapmaları gerekiyor ne demek birle yapılmıyor 
(571 puan) tarafından
Doktor da bişey yapmadı anlamadım o nasıl doktor
(1,374 puan) tarafından
Canım 20 gün çok fazla başka doktora veya acile götür
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Canım 20 gündür neyi bekledin niye bi cocuk doktoru  goturmedin götür biran once 
(571 puan) tarafından
Yorumu okumadın galiba götürdüm bişey vermedi ultrason dan bakıldı gaz var dedi tekrar yapmayınca sağlık ocağına sordum
(3,357 puan) tarafından
Şu an hala yapmadı mi
(571 puan) tarafından
Yok yapmadi
(3,357 puan) tarafından
Libalaks lavman al eczaneden 1 kereye mahsus yap
0 oy
(33 puan) tarafından
15 güne kadar olmaması normalmiş 
0 oy
(92 puan) tarafından
Lavman neden vermedi doktor ben şırınga ile popoya 2 çay kaşığı kadar zeytin yağı sıkıyordum  genelde o kısım sertlesir o yüzden igne ucuyla değil ogne başlığı takmıyordum böylece cocuk bir müddet sonra yapiyordu zeytin yağını bir damla şişesine koyun öyle günde 3 4 damla verin çok iyi gelecek
0 oy
(13,845 puan) tarafından
10 güne kadar normal diyorlar hiç mi gitmedin hiç mi çözüm üretmediler bu süreçte 
0 oy
(687 puan) tarafından
Çocuğu başka doktora götür canım bu durumun gazla alakası yoktur olsa bile bu kadar uzun sürmemesi gerekiyor çocuğun çok zorlanıyordur
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Galiba bu sorun 20 gündür devam ediyor ama düzelme yok olarak anlıyorum. 

Benim kızım da öyleydi sadece fitille yaptırıyordum 6 güne kadar kaka yapmaması normal 6 günden sonra fitil verip yapıyodu sonra yine yapmıyordu belli bi süre sonra geçiyo korkma. 
0 oy
(338 puan) tarafından
4. Ayda oğlum 8 güne kadar yapmazdisonra yapardı. Doktor normal demişti. Gaz çıkarırdı sürekli ve çok kötü kokardı. 4 aylık bebekten bu nasıl gelir derdik
0 oy
(13,322 puan) tarafından
O dr bir şey vermediyse başka dr götürmeliydin 
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Canım insanın bağırsağı sağlıklı olmazsa hastalıklar peşini bırakmaz. Bağırsak çok önemli. Doktora götürmüşsün ama 20 gün ne demek başka başka doktorlara götürseydin keşke. Çok uzun süre beklemissin.  Benim kızımda da kabızlık sorunu var o gün yapmasıysa ertesi gün kabız bir şekilde az yapmışsın hemen avokado alıyorum içine başka meyveler ceviz yoğurt pekmez karıştırıyorum çok güzel yapıyor içini temizliyor. Hiç denedin mi ? Onun dışında kuru üzüm sabah aç karnına yiyip üzerine su içebilir bu da çok etkili. Mısır yediriyorum mesela bu da çok etkili.  Ay pardon ya 3 buçuk aylık demişsin 3 buçuk yaş anladım kusura bakma mama mı kullanıyor acaba mama da yapıyor çünkü kabızlık.
0 oy
(757 puan) tarafından
Probiyotik kullan kakası düzene girsin . Ama en başta fitil var benimde bebeğimle aynı aydayiz bende çektim ama senin kadar beklemedim en fazla 5 gün . Doktorum o gün fitil verdi sonrada probiyotik verdi çok şükür düzene girdi . Açık eczane varsa adını soyleyim al onu yaptır çocuğa yarim saat içinde yapıyor . Bu kadar yapmaması normal değil 
0 oy
(757 puan) tarafından

image

bunu al yarısını kes öyle koy. 
0 oy
(789 puan) tarafından
Karsuk fitil vardı ayı uyuyorsa 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
15 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu

384,923 soru

11,512,944 cevap

35,174 kullanıcı

...