0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Son 3 haftadır kaka yapmamaya başladı ilk iki hafta 4 günde 1 di şimdi 1 haftaya çıktı. Doktor zeytinyağı ile destekle dedi. Her sabah mamasına 1 çay kaşığı koydum bugün 1 hafta oldu ama tık yok hala. Sancısı kasılması ya da ıkınmada yok.

Hem anne sütü hem mama yiyor. 1 hafta önce aptamilden bebelac a geçtim mamada değiştirdim. Aslında aptamilde bu kadar uzun hiç olmamıştı. Geri aptamile mi dönsem yoksa bebelac a devam mı etsem. Aptamil pahalı geliyordu o yüzden değişmek zorunda kaldım.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Manasına bir çay kaşığı zeytinyagi köy 
(168 puan) tarafından
Koyuyorum olmuyor
tarafından
Hemen olmaz zaten ki
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Zorlar ama yaomaya calisdigi zaman yag ile destekle oglumunda oldu hipp kullanıyorum her mamasina attim ama ek gidaya gecdim 5 ayda yagi kesdim ek gida aldigi icin dizene girdi şükür
(168 puan) tarafından
Koyuyorum yag 5 gündür olmuyor
(5,953 puan) tarafından
Cay kasigi ile direk ver karnina masaj yap ilik su icir yağdan snr canım ayaklarini bisiklet cevirir gibi ileri geri karnina vol masaj dus alirken suyun icinde karnina masaj yap
(168 puan) tarafından
Tamam teşekkürler:)
0 oy
tarafından
Kuzum normal bebelac kabızlık yaptı bizde doktorumuz bebelac gold önerdi sindirim sistemi ni düzenliyor gold mu kullanıyorsun normal bebelac mı
(168 puan) tarafından
Normal
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Bağırsak tembelliğimi var acaba yada yetersizmi besleniyor istersen bir kayısı hoşafı kaynatıp iç sütünden onada geçer rahat yapar belki.
(168 puan) tarafından
İyi fikir teşekkürler
(7,592 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Aksine benim doktorumda kabız olmasın diye Bebelac  önermişti bugünde yapmazsa mutlaka doktora git
0 oy
(603 puan) tarafından
Zeytinyağına mamasına koymaktan xşyade 1 2 çay kaşığı içirebilirsin zeutinyağı masajı iyi gelşyor ılık duş aldırırdım ben hep bir de rezene ve kimyon çayı ver az az
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Probiyotik damlayı 6 aya kadar kesmeden devam et bence 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy