0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar iyilikten maraz doğar cumlesini yaşıyorum bugün kaynanamı aradım başkasıyla konuşuyordu bana 10 dk sonra döndü çocuğum çok ağladı patates istedi evde yoktu getirirmisin dedim bende tam alt komşuma gidiyordum istemeye dedim yok yok isteme ayıptır dedi bende dedim ki benim komşum benden herşey ister yani bir patates istiyecem sanki ne olacak bana diyor yalan söyleme ne istemiş sende şok oldum kocası defalarca önümde dövdü üzüldüm ağladım bir gün yalan konuşmadım eşim bilir ama gerçekten çok sinirlendim bende ne yalanı çok ayıp sen neyimi gördün dedim getirdi patetes hiç konusmadim geldi gitti bu yaptığı edepsizlik değil mi ne yapayım kızlar eşim aileme çok saygılıdır ben eşim için boşver diyorum ama çok ofkelendim 

3 Cevaplar

+1 oy
(13 puan) tarafından
Onlar için ayıp çünkü şöyle duusnmus olabilir kaynanan şimdi dicekler oğlu eve bisey almıyormu? Malesef kaynanalar böyle 
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Canım noktalama işaretini koymazsan anlayamayız.Dogal olarak,.hakli haksız da yorum yapamayız.
0 oy
(947 puan) tarafından
Konu bu kadarsa çokta önemli değil ne kaynanalar var ağzına geleni saydırıyor iftira yalan ara bozma o kaynanalardan değil en azından 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 207 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 330 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 803 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 271 göst.