+2 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Ben de dedim ki oğlun elime para vermiyo benim elim 2 3 bin TL hiç gördümü dedim kendime hiç birşey almıyorum gezmiyorum bana tutumlu ol demen için benim çok para harcamam gerek bu lafı söyleyeceğin en son insan benim dedim 

10 Cevaplar

0 oy
(3,237 puan) tarafından
İyi demişsin
(178 puan) tarafından
O da bana bebeğin paraları ne oldu diye soruyo bebeğe takılan paralardan sanane vallahi bıktım bu kadının dilinden
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Bikere diyecek oldu ben o haddi vermedim lafi agzina tiktim sizde vermeyin bokunu cikariyolar sonra 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Dün salata için havuçları doydum soyma aletiyle kabukları aldı yedi çok derin soydun israf israf diye. Ne deyim bacım. Görümcem de suyu ocakta ısıtmak yerine musluğu son ayara açtı boşa akıttı su ısınana kadar altına bi kap koy içine dolsun yazık günah. Kendi kızına öğretmemiş yada kız artık nasıl bıktıysa anasından her şeyi çok israf eder. Ama ağızları geline açılır 
(12,779 puan) tarafından
Ben derdim yanında öylece bir kez anne kız birbirlerine düşürmüşlüğüm vardı :)
(2,103 puan) tarafından
Kız ben tükürsem kustu olurum kızı sıçsa osurdu olur öyle iğrenç bi düşkünlüğü var kızına yaşlanınca da kızı bakar artık
(12,779 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(2,804 puan) tarafından

Bnmkide derdi  ki bnde cebine göre hareket eden biriyim, şmdi 2. Gelinine çıt diyemiyor oda bakımı seven biri makyajlı dolanır ki kullandığı şeylerde öyle ucuz faln değil kuaförü fln onada söyle sıkıysa diyince amannn bana herkez kendine diyor niyeyse
0 oy
tarafından
Canım senin hesabına ve kitabina karışmaya hakkı yokki.gerci benim elime gecyoda ne oluyo çocuklara gıdaya yetistiremiyorum sütüdür bezidir suyu büyü günü birlik. Bitiyor. benmi beceriksizim artık kendime kizyirum ama boş harcamalarda yapmam hiç.anlamadim gitti..
0 oy
(119,153 puan) tarafından
kapak olmus o ne dedi
0 oy
tarafından
valla bende kendime bisey almam ayda 1 cikarsak cocuklari dolaştirir geliriz onun dişinda parka gideriz biz 
0 oy
tarafından
Banada kendi ailem savurgansin diyor ama eşim ve çevremde sürekli pintiligimden isyan ediyor kimin ne düşündüğü açıkçası umrumda da değil duyduğum kadar var herşey 
0 oy
tarafından

Cok iyi cevap vermissin canım iyi olmuş  :)

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Benimkide öyle seviyordum ileri geri konuştu bilmiyorum nasıl affederim 

Kendi kızlarının yaptığı pislikleri görmezler bizimkilerini görürler 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 318 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 727 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy