0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından
Kızlar benim bir komşum var hem de benimle yaşıt kişinin durumu gayet de yerinde kendi evleri var boğazları her şeyleri yerinde bu kadın istemeyi çok seviyor tencereye kadar ister yani hayır dediğim halde hani halen daha istemeyi seven bir tip benim bebek arabam var benim kızım var 4 yaşında şu anda kullanmıyorum ama ben yeğenim için saklıyorum bebek bir yeğenim var oldu da onun arabası bozulur eder ona veririm direktmen veya kendi ikinci çocuğum olur ona kullanırım bu komşum da benim kullanmadığımı biliyor sürekli soruyor bana verir misin Bir kere hayır dedim hani veremem dedim ben kullanıyorum dedim dün de aramış görümcem sahile gidecek bebek arabası yok ona verir misin dedim veremem dedim sana vereyim al bir gün kullan ama ona veremem çünkü tanımıyorum kırılsa bozulsa bir şey olsa kadın bana mahcup düşecek her neyse verdim akşam aradım dedim biz yarın bir yere gideceğiz dedim bana lazım dedim dedi zaten görümcem de gelmedi yani Bir günlük için benim bebek arabamı istemek çok saçma değil misin ver kendininkini kendinin bebek arabası var Bir gün de otur evde bir yere gitme

8 Cevaplar

+1 oy
(305 puan) tarafından
Kendi eşyanın açıklamasını yapman çok saçma. Hayır kurumu değilsin. Herkes yola ona göre çıksın. Tavrında net ol biraz
-Reklam-
0 oy
(740 puan) tarafından
Ben vermem dedikten sonra asla vermem sen de neden acjklama yapıyorsun ki hiç bir seyini verme açık açık de maasallah halin vaktin benden iyi utanmıyor musun istemeye de 
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Verememm,aaaa yokmuş,kalmamış.. 
0 oy
(2,531 puan) tarafından
Bnmde var bebeğimin emzigine biberonuna kadar ister hiç bişey istemese sineklige kadar ister kendi kendine küser kendi kendine barışır nebilim ya
(3,699 puan) tarafından
Sineklik ne alaka emzik ne alaka yuh ya
(2,531 puan) tarafından
Valla öyle aşkım
0 oy
(524 puan) tarafından
Arsız demek ki samimiyetini azalt ayrıca verecek olsan kendin dile getirirsin alışmış demek ki yontmaya 
0 oy
(3,487 puan) tarafından
Vermem, veremem, açıklama yapmak zorunda da değilim. İzahat vermeden hayır deyin. 

İnsanı kullanıp kendini uyanık sanan insan tipi. İletişimi de kesin gitsin amaaan. Zaman kaybı
(310 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,094 puan) tarafından

Ben böyle insanlar akıl sır ermiyorum..

Nasıl istiyorlar 
0 oy
(600 puan) tarafından
Bnm eltim gibi buda ..vermek bişey değilde  bakkal gbi kullanılmakta insanı sinir ediyo.fuzuli şeylere para var grekli şeyleri bskasindan iste..başka nedenlerden dolayı mesafe koydum kurtuldum .gerci sözde oda konusmuyo ama çocuklarını gonderiyo istemeye  güya kndi istemiyo yani.ay nolduysa yaramı destin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 399 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 317 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 395 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.